Nowy szpital na Bródnie
26 września 2011
Przy skrzyżowaniu ulic Malborskiej i św. Wincentego powstał nowy, prywatny szpital.
Jako że placówka nie ma umowy z NFZ, skorzystać zeń będą mogli tylko ci, którzy mają dodatkowe polisy ubezpieczeniowe.
Samarytanka: deweloper podtapia bloki?
Na rogu ulic Samarytanka i Dalanowskiej powstaje budynek na 70 mieszkań ze 162 miejscami parkingowymi. - Inwestor codziennie wylewa dziesiątki metrów sześciennych wody. Podtapia okoliczne bloki - zgłasza radny Miłosz Stanisławski.
Właściciele szpitala będą się starać o kontrakt na przyszły rok.
Obecnie w Warszawie jest 21 prywatnych szpitali
(red)
.



































