REKLAMA

Targówek

kronika policyjna »

 

Poszła na cmentarz. Rozrzuciła znicze, rozwiesiła ubrania

  11 kwietnia 2024

alt='Poszła na cmentarz. Rozrzuciła znicze, rozwiesiła ubrania'
zdjęcie poglądowe, źródło: KSP

Policjanci z Bródna zatrzymali 27-letnią kobietę, która została oskarżona o znieważenie miejsca pochówku zmarłych na terenie jednego z największych warszawskich cmentarzy. Zatrzymana nie tylko rozrzuciła kwiaty i znicze umieszczone na płycie pomnika, ale też zawiesiła na nim elementy garderoby.

REKLAMA

Zniszczenie jednego z pomników na terenie cmentarza Bródnowskiego, do którego doszło w ostatnich dniach lutego, wywołało natychmiastowe działanie śledczych z Bródna.

Ubrania na pomniku

Z informacji, jakie policjanci posiadali wynikało, że nieznany sprawca rozrzucił kwiaty i znicze umieszczone na płycie pomnika, a także rozwiesił elementy garderoby. Ślady zabezpieczone na miejscu wskazywały, że tego przestępstwa najprawdopodobniej dokonała kobieta.

I mieli rację. Informacje, do których dotarli, doprowadziły ich do 27-latki. Zatrzymali ją na terenie Śródmieścia. Młoda kobieta usłyszała zarzut dotyczący znieważenia miejsca spoczynku zmarłych.

Zapraszamy na zakupy

Znieważenie miejsca

Grozi jej do dwóch lat pozbawienia wolności. Nie wiemy, jakiem motywem kierowała się 27-latka, bo tego policjantom nie wyjaśniła. Nie wiadomo również, czy w grobie pochowana była osoba znana zatrzymanej, czy był to nagrobek należący do kogoś przypadkowego. Jak udało nam się dowiedzieć, na grobie rozwiesiła swoją bluzkę, pasek i biustonosz.

JR

 

REKLAMA

Komentarze (1)

# Kocur

11.04.2024 14:19

To był happening! :D Szkoda, że nie wiemy na czyim grobie, bo może czerwonostrzałowy element walki z patriarchatem? Dobrze było by też wiedzieć jakie konkretnie elementy garderoby. Mając takie informacje można by wodze fantazji puścić i dla lolz sobie pogdybać ;D
więcej na forum

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuTargówek

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

Najchętniej czytane na TuTargówek

Misz@masz

Artykuły sponsorowane

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

City Break
City Break

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe