REKLAMA

Artykuł sponsorowany

Autoryzowany serwis MacBook zawsze pod ręką. W 15 minut napraw swojego iPhona!

Autoryzowany serwis MacBook zawsze pod ręką. W 15 minut napraw swojego iPhona!
źródło: Facebook/FLIX - Serwis Apple

Twój sprzęt z jabłuszkiem uległ uszkodzeniu lub z niewiadomych przyczyn zaczął szwankować? Nie przejmuj się, specjaliści z autoryzowanego serwisu MacBooka w Warszawie zajmą się nim starannie, fachowo, ekspresowo i udzielą ci jeszcze 12-miesięcznej gwarancji! Co oferują i gdzie ich znaleźć?

Flix - serwis MacBook Warszawa to nie tylko zespół specjalistów od sprzętu Apple, ale także pasjonaci technologicznych nowinek. Nieustanne podnoszenie kompetencji, śledzenie trendów i stosowanie najnowszych technologii to podstawy, na których budują swoją markę. A mają ją już niemałą. Zaufało im już ponad 100 tysięcy zadowolonych klientów, serwis przy Okopowej posiada najwyższą z możliwych ocen. Na "piątkę" oceniło go już ponad 5 tysięcy klientów. W pracy z elektroniką stawiają na doświadczenie i dokładność, a w pracy z ludźmi na uśmiech, zapał, wygodę i zadowolenie klienta. Serwis Flix naprawia nie tylko iPhony, ale też: iPady, MacBooki, Apple Watche, iMaci, Mac Mini i AirPods.

Gdzie ze swoim iPhonem udać się po pomoc?

Od 2015 roku serwis Flix specjalizuje się w naprawach wszelkich urządzeń z jabłkiem, z powodzeniem rozwiązując problemy i dając im drugie życie. Aby być bliżej klientów, nieustannie rozwija też sieć swoich salonów. Dla mieszkańców stolicy lub tych mieszkających w okolicy Flix zapewnia aż cztery punkty serwisowe, znajdują się one: przy ul. Okopowej 59A na Woli, Rakowieckiej 45 na Mokotowie, przy Alei Komisji Edukacji Narodowej 83 (Metro Stokłosy) na Ursynowie i przy ul. gen. Stanisława Skalskiego 3/U9 na południowej Pradze. Dodatkowo poza stolicą, salony zlokalizowane są: w Poznaniu przy ul. Szamarzewskiego 39, w Katowicach przy ul. Wojewódzka 15 i w Krakowie przy ul. Stefana Batorego 4A. Wszystkie lokalizacje posiadają parking przed lokalem.

Napraw iPhona nawet w 15 minut!

Wymiana stłuczonej szybki w iPhone, klawiatury w MacBooku czy może nowa bateria w iPadzie? Wszystko to załatwisz w jednym miejscu, nawet w 15 minut! Działa to niezwykle prosto i intuicyjnie. Na stronie Flix - serwis MacBook Warszawa możesz wybrać sposób naprawy oraz umówić dogodny dla ciebie termin odwiedzin w salonie. Naprawy można również dokonać wysyłkowo, nawet nie wychodząc z domu! Co ważne, przy starszych urządzeniach z jabłuszkiem klient sam wybiera czy do naprawy swojego sprzętu w tańszej opcji wybierze zamienniki czy jednak pozostanie przy oryginalnych częściach. Przykładowo wymiana pękniętej oryginalnej szybki w iPhonie SE (z 2020 roku) to koszt 299 zł, przy zamienniku wychodzi 50 złotych taniej. Tego typu naprawy trwają raptem kwadrans. Przy iPhonach Pro, Pro Max i Plus trwa to już dużo dłużej (od jednego do nawet 4 dni roboczych), zaś sama wymiana na oryginalną szybkę OLED jest bardziej kosztowna (przykładowo dla iPhona 15 Plus/Pro - 1349 zł). Przy okazji warto też wspomnieć, że nie tylko przy okazji awarii można udać się do specjalistów z Flixa. Mogą oni bowiem "odnowić" twojego iPhona w niespełna 2 godziny, jeśli masz już dość zniszczonej i porysowanej obudowy, np. dla "dwunastki" jest to koszt 699, dla "trzynastki" 799 zł.
MB


Chcesz przekazać coś więcej, poprawić SEO swojej strony?

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA