REKLAMA

Bemowo

kalendarz imprez »

 

O.S.T.R. za darmo na Bemowie. Hip-hopowa końcówka września

  22 września 2023

alt='O.S.T.R. za darmo na Bemowie. Hip-hopowa końcówka września'
źródło: Facebook/O.S.T.R.

Już jutro, w sobotę 23 września na deskach bemowskiego amfiteatru wystąpi legenda polskiego hip-hopu - O.S.T.R.! Gościnnie na scenie pojawi się także Zuza Jabłońska oraz zespół hip-hopowy z Jelonek - Fenomen.

REKLAMA

Trafne teksty, bity na najwyższym poziomie i niesamowita więź z fanami. Adam O.S. Jakie perfumy damskie wybrać na lato? Sprawdź zapachy, które są świeże i lekkie! Jakie perfumy damskie wybrać na lato? Sprawdź zapachy, które są świeże i lekkie!
Damskie perfumy są dzisiaj nieodłącznym elementem codziennych stylizacji na uczelnie, do pracy, na spotkanie z przyjaciółmi. Równie ważnym jak dobrze dobrane dodatki, biżuteria, odpowiedni makijaż czy fryzura.
T.R. Ostrowski od ponad 20 lat konsekwentnie podąża w raz obranym kierunku artystycznym. Na scenie hip-hopowej w kraju osiągnął właściwie wszystko. Jego koncerty zawsze są gwarancją niesamowitych przeżyć i dużej dawki energii.

Hip-hop w najlepszym wydaniu na Bemowie

Adam O.S.T.R. Ostrowski to twórca 30 autorskich albumów muzycznych. Posiadacz diamentowej płyty za album "Życie po śmierci", a także 10 platynowych i 7 złotych płyt, w tym dwóch podwójnie platynowych. Pięciokrotny laureat Fryderyka - nagrody Akademii Fonograficznej. Przyjaciel swoich fanów, człowiek towarzyski, otwarty, na co dzień skromny. Na Bemowie artysta z pewnością podbije serca publiczności, rapując swoje największe hity, a także utwory z najnowszej płyty.

Kup bilet

Fenomen z Jelonek wystąpi u siebie

Fenomen to polska grupa hip-hopowa z bemowskich Jelonek. Zespół ma na swoim koncie trzy albumy i trasę po największych miastach Polski. Zdobył popularność dzięki występom na soundtrackach do filmów Sylwestra Latkowskiego, wielkim hitem był ich utwór "Ludzie przeciwko ludziom". Na rodzinnych Jelonkach Fenomen na pewno zapewni nam fenomenalne wrażenia.

Zuza Jabłońska w bemowskim amfiteatrze

Na scenie amfiteatru usłyszymy również Zuzę Jabłońską, finalistkę pierwszej polskiej edycji "The Voice Kids". Na swoim koncie ma debiutancki album "Psycho". Na płytę zostali zaproszeni wyjątkowi goście: Jan-rapowanie, Siles, Sarius, Czesław Śpiewa czy Kuba Karaś z zespołu The Dumplings. Głównymi producentami byli Patryk Kumór i Dominik Buczkowski. W 2021 roku album "Psycho" został również nominowany do Fryderyków w kategorii album roku pop. Młoda artystka, która świetnie funkcjonuje na granicy mainstreamu i alternatywy, nie boi się podejmować ważnych społecznie tematów i eksperymentować z różnymi gatunkami muzycznymi. To może być niezapomniany, muzyczny koniec września na Bemowie. Koncert rozpocznie się o 18:00. Wstęp wolny, liczba miejsc jest ograniczona.

(jr)

.
 

Komentarze (1)

# Chrzan

23.09.2023 20:51

Klasyka polskiego rapu ... brawo
więcej na forum

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBemowo

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Artykuły sponsorowane

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Boże Narodzenie 2023
Boże Narodzenie 2023

REKLAMA

REKLAMA

Zima 2023/2024
Zima 2023/2024