REKLAMA

Bemowo

kultura »

 

Zapisz się na warsztaty z hip-hopu. Poprowadzi je zespół "Fenomen"

  14 listopada 2023

alt='Zapisz się na warsztaty z hip-hopu. Poprowadzi je zespół "Fenomen"'
Wrześniowy koncert Fenomenu i O.S.T.R. przyciągnął do amfiteatru ponad tysiąc osób, źródło: Facebook: Jakub Gręziak - Zastępca Burmistrza Dzielnicy Bemowo

W czwartek 23 listopada ruszają warsztaty z hip-hopu. Poprowadzą je chłopaki z bemowskiego zespołu Fenomen. - Zajęcia są darmowe, zapraszam do udziału - mówi Jakub Gręziak, wiceburmistrz Bemowa.

REKLAMA

"Fenomen" to zespół z Jelonek. Powstał w połowie lat dziewięćdziesiątych, a niedawno dał czadu w bemowskim amfiteatrze występując razem z inną legendą rapu - O.S. Profilaktyka w zdrowiu gardła - jak unikać problemów laryngologicznych? Profilaktyka w zdrowiu gardła - jak unikać problemów laryngologicznych?
Co możesz zrobić, by zapobiegać chorobom gardła, chrypce i innym dolegliwościom, które utrudniają normalne funkcjonowanie?
T.R. Teraz Namaste i Żułf - muzycy Fenomenu - zapraszają na darmowe zajęcia z tworzenia hip-hopu. - Te zajęcia przeznaczone są przede wszystkim dla młodzieży. Zapraszam serdecznie, jelonkowski hip-hop nie tylko ma się dobrze, ale warto, by pałeczkę przejęły kolejne pokolenia - mówi wiceburmistrz Jakub Gręziak.

Zajęcia na Andriollego

Pierwsze zajęcia ruszą 23 listopada. Warsztaty - zaplanowano cztery - będą się odbywać w szkole nr 364 przy ulicy Andriollego: 23 listopada, 30 listopada oraz 7 i 14 grudnia. Obowiązują na nie zapisy. Aby dołączyć do grupy, wystarczy wysłać maila ze zgłoszeniem na adres bemowo.zapisy@um.warszawa.pl.

HK

.
 

Komentarze (1)

# mikeyello

22.11.2023 19:54

Żółf, a nie Żułf.
więcej na forum

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBemowo

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Artykuły sponsorowane

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe