REKLAMA

Targówek

kronika policyjna »

 

Pijana wiozła 9-latkę. Interweniowała policja

  11 kwietnia 2024

alt='Pijana wiozła 9-latkę. Interweniowała policja'
zdjęcie poglądowe, źródło: KSP

Pijana matka, która wiozła samochodem swoją 9-letnią córkę, została zatrzymana dzięki reakcji policjantki z komisariatu na Targówku. 49-letnia kobieta nie uniknie odpowiedzialności za narażenie życia swojego, córki i innych uczestników ruchu drogowego.

REKLAMA

Wracająca do domu po zakończonej służbie starsza posterunkowa Aleksandra Celińska z komisariatu na Targówku zwróciła uwagę na znajdujące się przed nią auto. W okolicach Międzyrzecza Podlaskiego opel jechał od lewej do prawej krawędzi drogi z prędkością około 30 km/h.

Policjantka na tropie pijanego kierowcy

Policjantka pomyślała, że może być pijany. Poinformowała o tym operatora numeru 112. Nie spuszczała opla z oczu nawet wtedy, kiedy kierowca skręcił w polną drogę, a potem na parking. Tam policjantce udało się sprawdzić, kto siedzi za kierownicą. Była to kobieta w średnim wieku.

Z tyłu siedziała kilkuletnia dziewczynka. Policjantka w trakcie rozmowy z kobietą wyczuła zapach alkoholu. Starała się zająć jej uwagę, by ta nie odjechała.

Wstąp do księgarni

Pijana wiozła córkę

Na widok zbliżającego się radiowozu kobieta ruszyła. Daleko jednak nie uciekła. Mundurowi zatrzymali ją do kontroli, a badanie alkomatem potwierdziło, że była pijana. W komisariacie, do którego trafiła razem z 9-letnią córeczką, 49-latka "wydmuchała" prawie 3 promile alkoholu. Starsza posterunkowa Aleksandra Celińska złożyła wyjaśnienia i ruszyła w dalszą drogę do domu.

- Postawa naszej policjantki jest godna pochwały. Funkcjonariuszka, mimo że była po służbie, poświęciła swój wolny czas, by zadbać o bezpieczeństwo innych osób. Dzięki jej zdecydowanej reakcji 49-latka poniesie odpowiedzialność za popełnione przestępstwo - informuje komisarz Paulina Onyszko.

JR

 

REKLAMA

Komentarze (2)

# Kocur

11.04.2024 14:15

Gdyby pijana dziewięciolatka wiozła mamę, to jeszcze bym się trochę pośmiał, a tak "njus" z d..... :/ ech

# Asdfjn

18.04.2024 08:13

Godna pochwały? Za co? Za wykonywanie pracy? Za to policjanci zatrzymujący Audyt Obywatelski (YouTube) w większych nadają się na naganę bądź zwolnienie. I balans zachowany.
więcej na forum

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuTargówek

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Najchętniej czytane na TuTargówek

Misz@masz

Artykuły sponsorowane

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

City Break
City Break

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy