REKLAMA

Artykuł sponsorowany

Jakie zmiany wprowadził system operacyjny Windows 11?

Jakie zmiany wprowadził system operacyjny Windows 11?

Windows 11 to najnowsza wersja systemu operacyjnego od producenta Microsoft. Od lat jest to czołowa marka na rynku oprogramowania systemowego, dedykowanego klientom indywidualnym oraz biznesowym. Nic dziwnego zatem, że jest to zdecydowany lider, pozostawiający konkurencję daleko w tyle. Jakie nowe funkcje i zmiany wprowadził Microsoft Windows 11?

Windows 11 vs. Windows 10

System operacyjny Windows 11 to najnowsza propozycja oprogramowania od firmy Microsoft. Swoją premierę Windows 11 miał pod koniec 2021 roku, jest to więc oprogramowanie stosunkowo młode. Wraz z instalacją systemu na komputerze bądź laptopie użytkownik ma dostęp do wielu nowych funkcjonalności. Jakie konkretnie zmiany tym razem zaproponowała nam amerykańska marka Microsoft względem poprzedniej wersji Windows 10?

Na pierwszym miejscu oczywiście rzuca się w oczy odświeżenie wizualne systemu. Okna systemu charakteryzują się w najnowszej wersji zaokrąglonymi rogami oraz estetyczną, spójną kolorystyką. Zastosowany został także efekt przeźroczystości. Barwy przewodnie użytkownik dopasować może pod względem indywidualnych preferencji. Kolejną zmianą jest zmiana umiejscowienia menu Start oraz ikon na pasku zadań. W systemie Windows 11 znajdują się one w środkowej części paska. Korzystając z menu mamy do niego od teraz dostęp na środku ekranu urządzenia.


Gdzie nabyć możemy legalny klucz licencyjny?

Inną nowością jest możliwość uruchamiania aplikacji dedykowanych systemowi Android. Wielu użytkowników na całym świecie korzysta na swoich urządzeniach mobilnych właśnie z tego rodzaju oprogramowania systemowego. Windows 11 zintegrowany jest także w dużym stopniu z Teams, dzięki czemu znacznie łatwiej jest się kontaktować użytkownikom w czasie rzeczywistym, niezależnie od miejsca pobytu. Miłośnicy gier na pewno docenią zdecydowanie lepszą optymalizację dla gier oraz platformy Xbox. Producent Microsoft proponuje bowiem, w najnowszym oprogramowaniu systemowym, rozszerzanie i zarządzenie swoją biblioteką.

Chcąc zakupić nowy system operacyjny, koniecznie musimy nabyć go u sprzedawcy, który w sposób legalny oferuje użytkownikom klucze licencyjne. Sklep teamnet software umożliwia zakup najnowszego systemu Windows 11 w formie cyfrowej. Oznacza to, że potencjalny klient nie musi odwiedzać sklepu stacjonarnego bądź czekać na przesyłkę kurierską, bowiem klucz licencyjny trafi na jego skrzynkę e-mail zaledwie kilkanaście minut po dokonaniu zakupu. Oprócz systemu operacyjnego w sklepie znaleźć możemy także najnowszą wersję pakietu biurowego - Office 2021, także od firmy Microsoft.


Chcesz przekazać coś więcej, poprawić SEO swojej strony?

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA