REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

Recenzja historii Białołęki

# historyk

20.02.2003 00:34

w oczekiwaniu na ekspozycję oficjalną, zamieszczam na stronie GW (forum internetowe Targówka i Pragi Pn), recenzję historii Białołęki, która mam nadzięję ulegnie poprawie w drugim wydaniu.

# historyk

20.02.2003 18:05

Za co się złapałeś marny intrygancie - proszę usunąć post tego chamidła poszywające się pod moje dane personalne.
Z poważaniem
Krzysztof Madej

 historyk

20.02.2003 18:39

Czy "Echo" zamierza usunąć te przestępcze posty jakiegoś palanta, który szarga moje imię i nazwisko.

REKLAMA

# Duśka

20.02.2003 20:17

Halo, Panowie? A o co wy się właściwie tak kulturalnie sprzeczacie? DUŚKA

 historyk

20.02.2003 20:29

Jakiś chamek używając mojego imienia i nazwiska wypiywał wulgarne i obsceniczne teksty pod moim sadresem. To cena jaką płacę za aktywność obywatelską. Szkoda,że to taki niski poziom

# Kotka

20.02.2003 20:47

Historyku, ale czy Ty musisz się przejmować chamstwem? Nie zwracaj uwagi. Wystarczyło raz poprosić administratora o usunięcie postu i nie tracic nerwów dla kogoś, kto nie jest tego wart. Lepiej bys żonę przytulił.

REKLAMA

 m0n1ka

20.02.2003 21:14

Kotka - genialny pomysł. Historyku, proszę koniecznie uśmiechnąć się do Historykowej i nie tracić nerwów na półgłówków.

# piotr

20.02.2003 22:06

Zastanawiam się, komu zależy, aby dołożyć Historykowi? Niemniej jednak musi to być niezły burak i frajer.

 historyk

20.02.2003 23:22

Właśnie, to mnie bardzo zastanawia. Jestem w pełni niezależny - za nikim ani przeciwko nikomu nie agituję. Opisuję rzeczywistość bardziej nawet w konwencji naukowej niż publicystycznej. Kto tu ma jaki problem?

REKLAMA

 historyk

21.02.2003 19:18

Dziękuję Moniko za sugestię- zastosowałem się.
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy