REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

11.10.2017 14:41 #Kaziu
Nie wiem czy odstrzał w granicach miasta czy ludzkich osiedli jest dozwolony?
11.10.2017 20:59 #Z Wawra
Sytuacja z roku na rok ( od 3 lat) jest coraz gorsza,a dziki są coraz bardziej agresywne. Do tego jeszcze dochodzi głupota i dokarmianie dzików chlebem i co tam jest do wyrzucenia. Ja je spotykam o 7 rano i o 16 -tej. Bo w ten sposób z nocnego żerowania przechodzą na dzienny. Nie mam już siły się z nimi ganiać - jestem o krok od kupona broni hukowej, gazowej lub śrutowej. I pomyśleć ,że przez 11 lat chodziłem jesienią i zimą po wieczorami po lesie. Było minęlo, teraz one przychodzą pod mój dom w środku osiedla.
12.10.2017 00:38 cycu
No to jak widzę sytuacja się odwróciła. Jak Kuba Bogu tak Bóg Kubie ....
Przepraszam masz może na imię Jakub?
Jeśli tak to masz 11 lat z głowy chodź w bibli jest tylko 7.
12.10.2017 04:25 #rozbawiony
Klub nie jest w stanie postawić płotu który będzie tamą dla dzików?
12.10.2017 08:57 #Primka
Rozwiązaniem nie inwazyjnym dla wszystkich jest ogrodzenie terenu ktore mozna starać sie pokryć z funduszy . Czemu klub nie zlozyl wniosku z funduszy partycypacyjnych ? Czemu zawsze szuka sie rozwiazan siłowych zamiast najprostrzych i nieinwazyjnych

14/848 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Wawer

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

Jak chcesz autoryzować ten wpis?

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ogłoszenia drobne

Kupię samochód
 Każdy 513-606-666

Zdrowie i Uroda
 NIE WIESZ JAK ZACZĄĆ PRZYGODĘ Z SIŁOWNIĄ ! Teraz jest to prostrze zacznij trening ze mną PAKIETEM 8 TRENINGÓW ZA TYLKO 640 ZŁ. SERDECZNIE ZAPRASZAM !!! www.facebook.com/roberttrenerpersonalny

Fauna i flora
 Hodowla myśliwska z wieloletnim doświadczeniem "Park Welski" poleca rodowodowe, czarne podpalane ur. 07.10.2017r. SZCZENIAKI rasy GOŃCZY POLSKI po pięknie zbudowanych, zrównoważonych i polujących rodzicach (ojciec Champion Pracy). Odbiór szczeniaków od 01.12.2017r bezpośrednio w hodowli w m. Cibórz k. Lidzbarka Welskiego lub zapewniamy dowóz i odbiór w Warszawie. Więcej info na www.parkwelski.vanti.pl Kontakt tel. 23_69 61 353; 798 691 471. Serdecznie zapraszamy, zwłaszcza przyszłych myśliwych.

Dom sprzedam
 Oferujemy nieruchomosc gruntową (3500 m2) zabudowaną domem mieszkalnym z cegły o powierzchni około 100 m2, na który składają się kuchnia, trzy sypialnie, duży przedpokój oraz pomieszczenie na łazienkę. Budynek do generalnego remontu. Woda z sieci, do podłączenia do budynku - ujecie za domem. Możliwość zagospodarowania poddasza. Duży budynek gospodarczy, murowany około 150 m2 powierzchni. Dojazd drogą utwardzoną gminną około 1 kilometra do asfaltu. W okolicy lasy. Odległości do Drobina 7 km, do Staroźreb 8 km, do Płocka 29 km, 100 km od Warszawy. Prezentacja nieruchomosci po uprzednim umówieniu z Pośrednikiem.

TU dodaj swoje ogłoszenie
ZA DARMO w necie
ZA GROSZE w gazetach lokalnych
REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
regeneracja wtryskiwaczy warszawa   •   regeneracja wtrysków mazowieckie