REKLAMA

Wola

kalendarz imprez »

 

Orzeźwiające zakończenie lata. Na scenie Roxie Węgiel i dwie Martyny

  22 września 2023

alt='Orzeźwiające zakończenie lata. Na scenie Roxie Węgiel i dwie Martyny'
materiały prasowe

To powinno być "orzeźwiające" muzyczne zakończenie lata na Woli. Na Letniej Scenie Progresji wystąpią bowiem polskie gwiazdy młodego pokolenia, gwiazdy Tik-Toka, YouTuba, The Voice Kids oraz rozgłośni radiowych. Wśród nich: Roxie Węgiel.

REKLAMA

Tegoroczne lato nieubłaganie zmierza ku końcowi. Wciąż jednak pogoda za oknem zachęca do spędzania czasu na świeżym powietrzu. I oby taka aura utrzymała się do soboty 23 września, bo właśnie wtedy na Letniej Scenie Progresji odbędzie się impreza, która zapewne przyciągnie tłumy młodych fanów muzyki rozrywkowej. Jakie perfumy damskie wybrać na lato? Sprawdź zapachy, które są świeże i lekkie! Jakie perfumy damskie wybrać na lato? Sprawdź zapachy, które są świeże i lekkie!
Damskie perfumy są dzisiaj nieodłącznym elementem codziennych stylizacji na uczelnie, do pracy, na spotkanie z przyjaciółmi. Równie ważnym jak dobrze dobrane dodatki, biżuteria, odpowiedni makijaż czy fryzura.
Chociaż zapewne nie tylko ich.

Roxie Węgiel na Letniej Scenie Progresji

Zobaczymy jedną bardzo uznaną już artystkę oraz dwie początkujące, ale nie mniej utalentowane wokalistki. Gwiazdą wieczoru będzie oczywiście Roxie Węgiel, która mimo młodego wieku jest zaliczana do grona największych gwiazd rodzimej estrady. Artystka w przeszłości wygrywała m.in. pierwszą edycję programu "The Voice Kids", 16. edycję Konkursu Piosenki Eurowizji dla Dzieci. Była też laureatką Europejskiej Nagrody Muzycznej MTV dla najlepszego polskiego wykonawcy. Ma na koncie dwie płyty, a na Woli usłyszymy materiał pochodzący w większości z jej najnowszego albumu zatytułowanego "13+5".

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Laureatka "The Voice Kids" na Woli

Koncert Roxie Węgiel zaplanowany jest na godz. 20:30, a wcześniej wystąpią dwie utalentowane Martyny - Gąsak i Cyrko. Pierwsza z nich to zwycięzczyni ostatniej edycji programu "The Voice Kids". 14-latka pochodzi z Elbląga. Przygodę ze śpiewem rozpoczęła już w przedszkolu, a na scenie zadebiutowała w wieku 6 lat w konkursie "Jedzie pociąg z daleka", zdobywając pierwsze miejsce. Obecnie swoje umiejętności wokalne rozwija w elbląskim studiu wokalnym. W ostatniej edycji "The Voice Kids" wręcz zdeklasowała pozostałych uczestników, co świadczy o jej wielkim talencie.

Gwiazda Tik-Toka i YouTuba oraz rozgłośni radiowych

Godzinę później na scenie pojawi się Martyna Cyrko, która jest wschodzącą gwiazdą polskiej sceny muzycznej oraz Tik-Toka. 21-letnia gorzowianka, dzięki swojemu niebywałemu talentowi wybiła się na krajowej scenie muzycznej. Utwór pt. "Prywatny bal", do którego teledysk nagrywany był w Gorzowie, w samym tylko serwisie YouTube wyświetlono już blisko 14 milionów razy. "Prywatny bal" emitowany jest bardzo często na antenach największych stacji radiowych. W połowie czerwca utwór ten znajdował się na drugim miejscu "Gorącej 20" Radia Eska. Najpopularniejsza piosenka Martyny Cyrko w serwisie Spotify była odtworzona prawie 13,5 mln razy. Warto posłuchać obu młodych artystek. Letnia Scena Progresji znajduje się przy ul. Fort Wola 22. Impreza rozpocznie się już o 17:00, zaś wstęp na wszystkie koncerty jest bezpłatny.

(jr)

.
 

Komentarze (2)

# ghovjnjv

23.09.2023 17:10

1

# Nara Carbonara

24.09.2023 19:49

- Wyngiel jest we wsi!
- Wojna bedzie. Przed wojną też był...
więcej na forum

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuWola

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Artykuły sponsorowane

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy