REKLAMA

Forum › Bielany

REKLAMA

# aby odwalić wierszówkę

12.03.2016 15:53

Typowy przykład robienia ludziom wody z mózgu i nierzetelności informacyjnej. "Paliło się w szkole na Fontany". Tytuł beznadziejnie skonstruowany, kompletna amatorka. 1. Paliło się za winklem faje? A może światło? Żarówy w salach? 2. Jaki to jest numer ulicy Fontany? 3. Proszę pana "sensacyjnego" o dokładne podanie numeru szkoły podstawowej oraz nazwy patrona / patronki. Bo w tekście tego nie ma, a powinno.

# asd

12.03.2016 22:47

Ten patron teraz jest nie popularny i nie można w mediach podawać tego nazwiska!
(działacz ruchu robotniczego, inżynier architekt, działał w Związku Niezależnej Młodzieży Socjalistycznej "Życie")
Szkoła to 214, Fontany 1?

# tubylec

14.03.2016 11:53

Wszystkie ilustracje do art. nie pasują do szkoły przy ul. Fontany, ani od frontu, ani od strony boiska, gdzie w perspektywie widać duże bloki mieszkalne. Faktycznie bloki od strony boiska /ul. Al. Zjednoczenia/ mają zupełnie inny wygląd. Przez takie kombinacje cały artykuł staje się mało wiarygodny.

REKLAMA

# tutejszy

14.03.2016 19:01

do tubylca - to naprawdę jest szkoła na Fontany 1. Zapewne mylisz swoje spostrzeżenia ze szkołą na Zjednoczenia.

# 545455

20.03.2016 11:43

Tak się składa że SP i Gimnazjum nie posiadają patrona więc skończ te pretensje do redaktora.

# bielanka

21.03.2016 15:23

posiadają patrona. To Stanisław Skrypij. Ostatnio była próba zmiany. Rada Warszawy nie przyjęła jednak propozycji, może i dobrze, bo czymże takim wybitnym zasłynął Tony Halik ?
Na ulicy Fontany są dwie szkoły: 214 (jako Zespól Szkół nr 56) oraz 133.
Pożar był w SP 214.

REKLAMA

# Uczeń

15.03.2017 08:58

"Ewakuację przeprowadzono wzorowo: sprawnie i bez paniki" Jeśli można uznać za wzorowe kierowanie dzieci do szatni, znajdującej się zaraz obok sali, w której powstało niebezpieczeństwo, zamknięte drzwi ewakuacyjne od strony świetlicy szkolnej, to ja nie wiem czy osoba wydająca taką opinię ma pojęcie o bezpiecznej ewakuacji placówek oświatowych. Po pierwsze dzieci powinny opuścić szkołę najbliższym wyjściem ewakuacyjnym. Tak przynajmniej mnie uczono. Czy nie mam racji?

# ziuta

15.03.2017 12:48

Przez niemiłe uwagi "Prawdziwego Redaktora przez duże R" redaktor Gadomski usunął tekst o przedszkolach.
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBielany

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break