REKLAMA
REKLAMA

dobra cukiernia

03.08.2017 08:03 #Aga33
do mieszkańców Targówka :) czy znacie jakąś dobrą cukiernię w naszej dzielnicy? Najlepiej to gdyby serwowała bardzo dobre serniki. Może coś polecicie?
08.08.2017 22:14 #mishaaaa
ja niestety nie kojarze.. ale są jakieś sieciówki więc może tam?
16.08.2017 21:35 #xyz
najlepszy to sernik własnej roboty! :) i to najlepiej na zimno na te upały!
20.08.2017 22:27 #szimka
może cheescake corner? jadłam kilka serników od nich i były naprawdę spoko
23.08.2017 08:29 #borsukk
a o którą część targówka Ci chodzi? cheesecake corner faktycznie ma smaczne serniki a do tego sporo różnych rodzajów :) Poza tym jak doprecyzujesz o które okolice targówka chodzi to być może ci doradzę :)
REKLAMA
05.09.2017 22:47 #Kalina25
jadłam ze dwa serniki z cheesecake corner i faktycznie są smaczne :) pamiętam że jeden jadłam taki owocowy - był meeeeeega!
19.09.2017 12:12 #minka00
ja też uważam, że dobrze jest samemu robić takie rzeczy. Wiesz co w nie wkładasz i w ogóle, a poza tym sernik to naprawdę nic trudnego - przynajmniej według mnie
24.09.2017 18:08 #lillaaa
a jakieś dobre tarty to gdzie kupić? jakieś ze świeżymi owocami najlepiej
02.10.2017 14:41 #syfiasssta reklama
tesco

88/1235 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Targówek

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

Jak chcesz autoryzować ten wpis?

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ogłoszenia drobne

Różne
 Proponuję cesję umowy z firmą JMDI na dostawę telewizji i internetu. Umowa do kwietnia 2019 roku, miesięczny abonament 64,9 zł - w tym telewizja pakiet Maxi Plus (162 kanały) + Internet 100 Mb/s. Jeśli nie chcesz podpisywać umowy na dwa lata zapraszam do kontaktu.

GIEŁDA SĄSIADÓW - ODDAM ZA DARMO
 Jestem szczupłą blondynką o magicznych oczkach, namiętnych ustach, z wielką ochotą na... sami wiecie :) Moje zadbane i pachnące ciałko, uroczy uśmiech oraz zniewalające spojrzenie doprowadzi Cię do tego, że będziesz chciał do mnie wracać co noc :) Jeżeli jesteś zdecydowanym facetem to odezwij się do mnie. Numer telefonu lub email znajdziesz na stronie zboczone18.pl/madzia Pamiętaj, że jeżeli chcesz tylko popisać to szkoda naszego czasu :)

Nauka
 Czy przeszło Ci przez głowę, żeby po prostu mówić po angielsku? I nie chodzi mi o to, żeby myśleć co powiedzieć tylko po prostu mówić. Daj mi 3 minuty i zobacz jak w prosty sposób pomogę Ci przez Internet. Ja nazywam się Joanna i po prostu LUBIĘ UCZYĆ angielskiego. Zanim na prawdę pomyślisz jak to będzie kiedy wreszcie zaczniesz dobrze mówić po angielsku... Zobacz sama: 1. Motywacja - raz ją miałam a raz nie, 2. Czas - najczęściej go nie miałam, 3. Zmęczenie - ciężko uczyć się po pracy, kiedy człowiek jest zmęczony, 4. Mistrzyni wymówek - tutaj znalazłam zawsze coś, żeby jednak się nie uczyć, np., nie mam czasu, nie chce mi się, pracuję na zmiany, przecież już próbowałam już i nic z tego nie wyszło... W czasie naszej pierwszej rozmowy poproszę Cię o jedną rzecz, Wiesz jaką? Żebyś powiedziała mi dlaczego chcesz mówić po angielsku. Nawet nie wiesz jakie to ważne. Joanna Mój mail: joanna.angielski@interia.pl Tel: 575 249 030 Wejdź na mają stronę: www.angielski-skype.pl

4-pokojowe sprzedam
 Śliczny przytulny dom dla rodziny, idealny odpowiednik dużego mieszkania i do tego tańszy w utrzymaniu. Bezpieczne, zielone osiedle. Dom na osiedlu niskich domków szeregowych zbudowanych w technologii kanadyjskiej. Osiedle zadrzewione, bliziutko przystanek autobusowy (dojazd do metra Marymont - 10 min). Osiedle niedaleko trasy Toruńskiej. Dobry dojazd do pobliskiej szkoły, na basen, do centrum handlowego. Dom parterowy z zagospodarowanym poddaszem (dwa pokoje w tym jeden z garderobą i łazienka). Parter to oddzielna kuchnia, salon, duża łazienka i dwa pokoje. Na życzenie kupującego mogą zostać w domu meble. Dom ciepły, ogrzewanie własne gazowe, kanalizacja miejska, niskie koszty utrzymania. Zagospodarowany zielenią ogród, przed domem również zadbana zieleń. Na osiedlu auta stawiane są na podjazdach lub na wspólnym parkingu. Zapraszam do obejrzenia i rozmów - proszę dzwonić: Ewa 792233000 WWW.VANILLAHOME.EU

TU dodaj swoje ogłoszenie
ZA DARMO w necie
ZA GROSZE w gazetach lokalnych
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.