REKLAMA

Forum › Bielany

REKLAMA

# stary_wojtek

18.05.2017 21:34

Szkoda, że nie udało się szybciej kamerki przekręcić by zobaczyć numery rejestracyjne...

# jedrek

18.05.2017 23:18

jedno pytanie czy pan się rozejrzał jak wchodził na jezdnię, to może przez tory tramwajowe tak pewnie przechodzi albo przed pociąg niech się tak pcha, chcesz żyć to zadbaj o siebie rozejrzyj się...
zamontują światła dobrze ale zobaczycie że będą przechodzić na czerwonym, a ja jak nagram to z przyjemnością opublikuję i napiszę że ponad bańka wydana a i tak piesi mają w doopie własne życie i zdrowie

# Piesza z dzieckiem

19.05.2017 00:36

#jedrek napisał(a) 18.05.2017 23:18
jedno pytanie czy pan się rozejrzał jak wchodził na jezdnię, to może przez tory tramwajowe tak pewnie przechodzi albo przed pociąg niech się tak pcha, chcesz żyć to zadbaj o siebie rozejrzyj się...
zamontują światła dobrze ale zobaczycie że będą przechodzić na czerwonym, a ja jak nagram to z przyjemnością opublikuję i napiszę że ponad bańka wydana a i tak piesi mają w doopie własne życie i zdrowie
Dla Pana informacji, na tych pasach rzadko który kierowca przepuszcza pieszych, gnają jak na złamanie karku!!! Ale co ja się produkuję, najwyraźniej jest Pan jednym z tych pseudo kierowców...

REKLAMA

# HoneyAngel

19.05.2017 02:25

#jedrek napisał(a) 18.05.2017 23:18
jedno pytanie czy pan się rozejrzał jak wchodził na jezdnię, to może przez tory tramwajowe tak pewnie przechodzi albo przed pociąg niech się tak pcha, chcesz żyć to zadbaj o siebie rozejrzyj się...
zamontują światła dobrze ale zobaczycie że będą przechodzić na czerwonym, a ja jak nagram to z przyjemnością opublikuję i napiszę że ponad bańka wydana a i tak piesi mają w doopie własne życie i zdrowie
Skoro zatrzymalo sie jedno auto przed pasami to kolejne mialo obowiazek to zrobic . Widze ze przepisysow ruchu drogowego sie nie zna ale sie szczeka. Jest zakaz wyprzedzania na pasach. Proponuje poczytac kodeks ruchu drogowego a potem sie madrzyc

# nikomasal

19.05.2017 10:46

Codziennie jeżdżę tamtędy dwa razy dziennie. Nie prawdą jest, że wszyscy tam gnaja...ja sama zawsze zwalniam..nawet jeśli nikogo nie ma. Ale niestety często też zdarzają się kierowcy którzy wyprzedzają mnie na pasach jak ustępuje pieszemu...to jest tragedia

# kierowca światowy

19.05.2017 12:02

W Warszawie w ścisłym mieście, od dawno powinny być na tyle wąskie jezdnie żeby się po prostu nie dało jechać z taka szybkością jak kierowcy w większości jeżdżą. To jest koszmar jak Wy Polacy się zachowujecie w tych swoich sdamochodzikach. Wielki i szybki samochód ma ale mózgu to juz nie bardzo a co za tym wyobrazni za grosz !.

REKLAMA

# Savitar

19.05.2017 19:15

#jedrek napisał(a) 18.05.2017 23:18
jedno pytanie czy pan się rozejrzał jak wchodził na jezdnię, to może przez tory tramwajowe tak pewnie przechodzi albo przed pociąg niech się tak pcha, chcesz żyć to zadbaj o siebie rozejrzyj się...
zamontują światła dobrze ale zobaczycie że będą przechodzić na czerwonym, a ja jak nagram to z przyjemnością opublikuję i napiszę że ponad bańka wydana a i tak piesi mają w doopie własne życie i zdrowie

Jedrek w momencie postawienia stopy na pasach pieszy ma zawsze pierwszeństwo. Jeśli już jest na pasach nie ma obowiązku się rozglądać. Podstawy ruchu drogowego się kłaniają drogi kolego

# xyz

23.05.2017 10:35

prawda jest taka, że uważać powinni i kierowcy i piesi

# szlachtalomioanki

23.05.2017 21:31

jędrus kuźwa typowy cwel w stu paro konnym aucie który na bank spycha mnie z lewego w moim 450 konnym aucie tylko dlatego że po Reymonta jade 60 km/h....a ja ci k...tasie nie zjadę własnie dlatego zebys cebulaku bez wyobrazni kogos nie zabił....i juz kilku takich miałem kozaków...jeden nawet przy kasprowicza z astry wyskoczył...heheh.....a potem spylał moło kroksów z lidla nie pogubił

REKLAMA

# Rafał

27.05.2017 13:01

#Savitar napisał(a) 19.05.2017 19:15
Jedrek w momencie postawienia stopy na pasach pieszy ma zawsze pierwszeństwo. Jeśli już jest na pasach nie ma obowiązku się rozglądać. Podstawy ruchu drogowego się kłaniają drogi kolego

Owszem, ma obowiązek zachowania ostrożności przechodząc przez pasy. Nie mniej jednak, jeśli jest już na pasach ma bezwzględne pierwszeństwo.

# Tom Wit

12.06.2017 09:54

No cóż...prawda jest taka, że na 10 przepuszczeń pieszych co najmniej 2 są na granicy potrącenia. Sam byłem prawie ofiarą potrącenia. Niestety powodem jest nadmierna prędkość, czyli winni są kierowcy. Przejścia są bardzo dobrze widoczne i nie ma co do zasady wytłumaczenia, że się nie widziało pieszego. Niestety profil ulicy wręcz zachęca do pognanania czterech kółek do prędkości nawet 100 kmh. Zobaczymy, czy światła coś zmienią...oby!
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBielany

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy