REKLAMA
Przy Szkole Podstawowej nr 112 im. Marii Kownackiej powstanie sportowo-rekreacyjny minipark uwzględniający potrzeby niepełnosprawnych dzieci - tak zadecydowali mieszkańcy biorący udział w głosowaniu nad budżetem obywatelskim.
W tegorocznej edycji budżetu obywatelskiego ogromne poparcie zyskały projekty, które jeszcze bardziej zazielenią dzielnicę.
Czy przy szkole nr 112 powstanie sportowo-rekreacyjny minipark uwzględniający potrzeby niepełnosprawnych dzieci i dorosłych? Jest na to szansa i to już w przyszłym roku.
W tegorocznej edycji budżetu obywatelskiego pojawił się pomysł budowy naturalnego placu zabaw w lesie na Wiśniewie. Jak miałby wyglądać i kiedy mógłby powstać?
Budowa wielofunkcyjnego boiska przy ul. Kaczorowej 11 to propozycja w tegorocznej edycji budżetu obywatelskiego. Jeśli wygra, nowoczesny plac do gry w piłkę ręczną, siatkówkę, koszykówkę, a nawet piłkę nożną powstanie już w przyszłym roku.
Czy młodzież z Zielonej Białołęki ma szansę podążać śladem naszych tenisowych gwiazd - Igi Świątek i Huberta Hurkacza? Okazuje się, że nie bardzo.
Do tegorocznej edycji budżetu obywatelskiego trafił projekt, który zakłada budowę parku kieszonkowego z huśtawkami dla dzieci i dorosłych. Miałby zostać urządzony między Świderską a Płudowską.
Do tegorocznej edycji budżetu obywatelskiego trafił projekt ustawienia ławeczki z patronką szkoły nr 112 - Marią Kownacką i Plastusiem. Czy zyska zainteresowanie głosujących?
Do tegorocznej edycji budżetu obywatelskiego urzędnicy dopuścili projekt zakładający sfinansowanie breloczków z logo dzielnicy dla wszystkich uczniów szkół podstawowych. Jaka ma być z tego korzyść?
Wielki mural na trzech ścianach podstawówki przy ulicy Głębockiej 66? Przedstawiać miałby zwierzęta reprezentujące białołęcką faunę.
Mieszkaniec Białołęki i jej były wiceburmistrz Dariusz Kacprzak podpadł praskim aktywistom na tyle, że poświęcili czas na oficjalne zgłoszenie propozycji budowy jego pomnika w miejscu po Czterech Śpiących.
Przy jednej z głównych ulic Białołęki w przyszłym roku może powstać mural.
Grupa mieszkańców dzielnicy chciałaby upamiętnienia jednej z najpopularniejszych polskich pisarek dziecięcych.
Gdyby Białołęka leżała gdzieś między Chicago a Indianapolis, ta propozycja nie wzbudziłaby kontrowersji. W realnym świecie jest co najmniej zaskakująca.
Obowiązujące w Warszawie zasady mówią, że znane osoby upamiętniamy najwcześniej pięć lat po śmierci. Nie dotyczy to jednak murali.
Wygoda przechodniów i pasażerów padłą ofiarą... głosowania nad dodatkową zielenią.
Jeden z mieszkańców dzielnicy chce zaproponować sąsiadom... wspólne kompostowanie odpadów. Potrzeba 10 tysięcy złotych.
To jeden z najdziwniejszych pomysłów zgłoszonych do budżetu obywatelskiego na przyszły rok. Mieszkanka Białołęki proponuje budowę małego... PGR-u.
Torowisko na Bródno co prawda nie powstanie do czasu otwarcia metra, ale już w przyszłym roku zyskamy wygodną drogę rowerową.
Dwa lata temu warszawski ratusz przeprowadził konsultacje w sprawie zieleni na głównej arterii Białołęki, po czym zapadła cisza.
LINKI SPONSOROWANE