REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

# antyPO

03.02.2016 19:58

HURAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
HURAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
lecę po szampana :) :) :)

# pytanie

03.02.2016 21:00

Ćwiczymy wariant bemowski?

# Z Zielonej

03.02.2016 21:03

W artykule są NIEPRAWDZIWE INFORMACJE:
1) Wojewoda tylko zawiesił wykonanie uchwały rady miasta a nie uchylił.
2) Od wszelkich decyzji wojewody przysługuje odwołanie do WSA, potem NSA.
Reasumując, NIE MA ŻADNEJ DECYZJI W TEJ SPRAWIE I DŁUGO NIE BĘDZIE.

REKLAMA

# ciekawa

03.02.2016 21:30

A kto ma być nowym burmistrzem ?

# PRAWNIK

03.02.2016 21:34

WSTYD! Fotka na facebooka z za biurka już zrobiona?

# Lewandów

03.02.2016 21:53

Będą się tak przepychać do 2018 :P
żłobek
#Z Zielonej napisał(a) 03.02.2016 21:03
W artykule są NIEPRAWDZIWE INFORMACJE:
1) Wojewoda tylko zawiesił wykonanie uchwały rady miasta a nie uchylił.
2) Od wszelkich decyzji wojewody przysługuje odwołanie do WSA, potem NSA.
Reasumując, NIE MA ŻADNEJ DECYZJI W TEJ SPRAWIE I DŁUGO NIE BĘDZIE.

REKLAMA

# Ciekawski

03.02.2016 22:09

do #Lewandów
Wydaje mi się, że jest to "Wielka Polityka", której kiedyś nie było w samorządach a teraz to wojna na całego niestety dla nas mieszkańców...
Dziwi mnie jedynie jedna rzecz jak to jest że wybieramy Prezydenta Warszawy i Radę Miasta i Radę Dzielnicy naszymi głosami tak?
A ich słowo mniej znaczy od kogoś (Wojewody) mianowanego partyjnie, odgórnie przez partie która wygrała inne wybory...
O co tu chodzi??
To po co ja chodzę na wybory jeśli to nie ma żadnego znaczenia dla rządzenia??
Po co wydajemy dodatkowe pieniądze na utrzymywanie tych organów skoro jest... Wojewoda?
Średnia demokracja...

# mieszkaniec Tarchomina

03.02.2016 23:01

Dlaczego burmistrz, który od pół roku ma poparcie tylko grupki radnych ciągle rządzi dzielnicą? Dlaczego Rada sie nie zbiera od pół roku? CZy naprawdę burmistrz Jaworski dla ochrony swojego stołka chce zniszczyć Białołękę? Chyba zapomina po co został wybrany burmistrzem. Mam nadzieję, że będzie przestrzegał prawa i w końcu ustąpi i pozwoli na wybór zarządu popierany przez większość. Mieszkamy na Białołęce czy w Białorusi?

# StołekPonadWszystko

03.02.2016 23:25

Czy Pan Korowaj dalej dostaje wynagrodzenie z Białołęckiego Ośrodka Kultury?
Ile interpelacji dla mnie czyli mieszkańca ten pan Klimiuk zrobił przez tyle miesięcy swojej pracy?
Czy Pan Klimiuk zdaje sobie sprawę, że powinien działać dla mieszkańców a nie dla STOŁKÓW!
Co Pan zrobił dla mieszkańców przez ponad rok bycia radnym?!
Wstyd!
Obrzydzenie bierze jedynie..

REKLAMA

# Radek G

03.02.2016 23:43

Jaworski zderzył się niepotrzebnie z Korowajem, który okazał się sprawniejszym organizatorem gry politycznej. Zbudował dużą frakcję radnych niezależnych i szerokie poparcie społeczne dla swoich działań. Stał się samcem alfa w ratuszu i zapewnie niebawem burmistrzem.

# matkakurka

03.02.2016 23:50

Oj czarno to widzę! Tu są angażowane potężne siły polityczne na bardzo wysokim szczeblu, to nie skończy się dobrze dla Jaworskiego i jego politycznych zauszników za daleko to wszystko już poszło. Oj czarno to widzę!

# zwykły pracownik ratusza

04.02.2016 00:00

Pracuję w urzędzie proszę o informację, podobno radny Korowaj z grupą innych radnych podczas Zarządu Dzielnicy weszli do gabinetu Jaworskiego i zrugali konkretnie Pana Jaworskiego za to co robi w ratuszu, czy to prawda? Jeżeli tak, deklaruję anonimowe kupno szampana i wysłanie do radnych. :D W końcu ktoś pokazał gdzie jest miejsce tego człowieka. Zwykli pracownicy kibicują po cichu naszym radnym. :D

REKLAMA

# klocek

04.02.2016 00:14

Na miejscu pewnych 2 Panów naczelników od jutra szukał bym nowej pracy i to BARDZO szybko! A trudno będzie jak PiS rządzi... :)

# z ratusza

04.02.2016 00:17

#klocek napisał(a) 04.02.2016 00:14
Na miejscu pewnych 2 Panów naczelników od jutra szukał bym nowej pracy i to BARDZO szybko! A trudno będzie jak PiS rządzi... :)

Wiem o kogo chodzi "sługusy", tak ich nazywamy w naszym wydziale.

# Torto

04.02.2016 00:44

Od samego początku trzeba było wzywać policję... maja przeciez pełno za uszami to teraz walka dla nich o polityczne przetrwanie... Dorżnąć watacha jak mawiał marszałek Radek...

REKLAMA

# UpadekPrawa

04.02.2016 07:50

Polecam psychiatrę...
#Torto napisał(a) 04.02.2016 00:44
Od samego początku trzeba było wzywać policję... maja przeciez pełno za uszami to teraz walka dla nich o polityczne przetrwanie... Dorżnąć watacha jak mawiał marszałek Radek...
Prawo i Sprawiedliwość...
Co moje to moje a co twoje to moje.. :-)
Jak co to zawsze do Andrzeja można zadzwonić na pewno ułaskawi... :-)
Pan Klimiuk ma w oczach szaleńczy obłęd władzy a Duchowny Korowaj (Zatrudniony w Białołęckim Ośrodku Kultury za nasze pieniądze) popiera go z całych sił..
No powiem szczerze koalicja na lata.. Hehe
Dodam , że ci panowie robią przewrót bo nie mają umocowań prawnych.. Prawnik o tym nie wie?

# UpadekPrawa

04.02.2016 07:52

#StołekPonadWszystko napisał(a) 03.02.2016 23:25
Czy Pan Korowaj dalej dostaje wynagrodzenie z Białołęckiego Ośrodka Kultury?
Ile interpelacji dla mnie czyli mieszkańca ten pan Klimiuk zrobił przez tyle miesięcy swojej pracy?
Czy Pan Klimiuk zdaje sobie sprawę, że powinien działać dla mieszkańców a nie dla STOŁKÓW!
Co Pan zrobił dla mieszkańców przez ponad rok bycia radnym?!
Wstyd!
Obrzydzenie bierze jedynie..
Poproszę o odpowiedź :-)

# Lew II

04.02.2016 08:34

tvn już ma filmiki ;)
http://tvnwarszawa.tvn24.pl /informacje,news,wojewoda- pomogl-radnym-pis-ale-bialoleki- wciaz-nie-odbili,192503.html

REKLAMA

# Janek ze Skarbka

04.02.2016 08:41

Jako legalista nie popieram wejścia z policją. Proszę wyczerpać procedurę, unieważnić (prawomocnie) uchwałę Rady Miasta, a dopiero potem bawić się w robienie pieczątek...

# JOŁ

04.02.2016 09:26

#Janek ze Skarbka napisał(a) 04.02.2016 08:41
Jako legalista nie popieram wejścia z policją. Proszę wyczerpać procedurę, unieważnić (prawomocnie) uchwałę Rady Miasta, a dopiero potem bawić się w robienie pieczątek...
problem w tym że pan Klimiuk dostał zadanie do wykonania i już mu się pali grunt pod nogami bo brak wyników.. :-)

# Radosław

04.02.2016 09:33

Z tego co pamiętam jak poszedłem na sesję Rady Dzielnicy i miała być głosowane sprawy moje (seniorów) to ten o to człowiek Klimiuk zrobił awanturę i wyszedł z sali ze swoją wataszką wypinając się na budżet dzielnicy i na sprawy mieszkańców (seniorów)..
I to jest przyszły Przewodniczący?
Boże chroń od takich "polityków"..

REKLAMA

# koorwovay

04.02.2016 09:44

Widać że ten klimiuk przyjechał do miasta z wiochy. Ma taki wsio wy ryj.

# Ryszard Petru

04.02.2016 10:09

#mieszkaniec Tarchomina napisał(a) 03.02.2016 23:01
Dlaczego burmistrz, który od pół roku ma poparcie tylko grupki radnych ciągle rządzi dzielnicą? Dlaczego Rada sie nie zbiera od pół roku? CZy naprawdę burmistrz Jaworski dla ochrony swojego stołka chce zniszczyć Białołękę? Chyba zapomina po co został wybrany burmistrzem. Mam nadzieję, że będzie przestrzegał prawa i w końcu ustąpi i pozwoli na wybór zarządu popierany przez większość. Mieszkamy na Białołęce czy w Białorusi?

Niestety politycy PO w specyficzny, wygodny dla siebie sposób postrzegają demokrację. Dla nich blokowanie stanowiska, a tym samym paraliżowanie pracy rady jest w porządku. Jak widać będą swoich racji bronić. ze szkodą dla dzielnicy. Plucie na forum też się do tego zalicza, bo jeżeli PO "broni demokracji" to wszystkie chwyty są dozwolone. Można się spodziewać, że burmistrz zostanie z urzędu wyprowadzony. Później nastąpi zmiana barw i panowie i panie z PO być może znów wrócą, ale jako Nowoczesna. Zobaczymy za jakiś czas.

# na poważnie

04.02.2016 10:13

Nie wiem czemu i po co ubliżać na forum.
Wojewoda chce mieć sprawy w sądzie to je będzie miał.
Szkoda, że na koszt podatników.
I tak jedni trzymają stołki, drudzy w walce o nie nie liczą się z kosztami, a wszystkim brakuje poczucia odpowiedzialności!!!
Już o honorze nie ma co pisać, bo tego brak jak na lekarstwo.
Ale będą JAJA! I Chyba w tym wszystkim też i oto chodzi, bo ważny jest efekt zaistnienia w mediach. Przecież teraz urząd Białołęki będzie pod ciągłą obserwacją mediów. Jak będzie dym to i hejterzy będą mieli o czym pisać!!!
Sesji rady nie da się pewnie zwołać, a jeśli nawet uda się to będzie to parodia i "kupa" wstydu.
A można było korzystając ze świąt, o których wszyscy mówią, że są najbardziej rodzinne (a radni to ponoć taka samorządowa rodzina), usiąść do stołu (okrągłego, kwadratowego czy jakiegokolwiek inne kształtu) i dogadać się co do zwołania sesji, wyjaśnienia spraw mandatowych (ciekawe czy złożone zostały wnioski do sądu?) i byłoby po sprawie.
Obojętne jak się to wszystko teraz potoczy, pozostanie wstyd i hańba.

REKLAMA

# Aleksandr

04.02.2016 10:41

Ale to nie o dobro mieszkańców chodzi tylko o prestiżowe taborety przecież...
#Radosław napisał(a) 04.02.2016 09:33
Z tego co pamiętam jak poszedłem na sesję Rady Dzielnicy i miała być głosowane sprawy moje (seniorów) to ten o to człowiek Klimiuk zrobił awanturę i wyszedł z sali ze swoją wataszką wypinając się na budżet dzielnicy i na sprawy mieszkańców (seniorów)..
I to jest przyszły Przewodniczący?
Boże chroń od takich "polityków"..

# Lew II

04.02.2016 11:01

żeby one chociaż prestiżowe były...
http://www.obrazki.jeja.pl /180528,pilsudski-o-politykach.html
#Aleksandr napisał(a) 04.02.2016 10:41
Ale to nie o dobro mieszkańców chodzi tylko o prestiżowe taborety przecież...

# AleBeka

04.02.2016 11:07

do #Lew II Jak ktoś w worku do Stolicy przyjechał to prestiżowe na pewno :-D
A jak widać na TVN Warszawa pan "Przewodniczący" karocą nie wjechał.. :-D

# AleBeka

04.02.2016 11:40

na filmie na TVN Warszawa widać że i ma doradców jak taki jeden.. :-)
"A teraz możesz otrzepać" taki Mem był...
Hehe pamiętacie?
nie no Pan Klimiuk prawdziwy polityk...
Doradcę od "otrzepywania" ma to teraz pozostaje tylko piąć się po stołkach i rozpychać łokciami a kto wie może przyjdzie taki czas i zostanie kandydatem na Prezydenta RP :-)
Chęci na pewno są więc wystarczy się piąć po drabinie..

# KODzik

04.02.2016 11:46

#na poważnie napisał(a) 04.02.2016 10:13
Wojewoda chce mieć sprawy w sądzie to je będzie miał.

Trzeba mieć niezły tupet żeby jako tak skompromitowany burmistrz podważać decyzję wojewody :-)
#na poważnie napisał(a) 04.02.2016 10:13
Nie wiem czemu i po co ubliżać na forum.

Zapytaj białołęcką PO, oni w tym przodują. Zaraz zobaczysz co się pojawi po tym komentarzu :-)

# kod

04.02.2016 11:52

Do kodzik jaką decyzję? To że pisma nie obowiązują to chyba jakaś nowość? Obradowanie po nocy to nowy standard a teraz przenoszenie decyzji za pomocą toważyszy partyjnych? No to już naprawdę nowe standardy demokracji..

# KODzik

04.02.2016 14:58

#kod napisał(a) 04.02.2016 11:52
toważyszy

Oj, słabo wykształcone kadry PO/Nowoczesnej, słabo... :-)

# kod2

04.02.2016 16:38

Do kodzik jaką decyzję? To że pisma nie obowiązują to chyba jakaś nowość? Obradowanie po nocy to nowy standard a teraz przenoszenie decyzji za pomocą towarzyszy partyjnych? No to już naprawdę nowe standardy demokracji..

# kod2

04.02.2016 16:39

tak lepiej?
#kod2 napisał(a) 04.02.2016 16:38
Do kodzik jaką decyzję? To że pisma nie obowiązują to chyba jakaś nowość? Obradowanie po nocy to nowy standard a teraz przenoszenie decyzji za pomocą towarzyszy partyjnych? No to już naprawdę nowe standardy demokracji..

# TomR

04.02.2016 20:25

Radni się tu często udzielają. Szczególnie radny Tumasz.
Niech napiszą, że popierają "dobrą zmianę" PIS i wszystko jasne.
W nocy będziecie pracować i uchwalać buble?
Kiedy zaczniecie ubliżać innym wzorem partii?
Mam nadzieję, że to wasza ostatnia kadencja. Wszystkich.

# Piotruś

04.02.2016 21:00

Czyżby było słychać kwik PO odrywanego od koryta?
'Zmiana burmistrza wydaje się już tylko kwestią czasu, choć na pewno będzie odwlekana.''
Nawet zaczeli już niszczyć kwity
''Burmistrz Białołęki Piotr Jaworski rozesłał radnym interpretację prawną prof. Adama Jaroszyńskiego, zgodnie z którą 'wstrzymanie wykonania uchwał Rady m.st. Warszawy przez Wojewodę Mazowieckiego nie wywołuje skutków prawnych', ponieważ z chwilą podjęcia uchwał przez Radę m.st. Warszawy w dn. 14 stycznia br. uchwały Rady Dzielnicy Białołęka zostały 'wyeliminowane z obrotu prawnego'. Czyli zniknęły.'

# AleBeka

04.02.2016 21:22

Sytuacja przypomina raczej kwiczenie rozpędzonych wygłodniałych świń Biegnących do koryta..
A jak koryto będzie zbyt małe to zaczną się gryźć między sobą i wtedy dopiero będą jaja :-)

# mikrus

04.02.2016 21:39

#AleBeka napisał(a) 04.02.2016 21:22
Sytuacja przypomina raczej kwiczenie rozpędzonych wygłodniałych świń Biegnących do koryta..
A jak koryto będzie zbyt małe to zaczną się gryźć między sobą i wtedy dopiero będą jaja :-)

Idealne podsumowanie działalności warszawskiej PO.

# DziadekZnkwd

05.02.2016 00:13

To jest raczej idealne podsumowanie obecnej sytuacji w Urzędzie Dzielnicy :-)
#AleBeka napisał(a) 04.02.2016 21:22
Sytuacja przypomina raczej kwiczenie rozpędzonych wygłodniałych świń Biegnących do koryta..
A jak koryto będzie zbyt małe to zaczną się gryźć między sobą i wtedy dopiero będą jaja :-)

# czytelnik

05.02.2016 08:07

AleBeka, DziadekZnkwd, StołekPonadWszystko czy jak ci tam. Ty wylewasz te pomyje w ramach obowiązków służbowych, z przekonania czy może po prostu ci płacą?

# Polityk

05.02.2016 08:30

Ostatnie wybory jesień 2015 pokazały druzgocącą wygraną PO nad PIS na Białołęce. Działacze tej partii chcą tylnymi drzwiami wejść do Ratusza nie mając społecznego poparcia a jedynie grupy radnych wybranych z listy PO. Mam nadzieję, że w najbliższym czasie będą wybory samorządowe i zmiotą ze sceny Białołęki partię Jarosława tak jak odbyło się z SLD.

# komentator

05.02.2016 08:43

Głosowałam na PO . Chodzę na spotkania z udziałem burmistrzów od kilku lat. Przychodzi duzo osób. Będzie most, dwie szkoły, kilka ulic w mojej okolicy. Do wszystkich piszących bzdury na tym forum - macie mieszkańców za idiotów?

# czytelnik

05.02.2016 08:48

#komentator napisał(a) 05.02.2016 08:43
macie mieszkańców za idiotów?

To jest raczej pytanie do Jaworskiego i jego ekipy :) Widzę, że zmieniliście front i zamiast obelg zaczynacie obiecywać. Klasyka PO. Mieć władzę (przynajmniej) od 2013 roku i dopiero teraz się wziąć do roboty. Co robiliście wcześniej? Te inwestycje już teraz powinny być zrealizowane, albo przynajmniej "w budowie" a nie "w planach". Wstyd

# SSS

05.02.2016 21:23

Klimiuk prawnik, rzekomo adwokat i ma własnego adwokata? Znaczy że jest uzurpatorem i oszustem, a nie adwokaatem.

 tarantula01

06.02.2016 11:12

#TomR napisał(a) 04.02.2016 20:25
Radni się tu często udzielają. Szczególnie radny Tumasz.
Niech napiszą, że popierają "dobrą zmianę" PIS i wszystko jasne.
W nocy będziecie pracować i uchwalać buble?
Kiedy zaczniecie ubliżać innym wzorem partii?
Mam nadzieję, że to wasza ostatnia kadencja. Wszystkich.
To nie jest zmiana na PiS, bo PiS to zaledwie 5-ciu radnych. Główną siłą będziemy My, tj. radni niezależni z Klubu Radnych Niezależnych.
Natomiast na pewno wygodnie dla osób popierających obecne władze dzielnicy, jest napisać, że teraz nadchodzi PiS, bo ten bęben dobrze dudni. Ale zauważcie, że to już bardzo stara płyta.
Poza tym, żadnych nocnych głosowań nie będzie, chyba że radni PO będą sztucznie przedłużać sesje rady. My nie będziemy też ubliżać, bo partie nie są dla nas wzorem. Zaś jeśli chodzi o przepowiednie dotyczące kadencji, to wszystko się może zdarzyć.
Pozdrawiam
Wojciech Tumasz

 tarantula01

06.02.2016 11:12

#TomR napisał(a) 04.02.2016 20:25
Radni się tu często udzielają. Szczególnie radny Tumasz.
Niech napiszą, że popierają "dobrą zmianę" PIS i wszystko jasne.
W nocy będziecie pracować i uchwalać buble?
Kiedy zaczniecie ubliżać innym wzorem partii?
Mam nadzieję, że to wasza ostatnia kadencja. Wszystkich.
To nie jest zmiana na PiS, bo PiS to zaledwie 5-ciu radnych. Główną siłą będziemy My, tj. radni niezależni z Klubu Radnych Niezależnych.
Natomiast na pewno wygodnie dla osób popierających obecne władze dzielnicy, jest napisać, że teraz nadchodzi PiS, bo ten bęben dobrze dudni. Ale zauważcie, że to już bardzo stara płyta.
Poza tym, żadnych nocnych głosowań nie będzie, chyba że radni PO będą sztucznie przedłużać sesje rady. My nie będziemy też ubliżać, bo partie nie są dla nas wzorem. Zaś jeśli chodzi o przepowiednie dotyczące kadencji, to wszystko się może zdarzyć.
Pozdrawiam
Wojciech Tumasz

# MaxZmielonką

06.02.2016 19:27

Szpital pan zrobi tak?
I metro na zb?
I brakujące szkoły? :-)
Śmiech na sali politycy z białołęki..

# MaxZmielonką

06.02.2016 19:33

A i tramwaj który przed laty pan blokował na winnice to też będzie?
Jak wiatr zawieje to tak się dzieje..

# ZiobroZiobro

06.02.2016 19:57

#MaxZmielonką napisał(a) 06.02.2016 19:27
Szpital pan zrobi tak?
I metro na zb?
I brakujące szkoły? :-)
Śmiech na sali politycy z białołęki..

Te pytania powinny zostać skierowane do burmistrza.

# TomR

06.02.2016 20:07

tarantula01 napisał(a) 06.02.2016 11:12
To nie jest zmiana na PiS, bo PiS to zaledwie 5-ciu radnych. Główną siłą będziemy My, tj. radni niezależni z Klubu Radnych Niezależnych.
Natomiast na pewno wygodnie dla osób popierających obecne władze dzielnicy, jest napisać, że teraz nadchodzi PiS, bo ten bęben dobrze dudni. Ale zauważcie, że to już bardzo stara płyta.
Poza tym, żadnych nocnych głosowań nie będzie, chyba że radni PO będą sztucznie przedłużać sesje rady. My nie będziemy też ubliżać, bo partie nie są dla nas wzorem. Zaś jeśli chodzi o przepowiednie dotyczące kadencji, to wszystko się może zdarzyć.
Pozdrawiam
Wojciech Tumasz

Szanowany Panie.
Osobiście już mi Pan ublizył jako wyborcy poprzez głosowanie na "dobrą zmianę". Nie interesuje mnie czy Pan to widzi inaczej. Dla mnie to co wyrabia PIS w skali kraju jest nie do przyjęcia. Rozumiem, że PAN to popiera.

# PadreM

06.02.2016 22:13

#MaxZmielonką napisał(a) 06.02.2016 19:33
A i tramwaj który przed laty pan blokował na winnice to też będzie?
Jak wiatr zawieje to tak się dzieje..
A to pytanie do tarantulli czy też nie?

 tarantula01

07.02.2016 13:27

No właśnie, różnica jest w skali.
Ponadto wszystko o "moim blokowaniu" tramwaju jest tu:
http://radny.com.pl/dokumenty/pisma/tw/
http://radny.com.pl/dok2kadencja/pisma2tw/
http://radny.com.pl/dok3kadencja/pisma3tw/
Proszę się zapoznać i nie pisać głupot.
Pozdrawiam
Wojciech Tumasz

 tarantula01

07.02.2016 13:27

No właśnie, różnica jest w skali.
Ponadto wszystko o "moim blokowaniu" tramwaju jest tu:
http://radny.com.pl/dokumenty/pisma/tw/
http://radny.com.pl/dok2kadencja/pisma2tw/
http://radny.com.pl/dok3kadencja/pisma3tw/
Proszę się zapoznać i nie pisać głupot.
Pozdrawiam
Wojciech Tumasz

# michal

08.02.2016 05:44

dla mnie najgorszym sortem ludzi - to sprzedajczyki - raz się sprzedali to i następnym razem matke sprzedadza-
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break