REKLAMA

Forum › Wola

REKLAMA

Warsztat - wymiana szyby

# alojzy

26.07.2016 11:02

Gdzie w okolicy można podjechać i w dobrych pieniądzach wymienić uszkodzoną szybe w aucie?

# Kinder4

26.07.2016 17:23

Warsztatów jest pełno, ale taki sprawdzony przynajmniej przeze mnie będzie NordGlass i ceny nie za duże.

# oenordglass

31.07.2016 14:02

Witam, zapraszam do NordGlass lista naszych warsztatów dostępna jest na stronie www.nordglass.pl/pl/samochodowe,c7/ znajdz-serwis,a13.html. Do Pana dyspozycji jest także nasza bezpłatna infolinia 801 181 181.
Pozdrawiam, Sebastian Nikulski
Online Ekspert NordGlass

REKLAMA

# monica

08.08.2016 17:20

A ja polecam warsztat na Żoliborzu, dokładnie ul. Śmiała 59. Panowie przyjmują 7 dni w tygodniu i właśnie ostatniej niedzieli uratowali szybę w drzwiach kierowcy w moim autku :) Sprawnie, dokładnie i w bardzo dobrej cenie! Jak by ktoś poszukiwał takiej usługi, to zdecydowanie polecam! Tutaj jest ich stronka z wszystkimi informacjami http://www.szybysamochodowe.com/ :)

# Wajtek

10.08.2016 18:57

Można w Nordglassie kupić samą szybę?

# alojzy

15.08.2016 15:18

A ile kosztuje taka wymiana szyby w salonie Nordglass? Interesuje mnie szyba przednia do VW Golfa VI.

REKLAMA

# oenordglass

19.08.2016 14:36

Witam, jeżeli chodzi o kompletną wymianę szyby będzie to koszt 99 zł plus koszt szyby. Będzie on uzależniony od modelu auta i rodzaju szyby, która ma zostać wymieniona.

# alojzy

23.08.2016 12:52

Dziękuję za informację, podjadę do waszego punktu na ul. Chłodnej i podpytam o cenę.

# Moilik

24.08.2016 14:16

Najlepiej właśnie podpytać na miejscu bo cena może się różnic zależy od wielu rzeczy.

REKLAMA

 picek1987

25.08.2016 10:23

Ciekawym rozwiązaniem jest firma http://mechanikwarszawa.eu/. Nie wiem czy akurat zajmują się szybami, ale ich oferta jest szeroka, więc nie szkodzi zapytać. Jeśli nawet sami tego nie robią to może znają kogoś godnego zaufania.

# kania

29.08.2016 11:05

Moim zdaniem nord glass świadczy usługi na najwyższym poziomie. To sprawdzony producent i serwisant szyb samochodowych i nie tylko.

# maciek88

24.11.2016 14:42

Ja mogę polecić Besthol http://besthol.pl/
Prowadzą mobilny warsztat samochodowy, mechanikę i elektrykę. Ja wzywałem ich do siebie dwa razy i za każdym razem wszystko zostało sprawnie zdiagnozowane i naprawione u mnie pod domem. Przyjeżdżają specjalistycznymi samochodami mobilnej pomocy. Nie wiem czy szybę też wstawiają, ale możesz zadzwonić, bo moim zdaniem firma warta polecenia.

REKLAMA

Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuWola

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA