REKLAMA

Mokotów

inwestycje »

 

565 mieszkań w jednym bloku. Wszystkie będą do wynajęcia

  23 lutego 2023

alt='565 mieszkań w jednym bloku. Wszystkie będą do wynajęcia'
źródło: materiały inwestora

Deweloperzy BPI Real Estate Poland i Acteeum Group pochwalili się otrzymaniem pozwolenia na budowę bloku przy Obrzeżnej na warszawskim Służewcu. W trzynastopiętrowym budynku powstanie aż 565 mieszkań na wynajem.

REKLAMA

W ciągu najbliższych tygodni dwaj deweloperzy zamierzają wystartować z nową inwestycją na Służewcu. BPI Real Estate Poland i Acteeum Group zaprojektują i zbudują kilkunastopiętrowy budynek przy Obrzeżnej na Służewcu. Budynek z 565 lokalami na wynajem oraz częściami wspólnymi posiada już prawomocne pozwolenie na budowę. Spółdzielnia mieszkaniowa buduje ogromny blok na Czerniakowie Spółdzielnia mieszkaniowa buduje ogromny blok na Czerniakowie
Obok skrzyżowania al. Polski Walczącej z Czerniakowską trwa budowa nowego osiedla spółdzielni MSM Energetyka. Najwyższy z budynków będzie mieć szesnaście pięter i zdominuje okolicę przystanku Sielce. Przyszli mieszkańcy będą dojeżdżać do centrum Warszawy tramwajem ulicami Gagarina i Spacerową.

Mieszkania na Służewcu

- Nasza strategia biznesowa zakłada realizację inwestycji w najbardziej atrakcyjnych lokalizacjach w topowych miastach Polski zgodnie z zasadami zrównoważonego rozwoju, w tym koncepcją 15-minutowego miasta. Dlatego też nasz najnowszy projekt w Warszawie powstaje w bliskim sąsiedztwie licznych miejskich udogodnień, jak kina, restauracje, kawiarnie, siłownie, uczelnie, centra handlowe i obiekty biurowe. Inwestycja zostanie zrealizowana przez nas przy partnerstwie joint venture z Acteeum Group - mówi Béranger Dumont, dyrektor generalny BPI Real Estate Poland.

Jak zapowiadają inwestorzy, budynek został zaprojektowany z myślą o potrzebach "młodych profesjonalistów" oraz studentów. Budynek będzie mieć 13 pięter i zaoferuje 565 lokali na wynajem o powierzchniach od 17 do 34 m2 oraz 140 m2 powierzchni usługowej na parterze, która może być miejscem np. na kawiarnię.

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Wynajem w Warszawie

W budynku zaplanowano liczne przestrzenie wspólne, w tym kuchnię, pralnię, pokój gier, siłownię i saunę, a także salę dla osób pracujących zdalnie. Projekt uwzględnia również powstanie trzech tarasów z miejscami do relaksu i rozległym widokiem na Warszawę. Dodatkowo budynek będzie posiadał 112 miejsc postojowych dla samochodów w garażu podziemnym oraz 38 miejsc naziemnych. Obecnie dopracowywane są szczegóły harmonogramu budowy, której rozpoczęcie planowane jest na lato.

(jok)

Jeżeli szukasz mieszkania w Warszawie, najwięcej aktualnych ogłoszeń bez pośredników znajdziesz na Adresowo.pl.

 

REKLAMA

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Twój może być pierwszy...

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuMokotów

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Misz@masz

Artykuły sponsorowane

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

REKLAMA

REKLAMA