REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

# Mieszkaniec Odkrytej

23.10.2014 10:14

Panie Marcinie i tak trzymać, jest Pan nielicznym radnym, który pracował uczciwie całą kadecie, ma Pan mój głos 16 listopada!

# wyborca

23.10.2014 10:23

To powinni rozwieszać na klatkach schodowych w rubryce jak nie dać się oszukać podczas wyborów - "Jeżeli jest znany "zupełnie z niczego" lub jego aktywność sprowadza się do ostatnich trzech miesięcy, to chyba coś jest tu nie tak..." Brawo za niezależne myślenie i odwagę.

# ulica Marcina z Wrocimowic

23.10.2014 10:30

Oby więcej takich ludzi w ratuszu! Otwartych na potrzeby mieszkańców, dyspozycyjnych, aktywnych na co dzień, a nie od święta. Trzymamy z mężem za Pana kciuki i życzymy wiele sukcesów na przyszłość!

REKLAMA

# T-34

23.10.2014 10:35

Ooo radny Korowaj jedzie na czołgu, takie rzeczy to tylko na Białołęce. Mówiąc poważnie, super pomysł z tym piknikiem Historyczny. :D

# pec

23.10.2014 10:44

A śmieci jak były tak są.

# Ola

23.10.2014 10:50

Przystojny, pracowity, szkoda, że nie do wzięcia... :)

REKLAMA

# Ber

23.10.2014 11:12

Dobrze znam ulice Głębocką dlatego zastanawia mnie postawione przy niej słowo... MODERNIZACJA.

# 11 LISTOPADA

23.10.2014 11:24

No to mamy zielone ludziki na Białołęce. Już raz hunta opanowała ratusz. Teraz będzie Ludowa Republika Białołęki. A w nowej LRB : jedna partia, jeden wódz, jedna religia i pomnik Pana MK. Pan Radny jest najmądrzejszym, najprzystojniejszym, najbardziej wykształconym najbardziej prawdomównym, najseksowniejszym i jedynym słusznym Kandydatem na Radnego. Dziękujemy ci Marcinie za słońce którym obdarzasz nas każdego dnia. Jest alternatywa NOWA PRAWICA-NOWA BIAŁOŁĘKA.

# 11 LISTOPADA

23.10.2014 11:32

Nie dajcie się oszukać PO, głosujcie na kogo chcecie,oddajcie nieważny głos. Nie głosujcie na PO. Oszustwo trwa już zbyt długo.Widzicie dogadują się z Rosja sprzedają Ukrainę. A w dzielnicy zamykają Polfę, wsadzają wszędzie zaprzyjaźnione firmy i ludzi. NOWA PRAWICA-NOWA BIAŁOŁEKA

REKLAMA

# zwyczajny człowiek

23.10.2014 11:38

Nie dajcie się oszukać nawet temu panu.
Głosi on jak każdy inny kandydat wyświechtane slogany wyborcze.

# skoczek

23.10.2014 11:55

A ja jestem bardzo niezadowolony bo nie mogę na Pana Marcina głosować u siebie gdyż Białołękę podzielono na 4 okręgi wyborcze to jakaś granda !!

# Toma

23.10.2014 12:23

#skoczek napisał(a) 23.10.2014 11:55
A ja jestem bardzo niezadowolony bo nie mogę na Pana Marcina głosować u siebie gdyż Białołękę podzielono na 4 okręgi wyborcze to jakaś granda !!

Mam ten sam problem Skoczek, ale polecę go swoim kolegom z ul. Odkrytej / Aluzyjnej / Nowodwory.

REKLAMA

# nikt

23.10.2014 12:37

Do 11 Listopada sam widzisz ze strzelił sobie fotę na 34, to te czołgi brały udział w inwazji na Czechosłowację,na nich przyjechali wyzwoliciele z ZSRR.PO wygra bo manipuluje wszystkimi mediami w dzielnicy. Kolesie w komisjach tez pomogą.Tym razem mogą się pomylić, każdy licealista przy trzepaku, czy parku nie chce takiego kraju. Dajcie ludziom pracę,ale nie na zmywaku w Londynie.Pomnik już jeden jest Pomnik Jerzyka, tali pan radny sobie zafundował,taki Ptasi Radny, tylko ze jerzyki z zoo.Za ta kasę może stomatolog w szkole by się przydał. Zresztą dajmy spokój Panu Marcinowi inni są tacy sami, potrzeba zmiany

# prawda

23.10.2014 12:46

Korowaj powiedział prawdę tej politycznej hucpie pod tytułem Inicjatywa Mieszkańców Białołęki czy partii Pana Guziała Warszawskiej Wspólnocie Samorządowej czy jak tam się to nazywa... i innych cudakach znania zupełnie z niczego! Dowalił jak trzeba, co to tylko krytykują a nic konkretnego nie zrobili dla ludzi, znania zupełnie z niczego z awantury to napewnow!

# inny Jaworski

23.10.2014 12:50

#pec napisał(a) 23.10.2014 10:44
A śmieci jak były tak są.
W ramach lansu przedwyborczego pan Wojtek T(arantula01) wszystkie śmieci wysprząta "na glanc" wyręczjąc firmy sprzątające, które sobie nie radzą
z problemami do których zawodowo są przygotowane zwłaszcza, że opłaty śmieciowe są pobierane od mieszkańców.

REKLAMA

# zośka

23.10.2014 12:53

Do #nikt. Dobrze jest mieć pojecie, o czym się pisze. Na obrazku jest T-55. a T-34 możesz sobie obejrzec w Czterech pancernych. A jak nie masz zaufania do kolesiów w komisjach, to zgłoś się na męża zaufania. Tylko wtedy trzeba popracować. I to w nocy. To już lepiej pohejtowac na forum, no nie?

# zwyczajny człowiek

23.10.2014 12:57

#prawda napisał(a) 23.10.2014 12:46
Korowaj powiedział prawdę tej politycznej hucpie pod tytułem Inicjatywa Mieszkańców Białołęki czy partii Pana Guziała Warszawskiej Wspólnocie Samorządowej czy jak tam się to nazywa... i innych cudakach znania zupełnie z niczego! Dowalił jak trzeba, co to tylko krytykują a nic konkretnego nie zrobili dla ludzi, znania zupełnie z niczego z awantury to napewnow!
Każdy ma swoją prawdę.
Dlatego nie dajcie się oszukać nawet temu panu.
Głosi on jak każdy inny kandydat wyświechtane slogany wyborcze.

# 11 LISTOPADA

23.10.2014 13:02

NP was wszystkich pogodzi.A WTEDY audyt z ostatnich ośmiu lat. No i Ciupagi 1

REKLAMA

# atom

23.10.2014 13:03

#Ola napisał(a) 23.10.2014 10:50
Przystojny, pracowity, szkoda, że nie do wzięcia... :)
Z takim sztucznym grymasem na twarzy imitującym uśmiech.

# nikt

23.10.2014 13:16

Zośka ja z pancernych wyrosłem. Pan Marcin albo koparką się bawi albo czołgiem, ostatnio nawet nakręcił film ze potrafi auto prowadzić i jeździł tak po odkrytej. Zośka nie stawiaj na zgrana kartę. Pozwólmy Panu Marcinowi dale pancernych oglądać

# gość

23.10.2014 13:16

Nie zagłosuję na tego Pana. "Wykazuje" się tylko w wydawaniu publicznych pieniędzy na niewypały typu wieża dla jerza bez jerzyków, czy syf-plaża. Stosy syfu na terenie tuż za płotem jego osiedla go nie wzruszają. To już wolę Tumasza, przynajmniej się do czegoś przydaje i za sprzątanie się bierze.

REKLAMA

# mieszkanka

23.10.2014 13:21

Niech się odwali od lasów łęgowych nad Wisłą. Teraz jest tam piękna przyroda, kiedy tylko człowiek bierze się za jakieś "zagospodarowywanie" momentalnie pojawiają się góry śmieci. Przestańcie rozpie..przać to co na Białołęce najcenniejsze!

# Mario z Ządzborga

23.10.2014 13:42

Gratuluję z całego serca Białołęce. Czy są jeszcze gdzieś tacy samorządowcy??

# atom

23.10.2014 13:42

Hej, urzędasy. Dlaczego w godzinach waszej pracy zawodowej klikacie na forum ?
W ten sposób obniżacie wydajność i efektywność.

REKLAMA

# szczęśliwiec

23.10.2014 14:39

do tej standardowej listy nalezy dopisać jeszcze plan zwężenia kilku ulic i będzie już komplet.

# Marcin_

23.10.2014 15:26

Oto kilka cytatów z materiałów promocyjnych Pana Radnego
"zainicjował proces budowy workout parku" - chyba nie prawda bo inicjatorami powstania tego workout parku byli mieszkańcy Białołęki;
"wyremontował plac zabaw, skatepark" - z tego co wiadomo to remont placu zabaw i skateparku przeprowadziła REALNA AKCJA w ubiegłym roku,
czyli Pan Radny jest super - super w podpisywaniu się po czyimiś inicjatywami.

# Nero

23.10.2014 16:24

Wkońcu ktoś powiedział prawdę k tych wyborach, że to jest teatr w którym chce się oszukać mieszkańców. Ja będę głosować na tą osobę która znam, czyli radnego Marcina Korowaja.

# sasiad

23.10.2014 16:26

Panie Marcinie proszę się nie zniechęcać tylko robić sowje jak robił Pana to dotej pory! :)

# i chwatit

23.10.2014 16:57

ja będę głosować na siebie

# IMB kłamcy

23.10.2014 17:00

IMB i inni przebierańcy budują szpital, dziwnym trafem 2 miesiące przed wyborami, dziwnym trafem do tej pory nie zrobili nic dla mieszkańców, banda oszastów i kłamców! Dobrze mi pojechał!

# prawda

23.10.2014 17:02

#IMB kłamcy napisał(a) 23.10.2014 17:00
IMB i inni przebierańcy budują szpital, dziwnym trafem 2 miesiące przed wyborami, dziwnym trafem do tej pory nie zrobili nic dla mieszkańców, banda oszastów i kłamców! Dobrze mi pojechał!

PRAWDA!

# Ania P.

23.10.2014 18:18

A ja nie potrzebuję juz szkół, żłobków ani boisk. Nie zależy mi aż tak bardzo na tramwaju, skate parku ani na plaży. Natomiast jestem bardzo zła na to, ze po zmierzchu nie mogę iść z psem na wały, bo są tam dziki, ze w biały dzień dziki szwendają się po ulicach, ze ul. Talarowa miedzy Kamińskiego i Mehoffera jest bardzo niebezpiecznym miejscem z powodu dwóch macior, które w sezonie maja 20 młodych dziczków. Gdy były malutkie uroczo bawiły się w kupie piachu w osiedlu na Kamińskiego...
Mam psa, malutkiego, wielkosci spaniela, tylko jeszcze drobniejszego. Mój pies został poraniony przez dzika ubiegłej zimy. Wykonałam setki telefonów, m.in. do urzędu dzielnicy i próbowałam walczyć z tymi nieszczęsnymi dzikami, ale oczywiscie bezskutecznie. Na stronie dzielnicy Białołeka na fb zablokowano mi nawet mozliwośc dodawania wpisów - za to ze smiałam zakłócać spokój pytajac o te dziki. Fajnie prawda - niewygodny obywatel, podatnik zostaje usuniety, żeby nie mówił o tym, co w gminie złe i trudne.
Mój głos dostanie ten, kto obieca, ze podejmie walkę o bezpieczeństwo - o to, zeby miejsca publiczne nie były narażone na wędrówki dzików, żeby maleńkie laski - ten w okolicy osiedla na Poetów i Pasłeckiej, oraz ten 'za działkami' były miejscami dostępnymi dla sportowców, matek z dziećmi i ludzi spacerujacych z psami.
Wiem, że nasz radny podejmował próby walki z dzikami, korespondowalismy na fb, czytałam niezwykle ogólnikowe, a chwilami aroganckie odpowiedzi, jakie dostawał na swoje interpelacje w tej sprawie.
Panie Marcinie - nie udało mi sie być na ważnym spotkaniu z panem w urzędzie, ale moze chociaz tutaj moge zgłosić prośbę - o zapewnienie nam bezpieczeństwa. Jesli dziki są chronione itd, to moze trzeba ogrodzić siatka tereny, na których mieszkają, czy tez bywaja ludzie, zeby dziki nie miały tam wstępu.
Bo naprawdę o wypadek nietrudno - choćby o stratowanie wózka z niemowleciem gdy spokojniutko wędrujace przez ulicę stado zostanie spłoszone nagłym hałasem.
Sorry, że ja wciąż na jeden temat, ale codziennie obserwuje nowe narycia - w parkach, w osiedlach, na trawnikach. Jestem zdumiona, ze władze to toleruja wystawiajac nas na szwank.

# Jožin

23.10.2014 19:17

Uwielbia, te wyborcze obietnice. Plochocińska, Marywilska, Białołęcka, Kąty. Te tramwaje na Zieloną. Ech, łza się w oku kręci na wspomnienie tych cwyborczych obietnic. Ileż wyborow te Kąty Grodziskie, ta Marywilska, ta Płochocińska jeszcze zniosą. Nasi kandydaci to mają dobrze. Przepiszą swoje obietnice sprzed 4 lat i są jak nowe. Ale mieszkańcy tych ulic pamiętają o tych obiecankach-cacankach . Jak ktoś zrobi coś z tymi ulicami do następnych wyborów to na niego zagłosuję, a obietnice sprzed 8 lat mnie już nie interesują.

 gdd

23.10.2014 21:39

#Ania P. napisał(a) 23.10.2014 18:18
A ja nie potrzebuję juz szkół, żłobków ani boisk. Nie zależy mi aż tak bardzo na tramwaju, skate parku ani na plaży. Natomiast jestem bardzo zła na to, ze po zmierzchu nie mogę iść z psem na wały, bo są tam dziki, ze w biały dzień dziki szwendają się po ulicach, ze ul. Talarowa miedzy Kamińskiego i Mehoffera jest bardzo niebezpiecznym miejscem z powodu dwóch macior, które w sezonie maja 20 młodych dziczków. Gdy były malutkie uroczo bawiły się w kupie piachu w osiedlu na Kamińskiego...
Mam psa, malutkiego, wielkosci spaniela, tylko jeszcze drobniejszego. Mój pies został poraniony przez dzika ubiegłej zimy. Wykonałam setki telefonów, m.in. do urzędu dzielnicy i próbowałam walczyć z tymi nieszczęsnymi dzikami, ale oczywiscie bezskutecznie. Na stronie dzielnicy Białołeka na fb zablokowano mi nawet mozliwośc dodawania wpisów - za to ze smiałam zakłócać spokój pytajac o te dziki. Fajnie prawda - niewygodny obywatel, podatnik zostaje usuniety, żeby nie mówił o tym, co w gminie złe i trudne.

Zdecydowała się Pani na zamieszkanie blisko lasu a w lesie żyją dzikie zwierzęta, których dotychczasowe żerowiska zostały zajęte przez osiedla. W centrum nie ma dzików - można się Pani tam przeprowadzić. A mieszkając blisko lasu - cóż, będą z niego przychodziły dzikie zwierzęta. Zwłaszcza że to my zajęliśmy ich tereny a nie na odwrót.
Może Pani zwracać uwagę aby kosze były opróżniane, informować sąsiadów aby ich nie dokarmiali, ogólnie odciąć im to po co tam przychodzą - jedzenie. Proszę uwierzyć że dziki nie wpadaj na osiedle żeby rzucić się na Pani psa, albo żeby stratować wózek - przychodzą żerować.
A piesek był na smyczy i w kagańcu jak wymagają tego przepisy? Czy może podbiegł bez smyczy do dzikiego zwierzęcia, które zaczęło bronić swojego stada?
Uwielbiam takie podejście.

# Dzik lubi las

24.10.2014 05:22

Ale dziwna baba mieszka w lesie to są i dziki.

 antyurzędnik

24.10.2014 06:37

Sądzę, że gdyby wprowadzić obowiązek logowania na forum to z głosów zachwytu pozostałby jeden głos radnego Korowaja. Bezczelne lansowanie. Podawanie jako sukces budowy wieży dla (.....właśnie kogo?bo jerzyki jakoś tam nie chcą mieszkać) i zmarnowanie grubych pieniędzy publicznych jest kolejną bezczelnością radnego. Plaża, która od dawna zamiast piasku ma stertę śmieci była potrzebna tylko do zrobienia kilku fotek? Teraz niech dziki tam żerują i wyszukują odpadów wśród śmieci?

# Marek 097

24.10.2014 08:12

Żal mi Koronacja musi się poniżej i obrażać innych żeby tylko wygrać. Temu Panu już dziękujemy. Pisanie interpelacji? Tylko to Pan robi!

# Marek 097

24.10.2014 08:17

Też tak uważam jak anty urzędnik

# Miskiemb

24.10.2014 08:31

#Marek 097 napisał(a) 24.10.2014 08:12
Żal mi Koronacja musi się poniżej i obrażać innych żeby tylko wygrać. Temu Panu już dziękujemy. Pisanie interpelacji? Tylko to Pan robi!
Nie tylko. Odnoszę wrażenie ze pomiędzy nim a panem Wojtkiem trwa jakiś niepisany wyścig na ilość złożonych interpelacji.

# mieszkanka

24.10.2014 09:00

Pani Aniu P. Niech Pani nie przegina z tą nagonką na dzikie zwierzęta, jak powiedział gdd, wiedziała Pani, ze mieszka w pobliżu lasów, dziki pojawiają się w tej okolicy nie od dziś i jeszcze nie zdarzyło się, żeby zaatakowały człowieka, jeśli ktoś napisze, że zaatakował go dzik na Białołęce to będzie wierutne kłamstwo. Gadanie o możliwym stratowaniu wózka z dzieckiem jest już po prostu śmieszne. Wydaje Pani wyroki za winy nie popełnione. Co do psów, to jak ktoś już zauważył, powinny chodzić na smyczy. Zdecydowanie co roku notujemy więcej ofiar pogryzionych przez psy niż przez dzikie zwierzęta. Dziki nie sa problemem, problemem jest właśnie brak żłobków, przedszkoli, przychodni, parków, rozrywki i porządku. Sorry, ale mieszkam w okolicy przez Panią opisywanej i spotykam regularnie dziki, które na widok ludzi zwykle się oddalają, natomiast razi mnie widok ton śmieci właśnie w okolicy Talarowej, Pomorskiej i Milenijnej. Śmieci z gospodarstw domowych, zwały gruzu a nawet wanna i tapczan. Proszę się zająć realnymi problemami a nie pisać głupoty o dzikach ludo/psobójcach :P

# Darek

24.10.2014 09:44

Już kiedyś ktoś to pisał tu, psy szczekają a KOROWAJ jedzie dalej! Panie Marcie niech Pan robi swoje, jak robił do tej pory i proszę się tymi psami nie przejmować. To co Pan zrobił dla mieszkańców broni się same. Ma Pan mój głos i moich sąsiadów!

# mama

24.10.2014 10:35

#wyborca napisał(a) 23.10.2014 10:23
To powinni rozwieszać na klatkach schodowych w rubryce jak nie dać się oszukać podczas wyborów - "Jeżeli jest znany "zupełnie z niczego" lub jego aktywność sprowadza się do ostatnich trzech miesięcy, to chyba coś jest tu nie tak..." Brawo za niezależne myślenie i odwagę.

BARDZO dobre!!!!!

# 11 LISTOPADA

24.10.2014 11:36

Mam pytanie czy Pan Marcin zostanie społecznym Radnym i nie będzie pobierał wynagrodzeni?

# odkryta

24.10.2014 13:00

Identyczne pytanie zostało zadane panu Wojtkowi i on odpowiedział, że nie pozbędzie sie diety.
Zapewne pan Marcin da identyczną odpowiedź o ile zechce ją dać.
Bo może również pominąć to pytanie zupełnie jak pan Wojtek pomija to co jest jemu niewygodne.
tarantula01 napisał(a) 22.10.2014 00:13
Tak, pomijam niewygodne wątki. P
ozdrawiam
Wojtek Tumasz
(cytat z tematu "Światowida: zielona aleja zamiast ulicy - zbierają już podpisy")

# odkryta

24.10.2014 13:08

A oto cytat z tematu "Ile powinna wynosić dieta radnego?" gdzie
tarantula01 napisał(a) 14.07.2014 22:55
Nie zrezygnuję z diety, bo angażując się jak dotychczas, nadal zajmować mi to będzie bardzo dużo czasu (o czym wie doskonale moja najbliższa rodzina) i wynagrodzenie w formie diety jest rekompensatą za wkładane serce w wykonywanie mandatu radnego.
Pozdrawiam
Wojciech Tumasz
i tamże jemu odpowiedzieli co można sobie przeczytać.

# waw.pl

24.10.2014 17:20

Heh, inwazja populistów trwa w najlepsze. Dobrze, że przynajmniej jasno deklarują komu tę niedźwiedzią przysługę robią.

# potas 2

24.10.2014 17:48

Korowaj to cwany populista . Gdybym mógł to wpierw rozliczyłbym go z jerzyków.100 000 zł - około ) tyle zapłaciła Białołęka za jego eksperyment . Wieża pusta , tak jak myślenie w tym temacie a pieniądze poszły w gwizdek .Organizowane zabawy przez Korowaja typu czołg ,pokazy ,spotkania z jedynie słusznymi weteranami są dobre ale dla dzieci .Od radnego wymaga się więcej .
Szkoda .

# 11 LISTOPADA

24.10.2014 18:39

Panie Marcinie czekam na odpowiedź, na jednej z Pana imprez mówił Pan-Nie jestem radnym dla kasy.

 Mieszkaniec1

24.10.2014 19:43

A nie lepiej głosować na kogoś kto chce zmniejszać budżet tym samym zmniejszać podatki? Obiecywać wydatki na różne "inwestycje" to każdy potrafi, tylko nikt nie zdaje sobie sprawy, że trzeba za to wszystko zapłacić, a niestety my będziemy to płacić czyli mieszkańcy Białołęki. A Pan Korowaj wątpię by mógł na to wykładać z własnej kieszeni. Równie dobrze mogę obiecać po 40 podstawówek, 30 gimnazjów, 45 przedszkoli i 45 żłobków a i jeszcze obiecam 20 szpitali darmowe bilety dla mieszkańców Białołęki nie mówiąc ani słowa skąd na to pieniądze wtedy to i ja bym nawet wygrał wybory z takim "programem".

# niezadowolony z Pana

24.10.2014 19:45

#Darek napisał(a) 24.10.2014 09:44
Już kiedyś ktoś to pisał tu, psy szczekają a KOROWAJ jedzie dalej! Panie Marcie niech Pan robi swoje, jak robił do tej pory i proszę się tymi psami nie przejmować. To co Pan zrobił dla mieszkańców broni się same. Ma Pan mój głos i moich sąsiadów!

a mojego i mojej rodziny a nawet powiem więcej - większości moich sąsiadów miec Pan głosu nie będzie miał... trzeba sie wykazać a nie bawić sie w radnego i wydawać kase tam gdzie nie powinno się wydawać. TAKA JEST PRAWDA

# atom

24.10.2014 22:36

Mieszkaniec1 napisał 24.10.2014 19:43
Obiecywać wydatki na różne "inwestycje" to każdy potrafi...Równie dobrze mogę obiecać po 40 podstawówek, 30 gimnazjów, 45 przedszkoli i 45 żłobków a i jeszcze obiecam 20 szpitali darmowe bilety dla mieszkańców Białołęki nie mówiąc ani słowa skąd na to pieniądze wtedy to i ja bym nawet wygrał wybory z takim "programem".

Bardzo dobrze.
Teraz plebiscyt obiecanek trwa w najlepsze.
Nie wierzyć w obietnice.

# PO=PIS=SLD=PSL

24.10.2014 22:44

BY ZYŁO SIE LEPIEJ, WSZYSTKIM- CZYLI SWOIM. BANDA CZWORGA MA SIE DOBRZE

# atom

24.10.2014 23:23

#PO=PIS=SLD=PSL napisał(a) 24.10.2014 22:44
BY ZYŁO SIE LEPIEJ, WSZYSTKIM
Można parafrazować znane dawniej powiedzenie:
Aby Białołęka rosła w siłę, a białołęczanie żyli dostatniej.

# Jarek

24.10.2014 23:34

No to Korowaj włożył kij w mrowisko!!! Zdemaskował wszystkie poczwary co nic dla mieszkańców nie zrobiły!!! Ale cyrk przed wyborami odstawili.

# Fema

25.10.2014 09:01

Ile tutaj nienawiści i zazdrości. Współczuje...

# Gala

25.10.2014 09:05

Według mnie radni powinni mieć kadencje 10 letnie wtedy nikt by się nie bal robić reform.

# Max

25.10.2014 09:40

Odwrotnie - powinny być kadencje 6-o miesięczne.
Jakby się tak uaktywniali co pól roku zamiast co 4 lata to żadne reformy by nie były potrzebne, bo wszystkie problemy byłyby załatwiane od ręki.

# Marysia

25.10.2014 09:56

Ależ nachalna (auto)propaganda.
Ja stawiam na Walczaka.

 matt

25.10.2014 10:01

gdd napisał 23.10.2014 21:39
Zdecydowała się Pani na zamieszkanie blisko lasu a w lesie żyją dzikie zwierzęta, których dotychczasowe żerowiska zostały zajęte przez osiedla. W centrum nie ma dzików - można się Pani tam przeprowadzić. A mieszkając blisko lasu - cóż, będą z niego przychodziły dzikie zwierzęta. Zwłaszcza że to my zajęliśmy ich tereny a nie na odwrót.
Może Pani zwracać uwagę aby kosze były opróżniane, informować sąsiadów aby ich nie dokarmiali, ogólnie odciąć im to po co tam przychodzą - jedzenie. Proszę uwierzyć że dziki nie wpadaj na osiedle żeby rzucić się na Pani psa, albo żeby stratować wózek - przychodzą żerować.
A piesek był na smyczy i w kagańcu jak wymagają tego przepisy? Czy może podbiegł bez smyczy do dzikiego zwierzęcia, które zaczęło bronić swojego stada?
Uwielbiam takie podejście.

Nic dodać nic ująć... bardzo trafnie napisane!

# Miskiemb

25.10.2014 10:12

Z powodu ponadmiarowej działalności pisarskiej pana Tumasza należy we wszystkich okręgach wyborczych dzielnicy obstawić tego właśnie człowieka
i na niego głosować poprzez skreślenie wszystkich innych.
A na kartkach do głosowania, na których on nie figuruje należy dopisać jego nazwisko i obok tego nazwiska postawic krzyżyk w okienku.
Ogłaszam akcję:
Wojciech Tumasz - jedyny radny wszystkich okręgów wyborczych dzielnicy Białołeka.

# ul. Odkryta

25.10.2014 20:26

Ja głosuje na tych co coś konkretnego zrobili dla mieszkańców w moim przypadku wybór jest prost radny Marcin Korowaj!

# TVP_1

25.10.2014 21:28

Sondaże PO idą w dół - R. Sikorski
Prawda czy fałsz ?

# gość

25.10.2014 22:48

Im więcej "szumu" wokół kandydata tym mniej poparcia dla niego, kandydat niewiarygodny.

# Toma

26.10.2014 13:20

Nie głosuje na PO ale na radnego Korowaja zagłosuje! Bo jako jedyna dla Nowodworów coś robił.

# bez ściemy

26.10.2014 13:43

Prawo wyborcze jak dotychczas jest tak skonstruowane, iż głosując na kadnydata głosujesz na jego partię polityczną.

# gość

26.10.2014 19:47

Korowaj to porażka. ... ale glosujcie na darmozjadów tylko potem nie płaczcie, że na Tarchodworach nie da się żyć. ...

# gość

26.10.2014 21:29

http://pobialoleka.pl/
WARTO PRZECZYTAĆ ZANIM DOKONASZ WYBORU!

# Jarek

26.10.2014 21:29

O Korowaju można powiedzieć dużo, ale na pewno nie to, że jest leniem! Według mnie solidnie pracował czego osobiście doświadczyłem w kontakcie z nim. Gadajcie sobie co chcecie, ja wiem na kogo mam głosować.

# lokalna spłeczność

26.10.2014 21:39

Dziękujemy. Teraz wiemy na kogo NIE GŁOSOWA.

# llokalna spłeczność

26.10.2014 21:41

Dziękujemy. Teraz wiemy na kogo NIE GŁOSOWAĆ.

 gdd

30.10.2014 19:52

Panie radny, małe pytanko - dlaczego zaśmieca Pan swoimi ulotkami klatki schodowe? Pana ludzie rozrzucają je pod drzwiami mimo że mamy skrzynki pocztowe, które są do tego przeznaczone, jak dla mnie to żenada.

# oszuści

30.10.2014 20:41

W moim odczuciu jedynym radnym, co coś robi i któremu zależy na sprawach Białołęki jest radny Marcin Korowaj. Inni to lenie i oszuści, co tylko się aktywizują przed wyborcami, a gdzie byliście 2 lata temu jak potrzebowałem waszej pomocy? Tylko radny Korowaj mi odpowiedział na mojego e-maila a wysłałem do wszystkich radnych w tym zakichanym ratuszu!!!

 antyurzędnik

30.10.2014 21:57

#oszuści - czyżbyś był autorem pomysłu wieży dla jerzyków?

# wyborca

01.11.2014 15:57

Korowaj wygra w cuglach stoją zrealizowane konkretne projekty!!! Jestem tego pewien idę o zakład! Wyraźnie się różni na tle swoich oponentów, którzy tylko ładnie wyglądają, a nic konkretnie nie zrobili.

# miki

04.11.2014 07:50

Pan Korowaj obraża i nie szanuje ludzi nazywając ich przebierańcami. Skoro taki człowiek tak zachowuje się w stosunku do mieszkańców( bo Ci przeberańbcy jak ich Pan nazywa) są mieszkańcami Białołęki co więcej Pana sąsiadami. Ja na pewno na niego już nie zagłosuję. Niech zajmie się już rodziną, bo nie ma czasu na nią!

# Odkryta 36

04.11.2014 12:16

Marcin dawaj czadu i do przodu. Dzięki za wczoraj! Masz mój głos!

# zwyczajny człowiek

04.11.2014 12:25

przypomnę zapominalskim:
Nie dajcie się oszukać nawet temu panu.
Głosi on jak każdy inny kandydat wyświechtane slogany wyborcze.

# mama

04.11.2014 21:20

Ja Marcina Korowaja osobiście znam i mogę zaświadczyć, że jako jeden z nielicznych cokolwiek robi, o czym mówią liczne doniesienia prasowe i konkretne zrobione rzeczy w terenie. Czego nie można powiedzieć o innych, co tylko umieją frazesy wygłaszać przed wyborami i zrobić ładne zdjęcie na plakat. Ja i moi sąsiedzi z klatki zagłosujemy na tych co robią coś dla dzielnicy i naszej ulicy.

# Misza

04.11.2014 22:57

P.Smoczyński-Tyburc-Ostrowski-Włodkowski na nich warto głosować

# aza

04.11.2014 22:58

#mama napisał(a) 04.11.2014 21:20
Ja Marcina Korowaja osobiście znam i mogę zaświadczyć, że jako jeden z nielicznych cokolwiek robi...
co to znaczy "cokolwiek" ?

# Z Zielonej

07.11.2014 22:50

Szanowny Panie Korowaj. Fajnie chwalić się małymi sukcesami. Niestety nie starczyło zdolności, żeby rozwiązać problemy mieszkańców wschodniej Białołęki. Problemy z wodą mamy tutaj od lat, komunikacja miejska, jak i samochodowa cały czas się pogarsza. Czas zająć się problemami, a nie organizować sobie pikniki za pieniądze podatników. Pana ugrupowanie rządzi od lat Dzielnicą, Warszawą, Polską... a poprawy nie widać. 16 listopada 2014 głosuję na Nową Prawicę. Czas skończyć z urzędowaniem i wziąć się za robotę.

# z Dąbrówki

10.11.2014 13:16

16 listopada nie spowoduje, że nagle coś się zmieni, zwłaszcza, gdy zagłosuje się na partie.

# Mariola

10.11.2014 20:16

A jeden z kandydatów z IMB znowu chce przedłużyć linię autobusową 211 tym razem na Kępę Tarchomińską. Nawet w RDC wystąpił. Nie powiedział jednak jak dokładnie ta linia ma biec po wąskiej ulicy Kępa Tarchomińska (gdzie na wysokości Baru pod 6 i wzdłuż wału ledwo mijają się osobówki). Kandydat pochodzi z osiedla Buków i jeśli ta linia ma biec na Kępę to zostanie skasowana trasa na Dąbrówkę Wiślaną. Żeby pozyskać parę głosów od mieszkańców Kępy Tarchomińskiej chce pozbawić mieszkańców swojego osiedla dojazdu do filii szkoły podstawowej z Leśnej Polanki, która znajduje się na Aluzyjnej i do pętli autobusowej 511. Chyba, że kandydat ma jakiś sekretny plany np. chce wybudowania pętli na Kępie Tarchomińskiej. W każdym razie wynika z tego, że przed wyborami można wszytko nawet rozciągać linie autobusowe jak gumę:)

# Misza

10.11.2014 22:23

Czy ilość zebranych podpisów jest wyznacznią do tego , aby pełnić funkcję radnego?

# Mariola

10.11.2014 22:47

Jest taka maniera kandydatów, że jak zbiorą 700 podpisów pod jakąś petycją to myślą, że należy im się stołek. Zapominają, że od podpisu do realizacji długa droga. Pytanie jeszcze tylko czy rzeczywiście wszystkie petycje pod które kandydaci na radnych zbierają podpisy (żeby pokazać się jako działacz społeczny) mają rację bytu i są racjonalne? Kocham wybory:) Zawsze coś się dzieje, zawsze komuś zależy na czymś, zawsze jakąś ulicę wyremontują (np. Modlińską), picuś glancuś. Szkoda tylko, że tak tylko po wierzchu... wszystko porobią. A kanalizacji u nas w Warszawie na Białołęce wciąż brak, a do oczyszczalni na Czajkach w linii prostej 800 metrów aż...No cóż może za 4 lata któryś z kandydatów zbierze podpisy, żeby osiedla wokół oczyszczalni na Czajkach podłączyć do sieci kanalizacyjnej, ale sama nie wiem czy któryś się odważy, bo to śmierdzący temat.

# Kwanśnjak

21.11.2014 00:49

Cytologia jest w pełni wiarygodnym badaniem wykrywającym wszelkie zmiany w szyjce macicy - od łagodnych stanów zapalnych po raka szyjki macicy.
W ciągu 2 dni poprzedzających cytologię powinno się powstrzymać się od współżycia. Stosując się do tych prostych zasad, zostaje zmniejszone ryzyko zafałszowania wyniku badania. Wiarygodność wyniku w równym stopniu zależy od prawidłowego sposobu pobrania materiału, który potem zostanie poddany analizie laboratoryjnej. Prawidłowego, czyli za pomocą specjalnej szczoteczki, bo niestety w wielu gabinetach próbkę pobiera się wciąż wacikiem czy szpatułką. Tymczasem jedynie szczoteczka pozwala na pobranie komórek nie tylko z tarczy szyjki macicy, ale również z kanału szyjki - a to właśnie w tym miejscu rozwija się aż 70 proc. nowotworów tego narządu. W każdym przypadku wynik cytologii trzeba pokazać ginekologowi.
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno
Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break