REKLAMA

Bemowo

kultura »

 

Ruszył nowy sezon w Bemowskim Centrum Kultury

  26 września 2023

alt='Ruszył nowy sezon w Bemowskim Centrum Kultury'
materiały BCK

Sezon zajęciowy ruszył w pełni, ale wciąż są wolne miejsca w wielu sekcjach.

REKLAMA

Mimo że lato w tym roku długo nie daje o sobie zapomnieć, to w powietrzu czuć już zapach zbliżającej się jesieni. Dni są już wyraźnie krótsze, a wieczory zdecydowanie chłodniejsze. Jedni uwielbiają jesień za kolory, nostalgię i poczucie otulającego jak kocyk ciepła po łyku gorącej herbaty z miodem, inni z kolei szczerze nie cierpią nieuchronnego mroku, dojmującego zimna i poczucia przemijania. Jakie perfumy damskie wybrać na lato? Sprawdź zapachy, które są świeże i lekkie! Jakie perfumy damskie wybrać na lato? Sprawdź zapachy, które są świeże i lekkie!
Damskie perfumy są dzisiaj nieodłącznym elementem codziennych stylizacji na uczelnie, do pracy, na spotkanie z przyjaciółmi. Równie ważnym jak dobrze dobrane dodatki, biżuteria, odpowiedni makijaż czy fryzura.
Dla kultury jest to czas, gdy chowamy do magazynów piknikowe namioty, leżaki i sceny plenerowe, a sięgamy po sceny dramatyczne. Jest to też czas dla rozwoju osobistego, skupienia się na pasji i znajdowania przestrzeni na zupełnie nowe.

BCK zaprasza

- Podążając tą ścieżką traficie w progi Bemowskiego Centrum Kultury, w którym z pewnością pozostaniecie na dłużej. Całą sprawę na pewno ułatwi mnogość fascynujących zajęć, które starannie dobraliśmy, kierując się potrzebami mieszkańców oraz doświadczeniem z poprzednich lat - mówią pracownicy BCK. - Oprócz stałych zajęć, mamy dla Was bardzo dużo nowości. Dla małych i ciekawych świata będą to na przykład: Młody Architekt, Pomysłownia, zajęcia kulinarne, Teatr Najnajowa, Genius, nauka gry na instrumentach przeróżnych oraz wszelkie formy artystycznego wyrazu. Dla większych i niemniej ciekawych będą to między innymi: balet, Tai Chi, High Heels, Teatr Muzyczny "On the Stage", Teatr Tańca i wiele, wiele innych.

- Nie zakopujcie się więc w domach pod kocami i nie dajcie się jesiennej melancholii. Zapisy na wszystkie zajęcia trwają, a pełną ich listę znajdziecie na stronie www.bemowskie.pl - zachęca BCK

(as)

.
 

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Twój może być pierwszy...

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBemowo

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Artykuły sponsorowane

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe