REKLAMA

Artykuł sponsorowany

Jak catering dietetyczny dba o prawidłową wartość energetyczną potraw?

Jak catering dietetyczny dba o prawidłową wartość energetyczną potraw?

Projekt zrównoważonego żywienia powstał w naszej firmie cateringowej LOVE Catering dzięki połączeniu wiedzy dietetyków i szefa kuchni znającego nowoczesne metody gotowania. Naszym głównym celem jest, aby zbilansowana dieta pudełkowa była zdrowa i smaczna. Zmieniamy stereotypy w zakresie prawidłowego odżywiania. Nasz catering to dostawa spersonalizowanych diet, w pełni przeliczonych (kalorie, białka, tłuszcze, węglowodany) i przygotowanych według wszelkich zasad prawidłowego odżywiania. Z nami osiągniesz redukcję wagi, zbudujesz masę mięśniową, ukształtujesz sportową sylwetkę, poprawisz swoje zdrowie, będziesz czerpać przyjemność z jedzenia.

Jak catering dietetyczny dba o prawidłową wartość energetyczną potraw?

W naszym cateringu dietetycznym posiłki przygotowujemy w taki sposób, że zachowują one korzystne właściwości. W miarę możliwości korzystamy z produktów sezonowych, bo to one mają najkorzystniejsze atrybuty. Dowożone przez nas posiłki nie zawierają konserwantów, barwników i stabilizatorów i sprawiamy, że zdrowe odżywianie jest pyszne. Specjaliści z naszej firmy cateringowej sprawują pełną kontrolę nad spożyciem przez Ciebie kalorii, dietetyk starannie wylicza wartość energetyczną w Twojej diecie pudełkowej. Codziennie dowozimy do Ciebie świeżo przygotowane jedzenie (gotujemy codziennie i dostarczamy tego samego dnia).

Czy dieta pudełkowa bez glutenu i bez laktozy jest smaczna?

Tak, w naszym cateringu przykładamy dużą wagę nie tylko do efektów prozdrowotnych diety pudełkowej Dairy Free, ale również dbamy o jej smakowitość. To dieta bezglutenowa i bezlakotozowa dostępna w kaloryczności od 1200 do 2500 kcal, wolna od wielu składników prozapalnych. Pozbądź się ciągłych zagadek na temat, co jest możliwe, a czego nie można jeść, przestań spędzać męczące godziny przy kuchence, próbując ugotować coś smacznego z mąki bezglutenowej i zapewnij sobie pożywna dietę Dairy Free. Nasz catering dietetyczny Warszawa zapewnia bezpłatne konsultacje z dietetykiem, który pomoże spersonalizować dietę dla alergików pokarmowych. Twoje posiłki będą gotowane z takich produktów jak: warzywa, owoce, chude mięso, ryby, przyprawy, zioła. Potrawy będą bogate w błonnik, antyoksydanty, aminokwasy, witaminy i minerały.

Co catering oferuje dietę dla mam karmiących i kobiet w ciąży?

Nasz catering dietetyczny posiada profesjonalnie zbilansowaną dietę pudełkową Mama (1500-2500 kcal), którą dedykujemy kobietom w ciąży i matkom karmiącym. Po porodzie w Twoim organizmie brakuje energii i substancji odżywczych. Spożywanie zdrowych potraw z dobranymi przyprawami wspomaga trawienie i hematopoezę, a co za tym idzie laktację. Nasz catering chce dodać Twojemu zmęczonemu organizmowi zastrzyk sił niezbędnych nie tylko do poradzenia sobie z trudami macierzyństwa, ale także do cieszenia się czasem spędzanym z dzieckiem. Zapewniamy świeżość produktów, żadnych alergenów i chemii. Menu dla mam jest specjalnie przemyślane, wzbogacone witaminami i minerałami. Nasza firma cateringowa daje Ci możliwość wymiany posiłków, jeżeli czegoś nie lubisz lub nie możesz jeść. Takich zmian możesz dokonać w Panelu Klienta, ale przedtem warto skonsultować się z naszym dietetykiem.

https://lovecatering.pl/warszawa/

Podsumowanie

Nasza firma cateringowa LOVE Catering dostawę diety pudełkowej realizuje codziennie. Wystarczy, że złożysz zamówienie na naszej stronie internetowej a my dostarczymy posiłki do Twojego domu lub biura. Istnieje także możliwość osobistego odbioru ekodiety w siedzibie naszego cateringu. Jeżeli masz problem z wyborem optymalnej dla siebie diety, skorzystaj z darmowej konsultacji z dietetykiem naszego cateringu dietetycznego. Możesz również na naszej stronie internetowej wykorzystać kalkulator kalorii który pozwoli Ci lepiej dopasować program odżywiania. Polecamy także skorzystanie z naszego programu lojalnościowego który obniży kosz Twojego zamówienia.    


Chcesz przekazać coś więcej, poprawić SEO swojej strony?

REKLAMA