Troska o pacjenta czy asekuranctwo?
8 kwietnia 2011 › zdrowie
Na drzwiach przychodni przy ul. Gilarskiej wisi hasło: "Przychodnia przyjazna pacjentowi". My pacjenci marzylibyśmy sobie, by była to powszechna prawda, a o tym, że tak nie jest, przekonała się pacjentka, która opisała nam swoje przeżycia.