REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

13.03.2013 15:02 #wolak
Mieszkam obok pana sklepu trochę mnie pan uraził swoją wypowiedzią że to miejsce było mało znane może dla pana miejsce jest starsze od muranowa które powstało na żydowskim giecie
19.03.2013 13:03 #archiwumlamp
#wolak napisał(a) 13.03.2013 15:02

Mieszkam obok pana sklepu trochę mnie pan uraził swoją wypowiedzią że to miejsce było mało znane może dla pana miejsce jest starsze od muranowa które powstało na żydowskim giecie
Witam
nie chciałem nikogo urazić w tym tekście ,tam zabrakło jednego łącznika,stąd małe przekłamanie, te okolice były mało mi znane* tak powinno być
w każdym razie Pozdrawiam i zapraszam do mnie do sklepu gdzie zawsze możemy porozmawiać
16.01.2015 11:49 #michal
Przy okazji starych przedmiotów - a co z ich odnowieniem, odmalowaniem i stworzeniem czegoś nowego? Kto powiedział, że od razu wyrzucać? Na http://www.oldnewstyle.com/ macie nieco inspiracji tego, jaki efekt można uzyskać poprzez odnowienie starych przedmiotów. I co, da się?
22.02.2017 12:53 #lokko
Teraz jest nawet sporo firm, które produkują takie lampy w starym stylu jak na przykład takie lampy mosiężne.
23.02.2017 11:16 #sad
spam,spam

39/739 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Wola

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

Jak chcesz autoryzować ten wpis?

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
regeneracja wtryskiwaczy warszawa   •   regeneracja wtrysków mazowieckie