REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA


22.11.2018 12:14 #Wiola
Prawdą jest, że dwie godziny dla osób, które korzystają z usług typu manicure czy fryzjer to często za mało. Poza tym tylko nieliczni wiedzą, że w niektórych miejscach jest możliwość przedłużenia tego czasu o godzinę. Mimo wszystko, gdy się pójdzie na dwugodzinny trening, na posiedzenie w kawiarni lub restauracji praktycznie nie ma czasu i trzeba szukać szczęścia gdzieś indziej. Chcących zostawić auto na cały dzień nie urządzałoby ograniczenie czasu np. do 4-5 godzin, a komfort korzystających z usług i sklepów Ferio byłby zdecydowanie większy.
22.11.2018 12:28 #Kasiak
Teren należy do urzędu dzielnicy. Ferio znajduje się w budynku po fabryce Szpotańskiego, więc nie jest to teren prywatny jako taki. Prywatnie mogli ewentualnie wynająć firmę która pobiera opłaty za parkowanie...
22.11.2018 12:30 #Tambulec
Ani fryzjer ani kawiarnie ani sala zabaw ani restauracje ani siłownia w Ferio nie są w zasiągu finansowym ludzi, których nie stać na parking 4zł/h przy dwóch pierwszych godzinach darmowych. Ludzie, nie ośmieszajcie się. 4zł to gałka loda w Grycanie kosztuje a w restauracji na przeciwko za 4zł nawet wody nie dostaniesz.
22.11.2018 14:23 #Pawel
Zgadzam się z przedmówcą, 4 zł każdą kolejną godzinę ponad drugą to nie jest majątek niestety społeczeństwo mamy pełne cwaniaków i trzeba ich w ten sposób zmuszać do parkowania tam gdzie należy za co niestety płacą uczciwi obywatele. Aby nie być gołosłownym podam przykład szpitala w Międzylesiu, ludzie parkują na chodniku, lekceważąc zakaz parkowania zamiast zaparkować na prawie pustym parkingu przyszpitalnym bo to kosztuje 4 czy 5 złotych. Szkoda gadać :(
22.11.2018 14:44 #Bartek87
Nie chcę generalizować, ale ogólnie ludzie to buraki niestety... jeśli ktoś siedzi u fryzjera 3 godziny, a na fryzjera wyda 200 złotych albo i lepiej (przepraszam, bo pewnie zwykle są to panie, nie znam mężczyzny, który siedzi u fryzjera więcej niż pół godziny), to brak 4 zeta na parking lub marudzenie na to 4 zeta jest zwyczajnym buractwem. Oczywiście oburzą się teraz osoby, które to czytają, ale sorry... tak właśnie jest.

Jeśli nie pasuje ten fryzjer, zawsze jest spoko na bazarku na Marysinie Wawerskim za 20 złotych, ale to męski :P nie wiem ile bierze damski. Tam parking jest za darmo, za to czasem nie ma gdzie stawać i trzeba stanąć gdzie się da. Nie kumam po prostu takiego buractwa. Że komuś się chce tracić czas dla tych 4 zeta i kombinować coś z parkowaniem itd. Jak korzystam gdzieś z parkingu na mieście i kupiłem bilet do 17.45 a mi się coś przedłuży, to jeśli wiem, że dużo się przedłuży, biegnę uzupełnić opłatę w parkomacie. Z szacunku dla pracy innych, dla zasad itd. Korzystam z parkingu w Ferio kilka razy w tygodniu, zawsze zdążę zawieść żonę na ćwiczenia, pojechać jeszcze na zakupy do lidla, pokazać synkowi króliczki i pójść z nim do księgarni, potem jeszcze ogarnąć pepco i jakoś dwie godziny gratis spokojnie starczają. A jak nie starczą to po prostu zapłacę 4 zeta. Bo szkoda mi czasu na szukanie wszędzie winnych, tylko nie widzenie powinności po swojej stronie. Oczywiście ze strony ferio skoro jest problem być może można pomyśleć o wydłużeniu tego czasu do 3 godzin, albo właśnie o przyznaniu niektórym z handlowców możliwości oferowania swoim klientom dłuższego czasu gratis, być może trzeba też lepiej komunikować ten parking, albo i zamknąć szlabany. Jednak jak ktoś pisze, że wlepianie ludziom kar rzędu 80 zł wpływa na wynik biznesowy ferio to chyba nie wie o czym mówi...
REKLAMA
22.11.2018 15:22 #Myślący
Naiwne są te komentarze miłośników regulaminów. Po pierwsze, centrum handlowe Ferio z zasady jest miejscem odwiedzanym samochodem. Po drugie, centrum to utrzymuje się z najemców, u których zakupy robią ich klienci, a nie wynajmu parkingu klientom. Po trzecie, utrwalona praktyka w obiektach tego rodzaju oznacza parking bezpłatny, co najmniej zaś - parking bezpłatny dla klientów, po okazaniu paragonu. Po czwarte, klienci przyjeżdzają do centrum handlowego miło spędzić czas, a zimny prysznic w postaci "kary" to rzecz, którą zapamiętają na długo. Może właśnie dlatego centrum to świeci pustkami. Moim zdaniem, inwestor powinien rozważyć wymianę kierownictwa spółki - operatora tego obiektu, zarówno ze względu na chybiony wybór sklepów, jak i konsekwentne, aroganckie odstraszanie klientów - dobroczyńców tego miejsca.
22.11.2018 17:23 #Agnieszka
Wszyscy narzekają, że jest to takie małe centrum handlowe i nic tu nie ma, a nagle okazuje się, że wszyscy tu spędzają po 4-5 godzin. Teraz oburzenie jak można robić tu parking płatny, przyjeżdżając tu na 9 nie mogłam wcześniej znaleźć miejsca parkingowego, a w centrum były pustki, także to chyba daje do myślenia. Teraz jest możliwość przedłużenia parkingu w miejscach, gdzie może nam się zejść dłużej, także naprawdę da radę wszystko tu załatwić.
22.11.2018 18:41 #Bagietka
Nie wiedziałem że trzeba tam pobrać bilet, nawet gdy zamierzam wpaść na chwilę. Szlaban otwarty to wjechałem i wyjechałem i to kilkanaście razy w ciągu paru miesięcy - nikt mnie nie gonił ani nie wlepił mandatu.
23.11.2018 09:17 #Jaf
Oni nie walczą z p&r. Oni oparli o to nieuczciwą strategię zrobkową i zasłaniają się regulaminem. To tak jak KM który liczy podwójnie za bilety kiedy kasa otwarta i kupujesz w pociągu. A co z ludźmi którzy biegną do tego pociągu bo się spóźnili? Nie spóźniaj się, tak? A KM to się kwa nie spóźnia pewnie nigdy?
24.11.2018 23:42 #Iko
Dzień dobry.
Co tu pisać każdemu nie dogodzisz.
Jak by mogli to by parkowali na środku drogi.
A czym droższy samochód to bardziej narzeka.
Calypso i inne punkty mają czasu 3 godziny gratis.
Jedzcie do New Jork tam jest 45 zł za godzinę
01.12.2018 23:31 #naciągnięty
W pełni podpisuję się pod tytułem artykułu. Wieczorem przejeżdżając obok Ferio wpadłem tam na szybkie zakupy spożywcze. Nie zauważyłem informacji na temat konieczności pobrania bezpłatnego biletu. Po mniej niż pół godzinie nieobecności znalazłem za szybą wezwanie do zapłaty 80 PLN. Próba reklamacji nic nie dała. Dane kontaktowe wskazane na stronie Ferio nie odpowiadają, natomiast zarządca parkingu od razu grozi postępowaniem sądowym, bez wnikania w szczegóły reklamacji. Jest to dla mnie klasyczne naciąganie osób. Zapłaciłem dla świętego spokoju, jednak Ferio jest już dla mnie skreślone.

 165/1179 


  • Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Wawer


  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (tj. adresu IP, który zapisze się automatycznie) przez Echo Media Plus sp. z o.o. z siedzibą w Legionowie, ul. Wspólna 3.
Niniejsza zgoda jest warunkiem koniecznym do skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.
Dane osobowe są przetwarzane w sposób zapewniający ich bezpieczeństwo i poufność. Z Inspektorem Ochrony Danych można kontaktować się mailowo pod adresem poczty elektronicznej: rodo@gazetaecho.pl.
Dane osobowe są przetwarzane wyłącznie w zakresie celu ich podania, tj. skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl.
W tym wypadku nie jest możliwe wycofanie zgody na przetwarzanie danych osobowych w postaci adresu IP.
Mają Państwo prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych w zakresie naruszenia prawa do ochrony danych osobowych lub innych praw przyznanych na mocy RODO.

treść: 


Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
płeć: 

 REKLAMA

Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ogłoszenia drobne

Lokal użytkowy sprzedam
 Chciałbyś mieszkać wraz zrodziną w wymarzonej okolicy! Możesz sprawdzić ofertę apartamentów Panorama Apartments, które zostały stworzone z myślą o zaspokojeniu potrzeb wizualnych i bezpieczeństwa mieszkańców. Nie przegap takiej okazji i wejdź na stronę panorama-apartments.pl. Panorama Apartments ul. Piotrkowska 198, 90-004 Łódź Tel. +48 504 221 121 KONTAKT

Komputery
 A A Tani Serwis Komputerowy Dojazd 0zł 504-617-837

Działkę budowlaną sprzedam
 Okazja ! Dobra inwestycja ! Działka w doskonałym miejscu, przy głównej drodze DK 61, na trasie Warszawa - Ostrołeka - Mazury w odległości 100 km od Warszawy. Cechy: - powierzchnia 3,55 ha z czego 2,68 ha to las (w znacznej części rębny), pozostała część objęta MPZP z przeznaczeniem pod usługi i zabudowę mieszkaniową - media prąd, wodociąg, telefon - asfaltowy dojazd - okolica spokojna, w sąsiedztwie domy jednorodzinne, letniskowe oraz pola Cena 349 000 do negocjacji. tel.692 411 220

Różne
 Promocja serwisu WorldRemit zapewniająca aż 100 zł premii za wykonanie jednego przelewu na kwotę co najmniej 500 zł. Kod polecenia: PIOTRS80 . Można zarejestrować się bezpośrednio przez stronę www.worldremit.com/en/r/PIOTRS80 Po rejestracji można od razy dokonać przelewu np. na konto w N26 lub Revolut.Można na swoje konto,przechodzi.Pamiętajcie, aby opcję Receive zamienić na Send przy tworzeniu przelewu. Wówczas kwotę przelewu będziecie podawali w złotówkach. Z kodem FREE opłata za pierwszy przelew zostanie zredukowana do zera. Kod zniżkowy 100 zł na kolejny przelew otrzymacie mailowo w ciągu kilku dni. Aby wykorzystać kod rabatowy, należy wykonać drugi przelew. Minimalna kwota na jaką należy wykonać transfer to 100 zł, łącznie z kosztami przelewu. Ustawiamy kwotę przelewu na 84 zł WorldRemit doliczy 16 zł, wówczas suma wyniesie 100 zł. Następnie wpiszecie uzyskany mailowo kod rabatowy. W razie pytań zapraszam piosobol@onet.pl


TU dodaj swoje ogłoszenie
ZA DARMO w necie
ZA GROSZE w gazetach lokalnych
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
REKLAMA
REKLAMA