REKLAMA

Wawer

kalendarz imprez »

 

Kino samochodowe przy wawerskim ratuszu. Co i kiedy przed nami?

  5 lipca 2024

alt='Kino samochodowe przy wawerskim ratuszu. Co i kiedy przed nami?'
źródło: Dzielnica Wawer

W ostatni czwartek czerwca rozpoczęły się pokazy filmowe na świeżym powietrzu, które potrwają aż do 5 września. Na parkingu przy Urzędzie Dzielnicy Wawer zobaczyć można aż 11 bezpłatnych projekcji na dużym ekranie. Dla osób niezmotoryzowanych przygotowano leżaki.

REKLAMA

Pokazy filmowe na parkingu samochodowym przy wawerskim ratuszu, realizowane są dzięki budżetowi obywatelskiemu na ten rok. Dlatego wstęp jest bezpłatny. Przy Żegańskiej 1, w ramach "Kina samochodowego", pokazanych zostanie 11 (głównie) hollywoodzkich produkcji. Nie zabraknie też oscarowych hitów. Premierowy film pt. "King Richard: Zwycięska rodzina" pokazano 27 czerwca. Każdy kolejny film na dużym ekranie zostanie zaprezentowany w czwartkowe wieczory - w lipcu o 21:30, zaś w sierpniu i 5 września o 21:00. Dawka emocji będzie więc bardzo duża!

Co i kiedy w lipcu pod wawerskim ratuszem

 • 11 lipca - "Bez litości 3" to amerykański thriller z 2023 roku. Były żołnierz sił specjalnych pragnie wieść spokojne życie, ale nie potrafi odmówić pomocy potrzebującym. Przebywając na południu Włoch odkrywa, że jego nowi przyjaciele są pod kontrolą lokalnych bossów mafijnych, więc podejmuje walkę z ciemiężcami.
 • 18 lipca - "Dom Gucci" to amerykański film biograficzny z 2021 roku, który opowiada historię Patrizii Reggiani - byłej żony Maurizio Gucciego, która planowała zabić swojego męża a zarazem wnuka znanego projektanta mody Guccio Gucciego.
 • 25 lipca - "Cudowny chłopak. Biały ptak" to amerykański dramat z 2023 roku. Julian usunięty ze szkoły za niekoleżeńskie traktowanie małego Auggiego, nie potrafi odnaleźć się w liceum. Jego babcia dzieli się z nim poruszającą historią swojej młodości.

  Kup bilet

  Sierpień nie mniej emocjonujący w wawerskim kinie samochodowym

 • 1 sierpnia - "Drive my car" to japoński dramat z 2021 roku. Aktor teatralny i reżyser, który wciąż nie może w pełni poradzić sobie z utratą ukochanej żony, przyjmuje propozycję wyreżyserowania spektaklu na festiwalu teatralnym w Hiroszimie. Na miejscu niespodziewanie poznaje młodą kobietę.
 • 8 sierpnia - "Dream Scenario" to amerykańska komedia z 2023 roku. Paul to sympatyczny, choć trochę nudny profesor akademicki, który znienacka zaczyna pojawiać się w snach milionów obcych ludzi, a wszyscy zadają sobie pytanie - dlaczego akurat on?
 • 15 sierpnia - "Joker" to znana amerykańsko-kanadyjska produkcja z 2019 roku nagrodzona dwoma Oskarami. Strudzony życiem komik popada w obłęd i staje się psychopatycznym mordercą.
 • 22 sierpnia - "Spider-man: Poprzez Multiwersum" to animacja Marvela z ubiegłego roku. Miles trafia do multiwersum, w którym spotyka innych Spider-Manów. Sam musi odkryć, co dla niego oznacza bycie bohaterem oraz jak uratować tych, na których mu zależy.
 • 29 sierpnia - "Barbie" to oskarowy amerykańsko-kanadyjski komediodramat z ubiegłego roku. Barbie, która żyje w idealnym bajkowym świecie przechodzi kryzys egzystencjalny.
 • 5 września - "Wszystko wszędzie naraz" to amerykański film akcji z 2022 roku i zdobywca aż 7 Oskarów. Ta iście oskarowa produkcja opowiada historię borykającej się z trudami codzienności kobiety w średnim wieku, która zostaje wciągnięta w szaloną przygodę, w której sama może uratować świat, eksplorując inne wszechświaty.

  MB

 •  

  REKLAMA

  Komentarze

  Ten artykuł nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Twój może być pierwszy...

  LINKI SPONSOROWANE

  REKLAMA

  Znajdź swoje wakacje

  REKLAMA

  Najnowsze informacje na TuWawer

  REKLAMA

  REKLAMA

  REKLAMA

  Wyjazdy sportowe
  Wyjazdy sportowe

  Misz@masz

  Artykuły sponsorowane

  REKLAMA

  Butelki dla dzieci Kambukka
  Kambukka Reno

  REKLAMA

  AMBRA - Twoje Perfumy
  AMBRA - Twoje Perfumy

  Kup bilet

  Znajdź swoje wakacje

  Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

  Polecamy w naszym pasażu

  Wstąp do księgarni

  REKLAMA

  Kambukka Olympus
  Kambukka Lagoon

  REKLAMA

  REKLAMA

  REKLAMA

  Top hotele na Lato 2024
  Top hotele na Lato 2024