REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

dłubał w nosie

# pola

15.01.2003 22:50

Ludzie!Wczoraj, idę sobię Książkową z pralni jest 13.40 a men z wędlin zamyślony "leży" oparty o ladę i swego tłustego palucha wsadza do....nosa i dłubie.....Chciałam wejść i zapytać co potem z tym zrobi..I mój zmysł estetyczny od wczoraj mówi nie wędliniarskiemu potentatowi z Książkowej . Meee...

# likierek

16.01.2003 07:35

o kurcze a ja okolo 14:30 kupowalem tam wedline
fuj!!!!!

# mikey

16.01.2003 10:32

Wędliniarski potentat z Książkowej zalega wspólnocie z czynszem na kilka tysięcy złotych... (a jak kto nie wierzy, to niech poda się za mieszkańca 9A, pójdzie do administracji i spyta!).
Pomyślcie zanim tam coś kupicie...

REKLAMA

# mieszkanka

16.01.2003 11:48

chyba wiecej tam nie pojde

 m0n1ka

16.01.2003 13:38

Sąsiedzi mówili mi, że obsługa tego sklepu często pali w samym sklepie, ale ja nie wierzyłam (tylko nie mówcie sąsiadom ), bo jakieś elementarne zasady istnieją. Ale ostatnio powąchałam woreczek foliowy, bo jakoś miał podejrzaną woń - i rzeczywiście, "pachniał' jakimiś Ekstra Mocnymi i nie sądzę, zeby nabrał tego zapachu w hurtowni... Ale po tym, co napisała Pola, to już nigdy tam nie pójdę. A fe, właśnie wróciłam z obiadu.

# maciek

17.01.2003 11:04

Jak idąc Książkową mogłeś widzieć kogoś w sklepie z wędlinami. takiego sklepu przy tej ulicy nie ma !!!. Chyba pomyliły ci się ulice (może chodzi o ul. Światowida przy której stoi blok z adresem Książkowa). A tak przy okazji na Nowodworach bardzo dziwnie numerowane są budynki. Opiekunka do naszego dziecka po trzech miesiącach pracy u nas została uświadomiona, że idąc od ronda w kierunku ul. Odkrytej nie idzie ulicą Książkową, pomimo, że wszystkie budynki posiadają ten adres

REKLAMA

# Alf

17.01.2003 11:35

Mojej żonie w tym sklepie wcisnęła pani przeterminowany towar i już tam nic nie kupimy. Uważajcie na daty na etykietach i złote rady sprzedawczyni, że "coś smakuje tak samo, jak XXX", bo to drugie coś bywa przeterminowane.
Uwagi do higieny pana ze stoiska z mięsem miałem już wcześniej, ale teraz to mi ręce opadły, jak to przeczytałem.

# pola

17.01.2003 17:08

Do Maćka!Szłam ulicą Światowida

# misso

18.01.2003 23:02

Trochę mnie przeraziliście, ale gdzie w takim razie kupować mięso i wędliny? Raczej nie myślimy z mężem o przejściu na wegetarianizm.

REKLAMA

# wielbiciel

18.01.2003 23:13

Tylko własnej roboty, ale bić należy tylko w pełnię...

# piwak

24.01.2003 17:33

Dzisiaj ten pan podawał mi ( gołą!) ręką wątróbke i od razu przypomniałem sobie tą akcję z dłubaniem w nosie ( bynajmniej nie w rękawiczce gumowej). Mniam :-))

# Piotrek z Odkrytej

25.01.2003 22:10

Może mała wizyta Sanepidu by sie przydała ??

REKLAMA

# misso

25.01.2003 23:42

A to tak można Sanepid napuścić?

# Piotrek z Odkrytej

26.01.2003 07:48

Ja bym tego nie nazywał napuszczaniem, ale bieg sprawie można by pewnie nadać. Ja tam nie kupuję, ale wielu z Was jest "skazanych" na ten sklepik: blisko, miałoby czysto, a tu o....

# historyk

26.01.2003 19:12

jest wolny rynek...

REKLAMA

# Piotrek z Odkrytej

26.01.2003 19:48

.......a co za tym idzie wolno dłubać w nosie pracując w sklepie z żarciem ? Chyba nie to miałeś na myśli Historyku ? Wolny rynek nie jest czuły na dłubanie w nosie i sam nie
zlikwiduje "czyścioszka". A tak naprawdę mieszkańcy tamtego osiedla są częsciowo "skazani" na sklep z wedliną (ten sklep).

# mikey

27.01.2003 13:52

Ja się nie czuję skazany. Mam do tego sklepiku 20 metrów, a jeszcze nigdy nic tam nie kupiłem.

# martyna

27.01.2003 17:48

Piotrku! Ja dalej twierdzę, że byłoby to pewnego rodzaju "napuszczenie", ale też uważam, że w tej sytuacji "cel uświęca środki". Tylko miałam i mam wątpliwości, czy jeśli ktoś się zdecyduje na telefon do Sanepidu, to panowie/panie stamtąd zareagują na hasło "proszę sprawdzić ten sklep bo ktoś widział jak właściciel dłubie w nosie".

REKLAMA

# Piotrek z Odkrytej

28.01.2003 13:36

To może pisemny wniosek do Sanepidu, a wtedy ......... będzie mógł sobie dłubać ile chce, bo sklep zamkną.

# 9b

29.01.2003 17:25

Ja też tam nie kupuję, bo można dostać skórki zamiast wędlinki, tylko na wierzchu dla ozdoby jeden ładny plasterek!!
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA