REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

lista forów dyskusyjnych

# Duśka

20.01.2003 20:31

Czy ktoś z was zajrzał na stronę pt. lista forów dyskusyjnych? Zobaczcie jaki Tarchomin jest rozgadany. Nas po prostu obchodzi to, co się dzieje wokół nas . Mamy pierwsze miejsce w Warszawie. Otworzyliśmy już 171 tematów, podczas gdy w innych dzielnicach po 3, 5 tematów!!!!! I co wy na to, kochani rozgadani??? Duśka.

# pola

20.01.2003 22:31

Powinni nam przyznać nagrodę!!

# jotes

20.01.2003 23:40

Duśka
Ten temat przerabialiśmy 5 grudnia w temacie STATYSTYKA
pozdrawiam

REKLAMA

# Duśka

21.01.2003 14:40

Sorry, ale ja jestem z Wami dopiero od miesiąca i nie wiedziałam, ale zawsze miło bywać w rozgadanym i interesującym gronie. Pozdrawiam wszystkich forumowiczów, jestem nowa. Duśka.

 siesiu

21.01.2003 15:05

Mieszkam na Pajdaka. Kto mi powie, jaka firm może dać stałe łącze internetowe. Stawiam dobre piwo.

# mms

21.01.2003 15:27

A Astercity tam nie działa?

REKLAMA

# Piotrek z Odkrytej

21.01.2003 17:50

Ja mam Aster City (też od niedawna - 2 m-ce). Dzwoń do nich, siesiu i pytaj, może to jest wyjście.

# pola

21.01.2003 20:27

Jak mam Asetr City już ponad rok- jest okej. Polecam.

 siesiu

22.01.2003 08:27

Niestety, ani Aster City, ani UPC w tym rejonie nie działa i nie wiadomo czy wogóle mają w planach podłączenie Pajdaka.
Muszę szukać alternatywnego rozwiązania.

REKLAMA

# mms

22.01.2003 21:51

Przecież to bez sensu! To rzut beretem od Buczynka i nie ma ich tam? Chyba i nie zależy na kasie.

# mieszkanka

29.01.2003 14:43

Na kasie im zależy ale najpierw trzeba zainwestować w okablowanie a Aster jest w trakcie zmiany właściciela i musi mieś dobre wyniki, aby lepiej się sprzedać.
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break