REKLAMA
REKLAMA

03.03.2017 22:25 cycu
No tego się nie spodziewałem ....
Jestem szczerze mile zaskoczony, brawo i dziękuję ....
Szkoda tylko, że logistycznie słaby dojazd, ale myślę, że i to jakoś zostanie rozwiązane.
Naprawdę warto było ...
04.03.2017 09:56 #Kośka Zygmunt
Podobna do świątyni w Poświętnem ;), obok Wólki Kuligowskiej......
10.03.2017 13:12 #Liska
Ja też się tego nie spodziewałam, już straciłam nadzieję. Mieszkałam w tym budynku 19 lat. Wyprowadziłam się z budynku w latach 90. Nie można było nic samemu zrobić, ewentualnie odmalować ściany. Nikt się tym nie interesował, wieczne tłumaczenie, że brak funduszy. Tata sam łatał dziury na dachu, aby nie kapało na głowę.

Pomysł z muzeum jest super. Willa jest przepiękna.
14.03.2017 19:48 #Rafał
Chwali się, ale szkoda, że dzielnica nie staje tak samo na głowie w sprawie niszczejącego Pałacu Brühla.

310/1369 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Bielany

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

Jak chcesz autoryzować ten wpis?

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ogłoszenia drobne

Antyki
 KUPIĘ HURTEM same FILMY I BAJKI PŁYTY Z MUZYKĄ polskie i zagraniczne SZEROKA TEMATYKA MOGĄ BYĆ OD GAZET..ZAKUPIĘ RÓWNIEŻ CZASOPISMA,krzyżówki,pocztówki,KSIĄŻKI w tym książki telefoniczne I KOMIKSY Z DODATKAMI - GADŻETAMI (film,muzyka , kosmetyk,torebka lub coś innego) LUB BEZ ŻADNYCH DODATKÓW. MOGĄ BYĆ AKTUALNE - NOWE LUB STARSZE - TEŻ UŻYWANE RÓWNIEŻ Z OKRESU PRL ( np ŚwIaT Młodych Żołnierz Polski Skrzydlata Polska TRYBUNA Ludui td.) , LAT PRZEDWOJENNYCH ( np. Biesiada Literacka ) LUB LAT WCZEŚNIEJSZYCH .KUPIĘ również HURTEM WSZELKIE TOWARY ( np sprzęt ELEKTroniczny ) Z PRZECENY, PROMOCJI LUB NIESPRZEDANE. Kupię artykuły spożywcze kosmetyki itp. z krótkim terminem przydatności lub po terminie PŁATNE GOTÓWKĄ. istnieje możliwość ZAKUPU NA WAGĘ OD 0,5 DO 10 ZŁ ZA KILOGRAM. ZAWSZE AKTUALNE. TEL.503692333 E/MAIL : MMARCIN5@POCZTA.WP.PL

Zdrowie i Uroda
 MASAŻ KRĘGOSŁUPA KABATY (WIZYTY DOMOWE) Profesjonalny masaż kręgosłupa z bezpłatnym dojazdem do klienta . Wieloletnie doświadczenie.Masaże kręgosłupa zmniejszają dolegliwosci bólowe . Oferuje : masaż klasyczny masaż kręgosłupa masaż leczniczy http://www.vitamasaz.pl/55-masaz-kregoslupa-warszawa.html masaż sportowy masaż izometryczny masaż bańką chińską Wizyty domowe 7 dni w tygodniu . Zamów masaż do domu 530 878 844 Dyplomowany terapeuta

Inne do wynajęcia
 Dzień dobry. Do wynajęcia miejsca paletowe w ogrzewanym magazynie, ok 900m2 w Tarnobrzegu( pogranicze woj. podkarpackiego i świętokrzyskiego) Oferujemy m.in przyjmowanie, składowanie towaru, Co-Packing, wydawanie towaru, szybkie przeładunki typu cross-docking oraz własny transport, którymi realizujemy dystrybucje. Na magazynie i na placu zainstalowany jest video monitoring, oraz ochrona 24h. Zapraszam po więcej informacji j.drozd@mikolo.pl NIP. 864-176-08-61

Sprzedam samochód
 http://autocentrumgodlewski.pl/ Skup i sprzedaż samochodów używanych Warszawa Białołęka Modlińska. Zapewniamy szeroką flotę samochodów od używanych samochodów osobowych, przez samochody zabytkowe po samochody dostawcze i specjalistyczne. Skup samochodów i aut Warszawa Modlińska - mobilny skup aut Mazowieckie - 7dni w tygodniu - 24h na dobę. Zapraszamy do kontaktu: 571460990

TU dodaj swoje ogłoszenie
ZA DARMO w necie
ZA GROSZE w gazetach lokalnych
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.