REKLAMA

Forum › Wola

REKLAMA

Nielegalne blokowanie miejsc na Pustola

 iffonek12

13.03.2018 19:02

Witam. Mam pytanie do kogo mam sie udac w sprawie nielegalnego zajmowania miejsc na parkingu ogolno dostepnym naprzeciwko blokow pustola 42 i 44. Kiedys byl tam parking ogrodzony ale miasto z tego zrezygnowalo a byli wlasciciele dalej zajmuja miejsca. Zastawiaja je oponami a na kazde zwrocenie uwagi odpowiadaja ze miejsca zostaly u nich przez grzecznosc . Zastawiaja miejsca pozostalym mieszkancom a nie placa za to ani zlotowki. Jak to jest mozliwe?

# Beza

04.12.2018 13:41

Witam,
Mam ten sam problem. Mieszkam w tym miejscu od ponad 30 lat i niestety, ale pozostawiając ostatnio tam samochód 2 razy ktoś podniósł mi wycieraczki ostrzegawczo i zarysowal lusterko. Nie zamierzam tego tak zostawić i planuje zrobić z tym porządek bo nie może tak być, że na ogólnie dostępnych miejscach zaczyna się przywlaszczenie i straszenie. Udało się może coś ustalić?
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuWola

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024