REKLAMA

Forum › Targówek

REKLAMA

# bidula

07.04.2016 17:31

Szkoda ze to wszystko deweloperka.

# mieszkaniec Brodna

12.04.2016 23:18

Tak, osiedle dla słoików, najtańsze w Warszawie i zapychają tu każdą wolną przestrzen, bo słoik wszystko kupi. Chcemy przestrzeni i powietrza, chcemy spacerowc po pracy - a tu nie ma gdzie, samochody, spaliny, rowery. Niema juz wolnych chodników, nie ma ławek na podwórkach, bo nie ma podwórek, są stare zrujnowane śmierdzące samochody.
Władze mają kasę z czynszów a nie ze spacerów niestety. Precz z zabudowywaniem przestrzeni dranie!
Chcemy powietrza!

# mieszkanka

16.04.2016 06:43

Masz rację Mieszkaniec Bródna, chodniki ruina, podwórka zapakowane samochodami dezolami a tu wielkie zadęcie na nowoczesność. Może lepiej naprawić to co kuleje - mieszkania na parkingach, trawniki w samochodach i nic nikogo nie obchodzi byle budować. Gdzie ciągi powietrzne ? Estetyczne klatki schodowe, chodniki do chodzenia ?

REKLAMA

# Kcin

27.06.2016 06:31

No, jak nas przybędzie jakieś 2,5 tysiąca mieszkańców, to czy będą dawały radę szkoły, przedszkola, przychodnie i tak dalej?

# gość

28.06.2016 09:26

2,5 tys. mieszkańców? to tyle co jedno osiedle z Lewandowa. Mieszkańców będzie znacznie więcej bo mamy wysoka zabudowę.
Po zakończeniu budowy metra planują zważyć Kondratowicza, a co na uwolnionym terenie? dalej deweloperka?

# misspeggyaj

28.09.2016 12:37

Ja kupiłam mieszkanie na La Melodie, chętnym mogę opowiedzieć dlaczego taka decyzja, NIGDZIE nie ma w Wawie tak dobrych mieszkań (udało mi się wynegocjować o 30 000 mniej)
Jakby ktoś był zainteresowany zapraszam misspeggyaj@gmail.com z programu lojalnościowego mogę załatwić zniżkę z której skorzystamy oboje :)

REKLAMA

Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuTargówek

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024