REKLAMA

Mokotów

handel »

 

Walentynkowe atrakcje rodem z Las Vegas

  12 lutego 2024

alt='Walentynkowe atrakcje rodem z Las Vegas'
materiał prasowy

Zasmakuj miłości rodem z Las Vegas w... Westfield Mokotów. Od 12 do 14 lutego możesz przenieść się w czasie i przestrzeni aż do światowej stolicy rozrywki. W centrum handlowym przy Wołoskiej 12 na klientów czekać będą różne atrakcje i nagrody, w tym bilety do kina lub karty podarunkowe.

REKLAMA

Miłość niejedno ma imię, więc Walentynki też mogą przybierać różne oblicza. Dla wszystkich, którzy chcą uczcić święto zakochanych, czy to z drugą połówką, czy w gronie bliskich przyjaciół, czy też sprawiając przyjemność samemu sobie, Westfield Mokotów przygotowało ciekawe propozycje, z których skorzystać będzie można od 12 do 14 lutego.

Las Vegas na Mokotowie

Słodki róż, klimat światowej stolicy rozrywki, muzyka Elvisa Presleya - tak pokrótce można opisać to, co czeka na klientów Westfield Mokotów w specjalnie zaaranżowanej walentynkowej strefie zlokalizowanej na parterze w okolicach rotundy. Jak inwestować po dokładnej analizie produktów bankowych? Jak inwestować po dokładnej analizie produktów bankowych?
W obliczu dynamicznych zmian na rynku finansowym, właściwa analiza produktów bankowych jest kluczem do efektywnej i zrównoważonej inwestycji. W naszej dzisiejszej dyskusji skupimy się na tym, jak inwestycje po analizie produktów bankowych mogą przyczynić się do rozwoju osobistych finansów oraz wpłynąć pozytywnie na środowisko i społeczeństwo. Wykorzystamy tutaj wiedzę na temat funduszy inwestycyjnych, zasad ESG (Environmental, Social, Governance) oraz praktyczne aspekty analizy finansowej. Warto pamiętać, że współczesny bank - zielony i nowoczesny - jest naszym partnerem na każdym etapie podróży inwestycyjnej, pomagając w wyborze ekologicznych rozwiązań i ocenie ich wyników.

A może ślub w Las Vegas? W Westfield Mokotów to możliwe, oczywiście z dużym przymrużeniem oka. Na chętnych czekają specjalne maszyny z pierścionkami, przywołujące na myśl beztroskie wakacyjne chwile spędzane w nadmorskich kurortach i letnie porywy serc.

Czy może być lepszy prezent na Walentynki, niż pierścionek podarowany na znak miłości lub przyjaźni? Różowa strefa to też świetne miejsce, aby zrobić sobie nietuzinkowe zdjęcie z ukochaną osobą na tle Las Vegas i różowego cadillaka czy skosztować amerykańskich przekąsek - chrupiącego popcornu czy słodkiej, różowej waty cukrowej.

Wstąp do księgarni

Konkurs w Westfield Mokotów

Dla klientów, którzy odwiedzą Westfield Mokotów (od 12 do 14 lutego) i skorzystają z oferty restauracji i kawiarni, a także punktów z artykułami spożywczymi znajdujących się w centrum, przygotowane zostały nagrody. Szukaj walentynkowych hostess i wymieniaj paragony na: vouchery na pyszne milkshake'i do McDonalds i Jeff's, bilety do kina (za wydane minimum 100 zł) lub karty podarunkowe o wartości 50 zł (za wydane minimum 150 zł).

Liczba nagród jest ograniczona, więc warto się pospieszyć. Więcej informacji o walentynkowych atrakcjach oraz lista lokali i sklepów biorących udział w akcji znajduje się na stronie Westfield Mokotów: https://www.westfield.com/poland/mokotow/aktualnosci-szczegoly/zasmakuj-mi%C5%82o%C5%9Bci.

MB

.
 

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Twój może być pierwszy...

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuMokotów

REKLAMA

REKLAMA

Artykuły sponsorowane

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024