REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Jaki transport do Niemiec

10.05.2016 21:53 #marina32
Powiedźcie mi proszę, jaką opcję moglibyście polecić w zakresie dojazdu do Niemiec. Na pewno będę chciała tam pojechać w najbliższym czasie, jednak jazda moim prywatnym samochodem zupełnie odpada, ponieważ od dłuższego czasu mam z nimi problemy techniczne. Wobec tego zastanawiam się nad takim rozwiązaniem jak busy do Niemiec Legnica . Co sądzicie o moim pomyśle?
18.05.2016 11:41 #flarko
Busy są dobrym rozwiązaniem! sam często w firmie organizuje konferencje i przewóz osób do Niemiec. Jeszcze nikt nie narzekał, a wyjazdy są dość często.
16.11.2016 10:31 compfin
Zgadzam się z przedmówcą. Busy są chyba najlepszym rozwiązaniem, ze swojej strony mogę polecić Olibus przejazdy do Niemiec. Są bardzo wygodne i mają WIFI!
29.12.2016 13:39 #amka
A jak wygląda transport Słowenia? Jaki cennik obowiązuje? Czy jest podobny do tego z ekspo-trans.pl/spedycja-zagraniczna ?
13.08.2017 19:01 #szczuki
Na tej stronie http://www.aura.pl można znaleźć tani transport do Niemiec. Warto sobie tam zerknąć i sprawdzić ofertę. Dzięki wyszukiwarce można szybko i tanio dotrzeć do wybranej miejscowości.
18.08.2017 08:50 Grebner
Ja tam wolę sobie wynająć czarter samolotów biznesowych i się zbić na traki szybki i konkretny transport do Niemiec. Leci się chwile i nie ma żadnych powikłań z powodu długiego lotu czy transportu .
18.08.2017 09:39 #szmata szeptana
"Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum.",,..
24.11.2018 08:42 #KZz
Ja polecam www.KierowcaZadzwoni.pl , dodajesz ogłoszenie i to przewoźnik do Ciebie dzwoni :) Ty nie musisz szukać busa do Niemiec czy transportu do Holandii:)
25.03.2019 09:29 #adamoos32
Jeżeli transport do Francji, Holandii czy Niemiec to tylko i wyłącznie firma Mon Pierre. transport-monpierre.eu Jechałem z nimi już kilka razy i za każdym razem byłem zadowolony. Zarówno pod względem warunków podróży, jak i samego kierowcy. Pełna profeska! Polecam
25.03.2019 15:18 wichurska
Z Centralnego do Berlina masz pociąg co jedzie 5 godzin :)
REKLAMA
24.05.2019 23:55 Pani Wiosna
Internet w Polsce powinien być dla wszystkich bezpłatny i wolny od jakiejkolwiek cenzury! #wiosna @wiosnabiedronia @KGawkowski
https://imgbbb.com/image/emzjZ
09.12.2019 11:17 #mirooo
Ja przynajmniej raz na kwartał organizuje transport osób do Niemiec. Kiedyś znajomy mi polecił tą firmę - https://ajmtransport.pl/, i do tamtej pory tylko z nimi współpracuje. Pani w biurze jest kontaktowa i szybko załatwia wszystkie sprawy związane z transportem. Podstawiają dobre samochody i zawsze na czas. No i mają niezłych kierowców. Polecam
11.12.2019 08:27 #Stolnik
A jechał ktoś już może tym prywatnym taxi Drezno-Kraków? Widzę, że to całkiem ciekawa oferta.
05.01.2020 17:40 #Alex
Wyszukiwarka UniTicket.pl pomoże dowiedzieć się kosztu biletów lotniczych do Niemiec https://uniticket.pl/kraj/germany-de/
22.03.2020 13:24 #KajaMar
Do Niemiec lub Holandii mogę polecić firmę SamCar https://www.samcarbus-holandia.pl/ . Bardzo wygodne rozwiązanie i podróż w komfortowych warunkach i niskiej cenie. Dla stałych klientów często oferują zniżki i rabaty, także tym bardziej warto się zainteresować. Ja jeżdżę z nimi już od dłuższego czasu i nigdy mnie nie zawiedli.
11.05.2020 09:42 wichurska
Samochodem, ale nie swoim ;) mój mąż regularnie korzysta z usług https://transport-monpierre.eu/ ze względu na swoje służbowe obowiązki i oszczędność czasu. Do tego może się przespać w trasie jako że nie prowadzi.
18.10.2020 16:09 #Anita36
Z usług Busy Transport Osób Mon-Pierre korzystałam od września 2016.
Jestem bardzo zadowolona z realizacji zamówienia, począwszy od punktualnego wyjazdu, przez przemiłą atmosferę
podróży w towarzystwie Prowadzącego.
Na miejsce dojechaliśmy w określonym wcześniej czasie, w komfortowych warunkach, jakie oferuje Transport Osób Mon-Pierre w swoim pojeździe.
Polecam każdemu korzystanie z usług tej Firmy, które są na najwyższym poziomie.Podam adres jakby ktoś potrzebował szybkiej i przemiłej podróży www.transportosob.eu +48 727693066
23.01.2021 21:29 #Aleksandra123
Busy do Niemiec to bardzo dobry wybór.
Mogę polecić firmę: http://przewozydoniemiec.bydgoszcz.pl/

Jeżdżą z adresu pod adres i zawsze byli nas czas, poza tym bardzo dobry kontakt telefoniczny.
30.01.2021 12:19 #Adam 36
Dzień dobry. Z polecenia dostaliśmy namiary na tą firmę Transport Osób MON- PIERRE. I nie żałujemy. Byliśmy zaskoczeni.Jechaliśmy w 4 osoby KOMFORTOWYM BUSEM typu Biznes VIP. Kierowca mega punktualny co do przyjazdu po nas jak i dotarcie do celu.a jechaliśmy z Wrocławia do Francji miasto Bordeaux.Przyjechaliśmy nawet godzinę wcześniej niż kierowca zaplanował przyjazd na miejsce a jechaliśmy 17godz. Trzeba przyznać ze kierowca bardzo dobrze prowadzi samochód.Przewidywalny ,i w ogóle ...Fajnie ze są tacy doświadczeni kierowcy.Przerwy mieliśmy tak jak sobie zażyczyliśmy nie było z tym najmniejszego problemu.Atmosfera pod czas jazdy bardzo taka można rzec nawet rodzinna.Widać ze to Porządna firma.Także polecamy i będziemy korzystać co miesiąc z usług tej firmy.Podajemy namiary +48 727693066
02.02.2021 21:18 #Adam 36
Witam. Z ta firma jeżdżę do Francji już od 4 lat dwa razy w miesiącu. Firma Transport Osób MON-PIERRE jest Godna Polecenia innym podróżującym. Przede wszystkim czas podroży Jest bardzo szybki, maja bardzo dobra logistykę regionami danego pastwa , ustawiona.Nigdzie się nie objeżdża tylko bezpośrednio do miejsca docelowego jeżdżę. No i komfort podróży,maja bardzo ekskluzywne busy. Az dziw bierze ze właściciel (a poznałem go osobiście bo tez jeździ jako kierowca) inwestuje w takie auta busy klasy Premium. Kierowców widać i czuć jak prowadza pojazd ze maja naprawdę zawodowych kierowców. Poza tym uprzejmość ich, umiejętności rozmowy z nami jako klientami, są na wysokim poziomie. Są bardzo pomocni.I można z nimi normalnie porozmawiać, pożartować aż podroż w tak dalekie trasy dla mnie przemijają bardzo szybko i we fajnej atmosferze. Bardzo ważna rzecz to ich punktualność. Polecam ta firmę z cala odpowiedzialnością. Adam Sowiński TELEFON DO TEJ FIRMY +48 727693066
REKLAMA
02.02.2021 21:18 #Adam Sowiński
Witam. Z ta firma jeżdżę do Francji już od 4 lat dwa razy w miesiącu. Firma Transport Osób MON-PIERRE jest Godna Polecenia innym podróżującym. Przede wszystkim czas podroży Jest bardzo szybki, maja bardzo dobra logistykę regionami danego pastwa , ustawiona.Nigdzie się nie objeżdża tylko bezpośrednio do miejsca docelowego jeżdżę. No i komfort podróży,maja bardzo ekskluzywne busy. Az dziw bierze ze właściciel (a poznałem go osobiście bo tez jeździ jako kierowca) inwestuje w takie auta busy klasy Premium. Kierowców widać i czuć jak prowadza pojazd ze maja naprawdę zawodowych kierowców. Poza tym uprzejmość ich, umiejętności rozmowy z nami jako klientami, są na wysokim poziomie. Są bardzo pomocni.I można z nimi normalnie porozmawiać, pożartować aż podroż w tak dalekie trasy dla mnie przemijają bardzo szybko i we fajnej atmosferze. Bardzo ważna rzecz to ich punktualność. Polecam ta firmę z cala odpowiedzialnością. Adam Sowiński TELEFON DO TEJ FIRMY +48 727693066
02.02.2021 21:21 #Adam Sowiński
Witam. Z ta firma jeżdżę do Francji już od 4 lat dwa razy w miesiącu. Firma Transport Osób MON PIERRE jest Godna Polecenia innym podróżującym. Przede wszystkim czas podroży Jest bardzo szybki, maja bardzo dobra logistykę regionami danego pastwa , ustawiona.Nigdzie się nie objeżdża tylko bezpośrednio do miejsca docelowego jeżdżę. No i komfort podróży,maja bardzo ekskluzywne busy. Az dziw bierze ze właściciel (a poznałem go osobiście bo tez jeździ jako kierowca) inwestuje w takie auta busy klasy Premium. Kierowców widać i czuć jak prowadza pojazd ze maja naprawdę zawodowych kierowców. Poza tym uprzejmość ich, umiejętności rozmowy z nami jako klientami, są na wysokim poziomie. Są bardzo pomocni.I można z nimi normalnie porozmawiać, pożartować aż podroż w tak dalekie trasy dla mnie przemijają bardzo szybko i we fajnej atmosferze. Bardzo ważna rzecz to ich punktualność. Polecam ta firmę z cala odpowiedzialnością. Adam Sowiński TELEFON DO TEJ FIRMY +48 727693066
03.02.2021 08:40 #radziodzio
Ale auto promocja ;) Jak transport auta na lawecie to polecam autoholowanie ;) można zacząć na kołach, a jak auto zdechnie zadzwonić o pomoc :D żartuje oczywiście ;)
22.02.2021 11:42 #magi67
może www.transvoygaer.pl?
20.03.2021 20:27 #gerta
Ja zawsze jeżdżę z firmą LuarkoTrans z Sierakowic - oferują przejazdy nie tylko do Niemiec, ale też Danii i Luksemburga. Wyjeżdżają z wielu różnych miast w Polsce i również dojeżdżają do rozmaitych części Niemiec i pozostałych krajów, wszystkie przystanki są wypisane tutaj: https://luarkotrans.pl/busy-do-niemiec/ Lubię to, że jeżdżą 5 razy w tygodniu, więc bez problemu można zdecydować się na spontaniczny wyjazd za granicę albo powrót do Polski. Sam przejazd jest bardzo komfortowy - busy są wygodne, klimatyzowane, a droga mija szybko. U mnie takie rozwiązanie sprawdza się najlepiej.
08.04.2021 09:03 #Marta Dzibińska
Witam.Po raz 4 jechałam z firma Busy Transport Osób MON PIERRE I jestem mega zadowolona.Szybkość przejazdu z Polski do Francji ,JECHAŁAM z Wrocławia do Paryża 12 godzin. Busy bardzo wygodne i ekskluzywne.Kierowca bardzo pomocny i kulturalny. Nie ma problemu z przystankami na kawę czy siusiu.Punktualnosc przyjazdu firmy po mnie pod adres i na miejsce pod adres docelowy.Pełen profesjonalizm logistyczny.Firma godnie POLECENIA. Pozdrawiam.
09.04.2021 12:44 #Wiktoria Z
Dziekujemy kierowcy, Z FIRMY TRANSPORT OSÓB MON PIERRE panu Sebastianowi za wspaniałą podróż na trasie Leszno-Lyon w dniu 08.04.2021 wyjazd z Leszna o 6 rano a na miejscu w Lyonie bylismy o godzinie 18.15 tego samego dnia, takze mega szybko.Życzę firmie, aby zatrudniala tak wspanialych, milych, rzeczowych kierowcow. I bardzo eksluzywne auto.Serdecznie polecam.I DO ZOBACZENIA.
09.04.2021 12:48 #Mariusz Z
Busy Transport Osob Mon Pierre naprawdę solidna Firma. Jeżdżę z nimi dopiero od paru miesięcy, ale już mogę śmiało powiedzieć, że to był dobry wybór. Posiadają bardzo solidne zaplecze. Zawsze jestem na czas, a podróż z nimi do czysta przyjemność. Dzieki tej firmie zawsze jestem na czas do pracy za granica. Wszystko dobrze zorganizowane od A do Z. Bardzo doświadczeni kierowcy i bezpieczna podroż. Serdecznie polecam usługi Mon Pierre .
09.04.2021 12:50 #Kasia Z.
Kasia. Znajoma poleciła mi firmę Busy Transport Osob Mon Pierre i nie zawiodłam się. Podróż przebiegła bardzo sprawnie, przerwy były na życzenie i nie było problemu z bagażami. Sama jazda bardzo bezpieczna, szybkie dotarcie do celu ( z Poznania do Tuluzy jechaliśmy 17 godzin ) bus czysty i mega wygodny ,wysokiej klasy auto..Jechało 5 osób i kierowca który jest przemiłym człowiekiem. Bardzo fajna atmosfera pod czas jazdy. Na miejscu byłam punktualnie. Jestem bardzo zadowolona i na pewno jeszcze skorzystam z waszych usług. Dziękuję I POLECAM.
10.04.2021 18:20 likoo
najlepiej to skuś się na dowozu busem :)

dieta z dowozem warszawa
wpis modyfikowany 1 raz, 16.04.2021 10:48 
12.04.2021 21:22 #Iza W
Tydzień temu zamówiliśmy w trzy osoby Busa z tej Firmy. Bardzo dobry kontakt z Firma do samego konca.Bus przyjechał punktualnie, i naszym oczom ukazał się mega ekskluzywne auto bus 7 osobowy z przemiłym i uczynnym kierowcą. Cała podróż przeminęła szybko i w bardzo fajnej, atmosferze. Jechaliśmy z Poznania do Tuluzy.I tak jak szef powiedział przy rezerwacji czas przejazdu to byl mega szybki bo równe 18 godz pomimo że po drodze, typowo po drodze do Tuluzy inne osoby wysiadały i wsiadały.Widac ze logistykę maja opracowana do perfekcji.I klientów traktują tak rodzinnie. FIRMA GODNIE POLECENIA. NA WYSOKIM POZIOMIE.BEDZIEMY KORZYSTAC .
12.04.2021 21:23 #Iza W
Chodzi o Firmę Busy Transport Osób Mon-Pierre
22.05.2021 06:30 #Marek KASZUBSKI
Witam.Z Firma Busy MON-PIERRE JECHALIŚMY PRZED WCZORAJ Z WROCŁAWIA DO BORDEAUX WE FRANCJI. PO RAZ PIERWSZY SPOTYKAM SIĘ Z FIRMA KTÓRA TRAKTUJE LUDZI NA NAJWYŻSZYM Poziomie.Mega punktualna firma,począwszy od przyjazdu po nas po dotarcie na miejsce ,tak jak było powiedziane nam przy rezerwacji miejsc.Maja mega szybkie przejazdy My wyjechaliśmy z Wrocławia o godz 5 rano i w Bordeaux byliśmy tego samego dnia o godz 22. Bardzo ekskluzywne busy ,My jechaliśmy 7 osobowym Volkswagenem wersja R-LINE gdzie i tak jedzie tylko 5 osób.Bardzo fajna atmosfera pod czas jazdy,kierowca pomocny,widać ze doświadczony kierowca,przystanki są tak jak my sobie tego chcieliśmy.A wiec MEGA POLECAMY TEGO PRZEWOŹNIKA I BĘDZIEMY KORZYSTAĆ Z ICH USŁUG. PODAJE TEL DO TEJ FIRMY +48 727693066
24.06.2021 11:16 #Martyna Mikoś
Dzień dobry.Przedwczoraj z grupa 4 osób jechaliśmy z Tuluzy we Francji do Leszna wlasnie z tą firmą Busy MON PIERRE. Mega polecamy tego przewoźnika.Punktualność ,rzetelność ,mega szybki przejazd równe 17 godzin jechaliśmy.Doświadczony kierowca.Ekskluzywny i mega wygodne auto.Przystanki na życzenie.Bardzo fajna atmosfera.Będziemy wracać za dwa tygodnie z tym przewoźnikiem.I nie chcemy juz nikogo innego.POLECAMY.
14.07.2021 09:27 #Marcin k.
Witamy.Po raz 6 jechaliśmy z Ta firma do Francji. Poprostu Profesjonalizm w 100 procentach. Usługa na najwyższym poziomie. Godna polecenia Firma Busy MON PIERRE.
27.07.2021 10:01 #mijjjj
Oferta busów do tych miejsc, gdzie Polacy chętnie pracują jest bardzo dobra. Sam jeździłem początkowo własnym autem a obecnie korzystam z oferty bus-do-polski .pl/przejazdy/z-polski-do-niemiec/ i jestem bardzo zadowolony. W jednym miejscu zgromadzeni liczni przewoźnicy, jak wpiszesz interesując Cię trasę to otrzymasz wyniki, które firmy takie przewozy ogarniają. W bazie wyłącznie sprawdzone, działające na wysokim poziomie firmy więc bez obaw.
27.07.2021 19:43 #Marek B
Hmmm...ale reklama.Lepiej by było jakby ludzie oceniali a nie ktoś komu zależy na reklamie.A reklamę robią klienci.Takze prosze nie wstawiać takich postow na różnych forach internetowych.
20.08.2021 17:00 #Piotr_123
Jeśli chodzi o transport rzeczy / ładunków. Polecam firmę transportową Viptour. Nigdy nie było problemów kierowca zawsze wesoły i pomocny. Ja podaje ładunki na Niemcy i Szwecję ale z tego co wiem obsługują też inne kraje.
Link do nich
Viptour24.pl
REKLAMA
26.08.2021 09:42 pieknyolek
Ja polecam busy do Niemiec https://europolkoszalin.pl
18.09.2021 10:19 #ANIA KWIATKOWSKA
Witamy.Jechaliśmy z ta Firma Transport Osób MON-PIERRE wczoraj z Leszna do Tuluzy we Francji.Przejechaliśmy w krótkim czasie 17 godz i byliśmy na miejscu pod adresem tak jak Firma mówiła przed rezerwacja.Nidzie nie objeżdżą.Bardzo luksusowe busiki maja.Bardzo mila atmosfera pod czas jazdy.Kierowca robi nawet kawę po drodze ponieważ auto wyposażone w ekspess do kawy.Będziemy jeździć z ta Firma.POLECAMY.
18.09.2021 20:01 #WERONIKA NOWAK
Witam.Przed wczoraj wróciliśmy z ta Firma MON-PIERRE z Francji z Montpellier do Poznania.Powiem tak...Czas podroży nas zaskoczył bo jechaliśmy nie cale 17 godz.Ta firma po Francji jeździ tylko autostradami.Punktualność tej Firmy to Mega Atut.Bus jakim jechaliśmy to wypasiona fura. I to wersja R-LINE.Kierowca bardzo uprzejmy i atmosfera bardzo przyjemna można rzec ze taka rodzinna. Usługa wykonana na najwyższym poziomie.Dobrze ze jest chociaż taka jedna Firma.Będziemy jeździć a jeździmy często.Polecamy.
20.09.2021 09:07 #ANTONINA K
Właśnie wracamy z ta Firma z Nantes - Francja do Konina. Za chwilkę będziemy w domu. Bardzo szybka podroż, równe 17 godz. i będziemy na miejscu. Aż jesteśmy w szoku, że tak szybko. Busem którym jedziemy Bardzo ekskluzywny i 7 osobowy, a Kierowca przemiły i pomocny. Bardzo miła atmosfera. Kontakt z tą Firma był cały czas. Polecamy i będziemy korzystać w przyszłości.
20.09.2021 16:15 pieknyolek
Ja polecam busy do Niemiec https://busy-niemcy-polska.pl
20.09.2021 21:27 #Zbigniew Świderski
Polecam tę Firmę. Busy Mon-Pierre Szybko,profesionalnie,z górnej półki busiki 7 osobowe,fajna atmosfera pod czas podróży,bez przesiadek,z adresu pod adres,dobry kontakt z Firma przed i po rezerwacji. Polecam.
21.09.2021 21:55 #Elżbieta Anderss
Właśnie wróciłam z Paryża do Wrocławia z tą Firmą Busy Mon Pierre. 12 godzin. Mega szybki przejazd. Bardzo bezpiecznie. Mega wygodnie. Bardzo ekskluzywnie. Fajna atmosfera . I bardzo pyszna kawa w Busie.Dziekuje i Polecam.
23.09.2021 09:42 #ANETA KSIAZKIEWICZ
Mega ekspresowy przejazd ( Valence Francja-Poznań )- 15 godzin ,bardzo wygodnie, ekskluzywnie,mila atmosfera,bezpiecznie.Bardzo polecam ta Firmę MON-PIERRE .
23.09.2021 22:33 #Kuzniar
Komfort.Wygoda.Bezpiecznie. Wypoczęty kierowca. Szybkość podróży.Miło spędzony czas. Spod adresu pod adres. Punktualność. Dobrze mieć taką Firmę do przewozu Mon Pierre. Polecam i do zobaczenia.
24.09.2021 22:41 #Adrian Piekarczyk
Cześć. Jechałem z ta Firmą juz po raz trzeci i naprawdę jestem pod wielkim wrażeniem. Od logistyki,po szybkość przejazdu,bez objezania ,bez żadnych przesiadek, po komfort podróżowania,busy bardzo komfortowe i ekskluzywne. Bardzo uprzejmi kierowcy. Polecam i sam bede korzystał.
REKLAMA
26.09.2021 08:41 #Dariusz Mikołajczak
Polecam Busy MON-PIERRE.Usługa wykonana na wysokim poziomie.Pełen profesjonalizm.
26.09.2021 20:19 #Weronika Werner
Hej.Wlasnie wróciliśmy z ta firmą z Paryża do Konina. Logistyka ułożona bezbłędnie. Pomimo ludzi wysiadających i wsiadających we Francji,Belgi i Niemczech to czas przejazdu to ciut ponad 13 godzin. Wszystko realizowane typowo po drodze. Bez objezrzadnia.Auto bardzo wygodne,ekluzywne i ma kopa. Tak jak spedytor mówił przed rezerwacją wszystko zgodne. I można z kierowca normalnie porozmawiać a nawet pośpiewać.I kierowca serwuje dla chętnych oryginalną włoską kawę Arabica. Przepyszna.Polecamy i będziemy korzystać.
29.09.2021 21:41 #Arkadiusz Misztal
Witam.Rzetelność, szybkość przejazdu,mega komfortowo, ekskluzywny bus 7 osobowy, punktualność, kultura osobista kierowcy na bardzo wysokim poziomie,doświadczony kierowca.POLECAM TA FIRMĘ BUSY TRANSPORT MON-PIERRE
04.10.2021 13:10 #Krzysztof Ziemba
Szybkie dotarcie do celu,bezpiecznie,komfortowo,bardzo wygodnie,na czas wszystko,bardzo dobry kontakt z przewoźnikiem,mila atmosfera.Firma profesjonalna.Polecam tego przewoźnika Busy Transport MON-PIERRE.
05.10.2021 10:08 #Anita Kaszubska
Wczoraj przyjechałam z ta Firma z Amsterdamu do Wrocławia.Mega szybki przejazd 9 godzin.Bardzo wygodny busik 7 osobowy,ekskluzywny.dużo miejsca.Doświadczony kierowca.i Przemiły.Bardzo mila atmosfera pod czas jazdy.Postoje tak jak chcą klienci.I przepyszna kawa na pokładzie.Polecam i będę korzystała z przejazdów tej firmy.
08.10.2021 19:55 #Krzysztof Panek
Bardzo szybki przejazd- Agde we Francji do Poznania w 18 godzin.Przemiła obsługa od samej rezerwacji po sam przejazd.Ekskluzywny bus 7 osobowy.Bardzo wygodnie i komfortowo.Kierowca bardzo doświadczony.Przystanki na żądanie pasażerów.Bardzo pyszna kawa w busie.Polecam i będę korzystał i polecał innym tego przewoźnika.
08.10.2021 19:56 #Krzysztof Panek
Dotyczy to Przewoźnika Busy Transport Osób MON-PIERRE
08.10.2021 21:58 #Beata Pyzdra
Wszystko zrealizowane zgodnie z ustalonymi terminami, oraz warunkami. Bardzo miła i profesjonalna obsługa, utrzymująca stały kontakt. Zdecydowanie polecam ta Firmę busy MON-PIERRE
08.10.2021 22:16 #Magda Sikorska
Skorzystałam dzisiaj pierwszy raz i jestem zachwycona. Trasa Paryż - Wrocław z 6 latką :) podróż marzenie - CZAS OKOŁO 12 GODZIN - fotelik dla dziecka, bezpieczna podróż, bezpieczne, czyste auto, kulturalny, sympatyczny kierowca... Po prostu same plusy. Od dzisiaj będziemy częstymi klientkami firmy Busy MON PIERRE i oczywiście polecamy z całego serca.
10.10.2021 03:09 #Andżelika Krawiec
Zamówiliśmy busa w 5 Osób z Lyonu do Brukseli tzw przeżut. Podróż minęła baaaardzo szybko bo jechaliśmy nie całe 7 godz spod adresu pod adres. Baaardzo komfortowym ,wygodnym i ekskluzywnym busikiem 7 osobowym. Do tego busik wersja sportowa R-LINE.w bardzo przemiłej atmosferze ponieważ kierowca -a wiózł nas sam Prezes Firmy Pan Piotr.I było bardzo śmiesznie,wesoło -taka rodzinna atmosfera. Pełna kultura. Poza tym w busie jest ekspres ciśnieniowy i Szef zrobił nam przepyszna kawkę.Co nas zaskoczyło pozytywnie (nie spotkaliśmy się jeszcze jeżdżąc z innymi firmami przewozowymi) po Francji Firma ta jeździ autostradami. Mega PLUS Polecamy z całą odpowiedzialnością ta FIRMĘ BUSY TRANSPORT MON PIERRE i cala ekipa będziemy jeździć z tym przewoźnikiem.Do zobaczenia na trasie.
REKLAMA
17.10.2021 17:39 #Marek Piróg
Bardzo bezpieczny i mega szybki przejazd z tą firmą Busy Mon-Pierre ( Montauban -Francja do Wrocławia) jechaliśmy 17 godz gdzie po drodze ludzie wsiadali i wysiadali.Bardzo ekluzywny Busik.Bardzo uprzejmy i doświadczony kierowca.Polecamy I będziemy jeździć z ta firmą. Pozdrawiamy.
17.10.2021 22:18 #Adela K.
Zarezerwowałam busa 2 tygodnie temu na przerzut z tej firmy Z Belgi Antwerpia do Francji miejscowość Limoges.Przez cały czas miałam kontakt z ta firma.Busik przyjechał punktualnie tak jak spedytor powiedział. Przyjechał bardzo ekskluzywny busik.Az oniemiałam.Pachnący czystościowa i świeżością.Kierowca przemiły i bardzo uczynny.W trakcie jazdy okazało się ze jedziemy z samym właścicielem Prezesem Panem Piotrem dla którego jazda jest pasja i dlatego tez jest kierowca.Czas przejazdu pomimo tego ze ludzie wysiadali i wsiadali w rożnych miejscach po drodze był mega ekspresowy i wynosił 7 godzin.Maja bardzo dobra logistykę bez objeżdżania i przesiadek.Poza tym to chyba jedyna firma w Polsce która po Francji jeździ autostradami.Atmosfera bardzo mila i taka ciepła ,Z dawka humoru.Przemiły człowiek i bardzo mądry .Polecam ta Firmę i co dwa tygodnie będę jeździć z ta firma Busy MON PIERRE.
21.10.2021 12:38 #Mariusz Zebrzycki
Szybki przejazd z Leszna do Grenoble we Francji jechaliśmy w 5 osób 13 godz. Bardzo komfortowy i ekskluzywny busik wersja VIP ,wersja sportowa.Bardzo uczynny kierowca i fajna atmosfera pod czas podroży. Będziemy korzystać z tej firmy Busy Mon Pierre. Firma na wysokim poziomie.
21.10.2021 20:59 #Marcin Kusnierz
Komfortowo, bardzo szybki przejazd z Francji do Belgi, przemiły kierowca,bardzo dobry kontakt z firma od rezerwacji miejsca po przyjazd po mnie, bardzo ekskluzywny bus,fajna atmosfera pod czas jazdy z kierowca. Bedę korzystał.Wysoki poziom usługi Busy Mon Pierre.
23.10.2021 11:10 #Alicja Mikuś
Podróż z Wami to prawdziwa wygoda i bezpieczeństwo. Pozdrawiam Właściciela Pana Piotra i drugiego kierowce Pana Sebastiana. Bardzo milli i fachowi kierowcy! Oraz serdeczne ukłony dla Pań prowadzących biuro Spedycji i ... pełna kultura ?? Kontakt z Firma cały czas.Czas podroży baaaardzo szybki z Tulon (Francja) -Zielona Góra Przejechaliśmy w 17 godzin w bardzo przemiłej atmosferze. Busik bardzo czysty pachnący czystością i nowością i bardzo ekskluzywny. Fajnie ze jest taka Firma Busy mon-pierre. Za 2 tygodnie z czysta przyjemnością jedziemy spowrotem z Wami.Pozdrawiamy.
30.10.2021 00:41 #Asia Sykuła
Dostałam numer do tej firmy od koleżanki która już jechała z tą Firmą. I tak chwaliła. I zamówiłam busa dla 3 osób. I powiem szczerze że nie zawiedliśmy się a wręcz przeciwnie. Jestemy pod mega wrażeniem ze jest jeszcze taka firma w Polsce która podchodzi do transportu osób bardzo profesjonalnie. Czas przejazdu z Gorzowa Wielkopolskiego do Montelimar we Francji jechaliśmy 16 godzin. Z przystankami tak jak chcieli podróżni. Po drodze ludzie wsiadali I wysiadali a To w Niemczech a to we Francji. Generalnie wszystko tak zrobione logistycznie ze było po drodze. Nie zbaczalismy aby wziąć Osoby. Busik 7 osobowy jak limuzyna. Bardzo wygodny i ekluzywny. Jakaś wersja sportowa R-LINE. Atmosfera pod czas całej podróży była bardzo urozmaicona i komfortowa. A to z Kierowcą można porozmawiać na wysokim poziomie a to posłuchać muzyki (wifi jest pod czas całej podróży) a to się pośmiać albo pospać. Usługa na bardzo wysokim poziomie. Widać że zależy firmie na zadowolonym kliencie. A nie tylko na kasie. Kierowcy bardzo doświadczoni,bezpiecznie i pewnie prowadzą auto. I bardzo przewidujący na drodze. Co sie później okazało jechaliśmy z samym Prezesem firmy. Dziekujemy Panie Piotrze za przepyszna kawke po drodze (mają w busach ekspresy do kawy i oryginalna kawę Arabica) i za przemiłą i przesympatyczną podróż. Juz właśnie zarezerwowaliśmy powrót na święta.Także do zobaczenia.
15.11.2021 23:27 #Jarek Szymański
Bardzo szybki przejazd z Vichy (Francja) do Konina. Przyjechaliśmy z ta Firmą Busy Mon-Pierre w grupie 5 osobowej w niecałe 16 godzin. Takze byliśmy pod wrażeniem. Kierowcy przemili, uczynni i widać bardzo doświadczeni w jeździe busikiem. Busik bardzo nowoczesny i ekskluzywny . Nie spotkaliśmy się jeszcze aby w przewozach były takie auta. Bardzo profesjonalna Firma. Polecamy i widzimy się po Świętach. POZDRAWIAMY.
25.11.2021 21:53 #Jaro
Warto odezwać się do Bus Transfer przez formularz z ich strony: https://bustransfer.com.pl/kontakt/. Szybko odpowiadają i można dograć wszystkie szczegóły raz dwa. Ja jechałem już kilka razy i nigdy się nie zawiodłem, zawsze wszystko o czasie, komfortowo i w miłej atmosferze. Polecam
26.11.2021 18:13 #Marek B
Aleeeee Autoreklama ...
01.12.2021 19:48 #Paulina Z
Podróż z Wami to prawdziwa wygoda i bezpieczeństwo. Pozdrawiam Pana Mirka i Pana Andrzeja. Bardzo milli i fachowi kierowcy! Oraz serdeczne ukłony dla Pań prowadzących biuro informacji i dział spedycji ... pełna kultura Bardzo szybki przejazd z Francji do Holandia. Ekskluzywny busik Peugeot Biznes VIP. Do zobaczenia przed świętami. Polecamy BUSY MON PIERRE
01.12.2021 20:36 #Agata W
Dziękuję szefowi Busy MON PIERRE za szybką reakcję i umożliwienie powrotu do domu. Dziękuję kierowcy, panu Markowi za bezpieczną podróż. Nie wyobrażam sobie dalekiej podróży bez skorzystania z waszej profesjonalnej usługi. Do zobaczenia, jak ten koszmar covidowy się skończy. Wdzięczna pasażerka.
03.12.2021 22:54 #5 dziewczyn
Witamy. Dzisiaj przyjechaliśmy z tą Firmą Busy Mon-Pierre z Francji ( Saint-Tropez) do Poznania. Aż byliśmy zaskoczone mile bo podróż trwała niecałe 17 godzin. Jechalismy bardzo wygodnym
i nowoczesnym busikiem chyba Peugeotem klasy Premium. Przystanki kierowca robił tak jak my chcieliśmy. Kierowca bardzo uprzejmy i wysoka kultura osobista. WIDAC ZE STAWIAJĄ NA KONTAKT Z KLIIENTEM. Po prostu na jakość. Bardzo fajna atmosfera pod czas podróży. Bardzo dobra kawa zaserwowana przez kierowce pod czas postoju. Piszemy się od razu na powrót po świętach. Pozdrawiamy kierowcę Pana Marka.

6/1688 

• Poleć
  • Polub Tu Wawer
  • Udostępnij

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (tj. adresu IP, który zapisze się automatycznie) przez Echo Media Plus sp. z o.o. z siedzibą w Legionowie, ul. Wspólna 3.
Niniejsza zgoda jest warunkiem koniecznym do skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.
Dane osobowe są przetwarzane w sposób zapewniający ich bezpieczeństwo i poufność. Z Inspektorem Ochrony Danych można kontaktować się mailowo pod adresem poczty elektronicznej: rodo@gazetaecho.pl.
Dane osobowe są przetwarzane wyłącznie w zakresie celu ich podania, tj. skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl.
W tym wypadku nie jest możliwe wycofanie zgody na przetwarzanie danych osobowych w postaci adresu IP.
Mają Państwo prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych w zakresie naruszenia prawa do ochrony danych osobowych lub innych praw przyznanych na mocy RODO.

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
REKLAMA

Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
REKLAMA
REKLAMA