REKLAMA

Forum › Wawer

REKLAMA

# bga

15.03.2016 16:18

ja mam tylko prosbe, zeby stylistycznie nie zaszalec z nowoczesnoscia, zeby za 10 lat nie wygladalo staro, brzydko i paskudnie jak teraz, tylko najlepiej nawiazac do miejscowych swidermajerow (cos podobnego jest chyba w Otowcku na jednym bazarze?). wtedy za 10 lat bedzie moze wygladac staro, ale slicznie i z klimatem! ...a 10 lat to pewnie nawet nie polowa, a nawet 1/3 istnienia tego, co teraz zostanie wygenerowane!
eh... w ogole dobrze byloby sie zajac szeroko pjetym centu, Falenicy! pe zardzewiale, pokrzywione, obrosniete dwumetrowymi chwastami plotki i ogrodzenia dookola stacji sa straszne! popatrzcie co dzieje sie w Jozefowie i tym sie inspirujcie! z drugiej strony torow tez warto by ogarnac syf w trojkacie Mloda, Byslawska, az do biurowca Mery... swoja droga ktos wie co w temacie budowy centrow handlowych Hop Stop i drugiego przy Poezji?

# nick

15.03.2016 17:53

#bga napisał(a) 15.03.2016 16:18
ja mam tylko prosbe, zeby stylistycznie nie zaszalec z nowoczesnoscia, zeby za 10 lat nie wygladalo staro, brzydko i paskudnie jak teraz, tylko najlepiej nawiazac do miejscowych swidermajerow (cos podobnego jest chyba w Otowcku na jednym bazarze?). wtedy za 10 lat bedzie moze wygladac staro, ale slicznie i z klimatem! ...a 10 lat to pewnie nawet nie polowa, a nawet 1/3 istnienia tego, co teraz zostanie wygenerowane!
eh... w ogole dobrze byloby sie zajac szeroko pjetym centu, Falenicy! pe zardzewiale, pokrzywione, obrosniete dwumetrowymi chwastami plotki i ogrodzenia dookola stacji sa straszne! popatrzcie co dzieje sie w Jozefowie i tym sie inspirujcie! z drugiej strony torow tez warto by ogarnac syf w trojkacie Mloda, Byslawska, az do biurowca Mery... swoja droga ktos wie co w temacie budowy centrow handlowych Hop Stop i drugiego przy Poezji?
świdermajerowo czyli będzie wygladać koszernie, po co wydziwiać - przerost formy nad treścią i dodatkowy pieniądz w błoto

# Andrzej T...

15.03.2016 23:08

Szanowni Forumowicze! Wypisujcie swoje uwagi i propozycje na profilu FB Rada Osiedla Falenica albo na stronie https://radafalenica.wordpress.com/. Tam od czerwca ub r. trwają konsultacje nt Centrum Falenicy ale czas na dyskusje się kończy

REKLAMA

Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuWawer

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe