REKLAMA

Forum › Wola

REKLAMA

# Zmotoryzowany

09.06.2017 03:27

Co? Już trzeba zepsuć i "unowocześnić" tak ważne skrzyżowanie wedle postępackich mód płynących z zachodu? I kto narzuca ten ekodyktat? Oczywiście zielone mazowsze!
Ja już dobrze poznałem, co kryje się pod pojęciem UCYWILIZOWANIA w ich wykonaniu! To oznacza zamianę ulic na deptaki, likwidację parkingów i dyktat pieszych. Nie ma na to zgody!

# zmotoryzowany inaczej

09.06.2017 12:54

#Zmotoryzowany napisał(a) 09.06.2017 03:27
Co? Już trzeba zepsuć i "unowocześnić" tak ważne skrzyżowanie wedle postępackich mód płynących z zachodu? I kto narzuca ten ekodyktat? Oczywiście zielone mazowsze!
Ja już dobrze poznałem, co kryje się pod pojęciem UCYWILIZOWANIA w ich wykonaniu! To oznacza zamianę ulic na deptaki, likwidację parkingów i dyktat pieszych. Nie ma na to zgody!
Wypad do Rosji kocmołuchu. Tam się odnajdziesz.

# eMMMM

10.06.2017 12:06

#zmotoryzowany , czy zdajesz sobie sprawę, że niepełnosprawni nie mają jak się dostać na te przystanki, bo są tam tylko schody? Że osoby starsze, też mają problem, już nie mówiąc o matkach z wózkami? Jeśli nie rozumiesz tak prostych rzeczy to faktycznie, Rosja to idealny target dla Ciebie.

REKLAMA

# KMS

10.06.2017 17:38

Obstawiam, że projektant nie dostarczył póki co projektu dzięki kolejnym ciekawym wymaganiom dostarczanym przez np. biuro (bez)mobilności (dawne biuro inżyniera (bez)ruchu). Główną obstrukcją na drodze do skutecznej realizacji działań przez urzędników są inni urzędnicy, trudno to nazywać siłą wyższą.
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuWola

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy