REKLAMA
REKLAMA

23.05.2016 19:56 #magda76
Konsekwencja zabudowywania każdej wolnej przestrzeni betonowymi klockami.
28.05.2016 12:12 #StudentT
Tak, najlepiej wybić ludzi aby dzilie zwierzatka miały więcej przestrzeni. Lewacka logika lekceważąca ludzi...
30.05.2016 13:27 #coffee
Dziki od roku niszczą ogrodzenia na Zabielskiej. Na Poprawnej praktycznie codziennie je spotykam. Na Kadetów też kilka razy w tygodniu. Na przystanku Pielegniarek na ul. Lucerny też były 3 sztuki. Na Borowieckiej 12 sztuk pół roku temu.

Postawienie tabliczek nie zwiększy bezpieczeństwa na drogach, natomiast zdejmie odpowiedzialność finansową z zarządcy drogi więc nie tędy droga.

Jeśli chodzi o dziki na spacerze to nie ma co się bać, bo dzik ma bardzo słaby wzrok i fenomenalny węch. Nie atakuje ludzi, bo mu nie zagrażają. Zdarzało mi się spotykać dużego dzika w nocy w odległości ok 2-3 metrów i w ogóle nie był zainteresowany kontaktem. Wyjątek stanowią samice z młodymi, ale to tylko na wiosnę i tylko gdy człowiek reaguje nerwowo i gwałtownie co może być odczytane jako atak na młode. Wystarczy się spokojnie oddalić i po kłopocie.
01.06.2017 21:55 #Bella
Mieszkam tu od zawsze. Kiedyś- patrz 30 -20 lat temu nie było dzików w okolicy i nie wolno zrzucać winy na ludzi,że wyrzucają pokarm-dlatego dziki przychodzą. Dziki wywracają do góry nogami las przy ul. Bielszowickiej i Obiegowej, nikt tam jedzenia nie wyrzuca-same ryją. O zawał serca przyprawić może ekipa około 15 sztuk , ryjąca właśnie w nocnych porach. Odyńce ponad metr wysokie-coś niesamowitego-nie widziałam w życiu takich wielkich dzików. Nikt z tym nic nie robi. Mam nadzieję,że nie zdarzy się żaden wypadek. Dziki potrafią być bardzo groźne. Tym razem to nie my wtargnęliśmy na ich terytorium tylko one na nasze.
09.08.2017 14:19 Anna Morovy
nie wiem co się dzieje, ale tych dzików jakby więcej z roku na rok. Niedawno byłam u znajomych na działce i wieczorem nawet nie szło się ruszyć nigdzie, bo wszedzie te dziki...

95/871 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Wawer

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

Jak chcesz autoryzować ten wpis?

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ogłoszenia drobne

Finanse
 Czy potrzebujesz pożyczki? Oferujemy pożyczki Niezależnie od tego, czy jesteś przedsiębiorcą, który chce rozpocząć działalność czy ktoś szukający osobistego kredytu. Jest to ważna okazja, aby otrzymać pożyczkę, której potrzebujesz. Oferujemy kredyty w dowolnym celu. Niezależnie od tego, czy chcesz spłacić istniejące kredyty, konsolidować kredyt, dać domu makeover lub inwestować w samochodzie, pożyczka może pomóc Ci to stało się ze mną kontakt poprzez cfinancials11@gmail.com whats app na +16106343552

GIEŁDA SĄSIADÓW - PILNIE POSZUKUJĘ
 Kupię Łóżko CERAGEM V3. Płatne gotówką. Odbiór osobisty. Stan obojętny.

Nauka
 Dla osób, które nie mają czasu, są dorosłe i MUSZĄ mówić po niemiecku. Uczyłaś się lub uczysz niemieckiego z mniejszym lub większym sukcesem. Wybór sposobu i metody nauki jest trudny. Zastanawiasz się którą wybrać? Co jest ważne? Czy masz zdolności językowe? Ja nie miałam ale wyjechałam do Niemiec gdzie uczyłam się języka mówionego a później skończyłam germanistykę. W między czasie pomagałam w niemieckim osobą pracującym w Polsce, Niemczech, Holandii, Austrii... Lubię pomagać, przez dłuższy czas szukałam możliwości, nowych sposobów nauki tak żeby to Uczeń (nie ważne ile ma lat) był zadowolony i widział konkretne postępy. Chciałam, żeby widział, że warto. Zaczęłam nauczać przez Skype i okazało się, że to jest to. Prowadzę spotkania indywidualne. Wystarczy Internet i słuchawki na przykład od telefonu. Twoja lektorka Jolanta Mail: jolanta@niemiecki-skype.pl www.niemiecki-skype.pl Tel: 790 701 508

Lokal użytkowy do wynajęcia
 Wynajme miejsce na motocykl w garazu Wroclawska 21 tel. 22-638-69-39

TU dodaj swoje ogłoszenie
ZA DARMO w necie
ZA GROSZE w gazetach lokalnych
REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
regeneracja wtryskiwaczy warszawa   •   regeneracja wtrysków mazowieckie