REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Biuro rachunkowe/księgowość

03.03.2016 12:32 EwelinaBudzynska
Witam,
Chciałabym się zorientować jak w waszych firmach wygląda księgowość. Czy zatrudniacie księgową na etat czy wynajmujecie ją z zewnątrz? A może biuro rachunkowe? Chciałabym w niedługiej przyszłości otworzyć własną działalność. Na razie niedużą jednoosobową, jednak nie chcę marnować czasu na papiery tylko skupić się na jej rozkręcaniu. Może skorzystać z ofert takich jak ta firmy A&P Con z Woli? Mają duże doświadczenie, są na rynku od lat więc można im zaufać, tak sądzę....
14.03.2016 22:03 An_na
Ja od roku prowadzę działalność gospodarczą i na początku zaczęłam z księgową, ale utrzymanie etatu to były za duże koszty i w końcu zdecydowałam się korzystać zdalnie, z Tax Care. Mamy za sobą parę miesięcy współpracy, bez wpadek i na bieżąco, więc mogę polecić - jeśli oczywiście szukasz dalej. A jeśli chodzi o rozpoznawalność na rynku, o której piszesz, to chyba ich przedstawiać nie muszę. :)
30.03.2016 16:17 #marines555
Ja myślę, że w dzisiejszych czasach to tylko biuro rachunkowe. Zawsze to taniej a niektóre biura mają niezłe promocje. Na przykład w HomeTax są zniżki aż 50% dla nowych przedsiębiorców. Generalnie polecam to biuro bo mają świetne podejście do klienta i kompleksową obsługę.
30.03.2016 16:17 #marines
Ja myślę, że w dzisiejszych czasach to tylko biuro rachunkowe. Zawsze to taniej a niektóre biura mają niezłe promocje. Na przykład w HomeTax są zniżki aż 50% dla nowych przedsiębiorców. Generalnie polecam to biuro bo mają świetne podejście do klienta i kompleksową obsługę.
09.04.2016 09:45 #Layla
Według mnie, jeżeli zależy nam na kilometrówce, bardzo fajna opcja jest oferowana prze wfirma.pl , a konkretnie https://wfirma.pl/kilometrowka-online . Mamy tutaj możliwość wystawiania faktur online, prowadzenia samodzielnej księgowości za pośrednictwem sieci, a nawet zorganizowania pracy magazynu. Przy tym koszt takiej usługi nie jest wysoki, a dodatkowo zyskujemy dostęp do porad specjalistów chociażby w dziedzinie podatków.
REKLAMA
09.04.2016 09:51 #Danka
Ja tak sobie myślę, że zatrudnianie księgowej na etacie to spore obciążenie finansowe, dlatego też warto zastanowić się nad dużo mniej kosztownym rozwiązaniem, jak chociażby z oferty wfirma.pl https://wfirma.pl/kilometrowka-online . Korzystając z programu dostępnego na tej stronie, możemy z powodzeniem samodzielnie prowadzić księgowość online, zorganizować pracę magazynu i rozliczać PIT czy VAT. Co więcej szybko wyznaczymy trasy przejazdu samochodu, a nawet zyskamy dostęp do aktualnych wskaźników.
11.04.2016 09:51 #Teri
Taniej, ale czy lepiej? Pracownik na etacie to nie tylko koszt ale i kapitał - ważne aby osoba miała wiedzę - ja testuje pytaniem "jak długo należy przychowywać dokumenty" - biuro rachunkowe najcześciej odpowiada 5 lat i tu jest chaczyk który może firmę kosztować dużo (no chyba że firm krzak i ma jedynie rachunek za telefon i jedną fakturę sprzedaży)
11.04.2016 09:54 #Teri
#Teri napisał(a) 11.04.2016 09:51

chaczyk
Błąd specjalnie zrobiony - mam zwrócić uwagę na okres 5-ciu lat :)) to dla wielu "biur rachunkowych" hak na którym się wieszają
15.04.2016 15:17 #agat1985
ja reklamuje sie ma www.sumiennyksiegowy.pl Jestem zadowolona bo mam klientów wiec to najlepszy wyznacznik.
20.05.2016 16:58 #korter
Mam umowę z nimi - http://taxcare.pl/
Większość tematów załatwiamy online, ale też mam spotkania normalnie z księgową w placówce, dostarczam tak czasami dokumenty, ale najczęściej po prostu papiery wgrywam online. Zależy jak z czasem i czy po prostu mam tematy, które chcę poruszyć z księgową. Co jakiś czas się one pojawiają.
14.11.2016 00:07 #mark
U mnie pracowała kiedyś księgowa na etacie ale okazało się że to co robi zajmuje o wiele mniej czasu niż ten za jaki z góry jej płaciłem. Do tego dochodziły jeszcze jakieś urlopy i nagłe zwolnienia lekarskie. Teraz korzystam z biura rachunkowego Sygnum i wreszcie płacę za taki wkład jaki powinien być. Do tego są rzetelniejsi.
19.11.2016 13:44 #vipiel
To ja orzystam z http://zkco.pl/oferta.html bezproblemowa obsługa zero stresu, bo wszystko jest załatwione w terminie i bez zbędnych formalności.
08.12.2017 14:17 #ku54
jeśli ktoś by szukał biura w Warszawie, na Woli to polecam usługi www.gwiazda.info :)
02.01.2018 14:51 #piotrek1234
Prowadzę firmę już od kilku lat. Od pewnego czasu rachunki z biura rachunkowe mnie przeraziły, bo były coraz to większe. Obawiałem się, co będzie, gdy wprowadzony zostanie jednolity plik kontrolny. Szybko znalazłem bardzo tanie rozwiązanie w sieci - księgowość online. Konkretnie chodzi o https://wfirma.pl Korzystam kilka miesięcy i jestem zachwycony, bo robię wszystko sam w łatwy sposób.
05.02.2018 11:27 adam_cz
No właśnie, dobra księgowość to podstawa, nie warto oszczędzać. Sam jak myślę o inwestycji w rynki azjatyckie to też będę.
REKLAMA
05.02.2018 12:00 #do piaskownicy
a ja nie polecam, paskudna świńska reklamo
22.02.2018 12:02 #Twstara
Moim skromnym zdaniem oczywiście najlepiej jest mieć usługi księgowe białystok na wyłączność. Biura rachunkowe szybciej sobie radzą z zadaniami aniżeli księgowe ;)
22.02.2018 12:59 Serdenis
Widzę, że padło tyle propozycji, że nie wiadomo co wybrać :D

http://sklepozarniczy.pl/
wpis modyfikowany 1 raz, 22.02.2018 13:07 
22.02.2018 14:19 #to syf, nie polecam
słaba reklama kiepskiej firmy na darmowym portalu bauahhahahhahahah
04.04.2018 13:39 Monakk7
Jeśli szukasz dobrego i polecanego miejsca to polecam Biuro rachunkowe - Maria Getek. Moja firma korzysta z usług tej Pani i jesteśmy zadowoleni. Dzisiaj ciężko o dobrego księgowego czy też biuro rachunkowe które się szybko wywiązuje ze zleceń. Powodzenia w szukaniu
04.04.2018 14:52 #Uguru Nganh Songh
Współczuję metody zarobkowania, być takim pachołem do reklamowania, uczyć się nie chciało....

152/1002 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Wola

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (tj. adresu IP, który zapisze się automatycznie) przez Echo Media Plus sp. z o.o. z siedzibą w Legionowie, ul. Wspólna 3.
Niniejsza zgoda jest warunkiem koniecznym do skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.
Dane osobowe są przetwarzane w sposób zapewniający ich bezpieczeństwo i poufność. Z Inspektorem Ochrony Danych można kontaktować się mailowo pod adresem poczty elektronicznej: rodo@gazetaecho.pl.
Dane osobowe są przetwarzane wyłącznie w zakresie celu ich podania, tj. skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl.
W tym wypadku nie jest możliwe wycofanie zgody na przetwarzanie danych osobowych w postaci adresu IP.
Mają Państwo prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych w zakresie naruszenia prawa do ochrony danych osobowych lub innych praw przyznanych na mocy RODO.

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 

REKLAMA

Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Wyprzedaż Wakacyjna -70%
REKLAMA

Ogłoszenia drobne

Administrowanie nieruchomościami
 oferty pozyczki pomiedzy poszczególnymi. Witam, kredyty konsumpcyjne Proponuje wystapic zarówno ofiarom min kredyt rewolwingowy pozyczek Zl 1.000 do 10 000 000 Zl. zaufanie Odnawialne oferty kwota pieniedzy do wykorzystania w calosci lub w czesci, ze splaty kredytu. pozyczki osobiste 5000Zl do 350.000 Zl sza Prywatne pozyczki jest kredyt konsumencki. to na finansowanie ich projektów. Rozwiazanie wykup kredytowych. interfinance72@gmail.com

1-pokojowe sprzedam
 Szybka i niezawodna oferta pożyczki w ciągu 24 godzin Jestem osobą fizyczną, oferuję bez pożyczek protokolarnych od 4 000 do 25 000 000 EUR przy przystępnej cenie 2%. Jeśli jesteś zainteresowany, skontaktuj się ze mną: E-mail: josaannamervanna@gmail.com

Sprzedam samochód
 Toyota Avensis, 2007 rok, 1.8 benzyna, przebieg 194200, czarny sedan, przestronne rodzinne i wygodne auto.kontakt 532 502 002

Działkę budowlaną sprzedam
 Oferta wypożyczenia 24h Oferuję pożyczki bez protokołu od 5 000 do 15 000 000 EUR przy rozsądnej stawce 2% dla wszystkich poważnych osób. Jeśli jesteś zainteresowany, skontaktuj się z: rosedupenn@gmail.com

TU dodaj swoje ogłoszenie
ZA DARMO w necie
ZA GROSZE w gazetach lokalnych
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
REKLAMA
REKLAMA