REKLAMA

Artykuł sponsorowany

Uszkodzony telefon? Napraw w MedicPhone, nie wymieniaj!

Uszkodzony telefon? Napraw w MedicPhone, nie wymieniaj!

Konsumpcjonizm doprowadził do tego, że niektórzy wymieniają telefony regularnie co rok, a nawet co pół roku, zaraz po pojawieniu się na rynku nowego modelu. W 2024 roku jednak coraz głośniej mówi się o konieczności zerwania z takimi przyzwyczajeniami, ponieważ produkcja tysięcy ton elektrośmieci bardzo źle wpływa na klimat i zanieczyszczenie krajów trzeciego świata. Aktualnie bez problemu można znaleźć serwis, który umożliwi naprawienie większości awarii spotykających telefony. Świetnym przykładem jest MedicPhone, który oferuje możliwość skorzystania z części oryginalnych oraz zamienników ograniczających ogólny koszt naprawy.

Rozbity telefon? Naprawa telefonu zamiast wymiany!

Zdecydowanie najczęściej dochodzi do uszkodzeń telefonów w sposób fizyczny. Zbite ekrany czy szklane tyły nikogo nie dziwią, ponieważ są to najbardziej wrażliwe części telefonów. Decyzja o zmianie telefonu w takim momencie nie jest logiczna z ekonomicznego punktu widzenia. Każdy serwis telefonów w Warszawie potwierdzi, że wymiana ekranu, czy tyłu obudowy w niemal dowolnym telefonie jest kilkukrotnie tańsza od zakupu nowego egzemplarza. Firmy takie jak MedicPhone dysponują wyświetlaczami oryginalnymi oraz tańszymi zamiennikami, dzięki czemu koszt naprawy rozbitego telefonu może być naprawdę niski. Bez problemu można dokonać naprawy również gdy uszkodzone są inne elementy telefonu, dzięki czemu nawet mocniej uszkodzone telefony można reanimować i odzyskać wszystkie swoje dane.


Awaria oprogramowania! Czy pomoże serwis telefonów?

Wiele osób korzystających ze smartfonów decyduje się na dokonanie pewnych przeróbek oprogramowania. Stosowne programy i instrukcje są łatwo dostępne w internecie, więc nawet największy laik jest w stanie zmienić system i wgrać niemal dowolne programy do swojego telefonu. Niestety czasami dochodzi do błędu, który unieruchamia telefon i uruchomienie go samodzielnie staje się niemożliwe. W takich przypadkach serwis telefonów w Warszawie MedicPhone jest w stanie pomóc i uratować telefon. Posiadając odpowiednie narzędzia, serwis jest w stanie zainstalować na nowo podstawowy system w telefonie i uruchomić go, dzięki czemu nie ma potrzeby zakupu kolejnego egzemplarza. Pamiętać trzeba, że każda forma modyfikacji oprogramowania oznacza utratę gwarancji, więc próba wysłania telefonu na naprawę gwarancyjną skończy się odmowa wykonania naprawy nieodpłatnie i przesłaniem wyceny, która w przeciwieństwie do zwykłych serwisów będzie dużo droższa i zdecydowanie nieopłacalna.


Kiedy naprawa telefonu się opłaca?

Zakup nowego telefonu w momencie wystąpienia awarii jest z pewnością rozwiązaniem najwygodniejszym, jednak cena takiego rozwiązania nie należy do najniższych. W 2024 roku ceny telefonów ze średniej półki utrzymują się na poziomie 1500-2000zł, przez co naprawianie uszkodzonych telefonów jest coraz bardziej opłacalne. Dostęp do serwisów jest bardzo dobry, ponieważ ze względu na coraz większą popularność naprawiania zamiast wymieniania, otwierają się nowe punkty serwisowe. Każdy, kogo interesuje naprawa telefonów Warszawa, skorzystać może z usług MedicPhone, oferujących naprawy w rozsądnych cenach i możliwość wyboru, czy naprawa będzie dokonana na częściach oryginalnych, czy na zamiennikach. W momencie, gdy telefon był kupiony niedawno, ale awaria wystąpiła z winy użytkownika, niemożliwe jest skorzystanie z naprawy gwarancyjnej. W takiej sytuacji zdecydowanie opłaca się oddać telefon do serwisu, ponieważ jest on w dalszym ciągu wspierany przez producenta pod kątem aktualizacji oprogramowania i nie odbiega specyfikacją od innych telefonów dostępnych na rynku. W momencie, gdy można go naprawić za ułamek wartości nowego telefonu, ekonomicznie nielogiczne byłoby kupowanie nowego, zamiast naprawiać uszkodzony.

Serwisy telefonów takie jak MedicPhone, oferują możliwość naprawienia wielu różnych usterek telefonu nieobejmowanych przez gwarancję. W przyzwoitej cenie można uratować swoje dane i pozostać przy ulubionym telefonie, bez konieczności kupowania nowego egzemplarza.

Serwis SAMSUNG: https://medicphone.pl/serwis-naprawa-telefonow/serwis-samsung/ 
Serwis XIAOMI: https://medicphone.pl/serwis-naprawa-telefonow/serwis-xiaomi/ 
Serwis iPhone: https://medicphone.pl/serwis-naprawa-telefonow/serwis-iphone/ 


Chcesz przekazać coś więcej, poprawić SEO swojej strony?

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA