REKLAMA

Forum › Wola

REKLAMA

# gość

14.10.2014 20:26

Półtora kilometra od centrum a wygląda jak zaniedbane przedmieście.Niestety idą zmiany i ktoś chce na tym zarobić.Większe firmy w tamtej okolicy padły.Takie mamy czasy kiedyś zabierali teraz oddają a czyjaś krzywda,,,kogo to teraz obchodzi.

# oburzy

15.10.2014 13:06

dlaczego ten Pan ma płacić za rozbiórkę? niech żyd płac

# Taltos2

15.10.2014 15:06

Za rozbiórkę płaci ten, który obiekt wybudował i przez lata na nim zarabiał. Przypominam, ze p. Wiesław ten teren TYLKO dzierżawił, więc musiał liczyć się z faktem, że kiedyś go będzie musiał opuścić. I akurat zwrot nie ma tu nic do rzeczy, gdyby teren należał cały czas do miasta, też po wygaśnięciu umowy dzierżawy p. Wiesław byłby zobowiązany zwrócić go w stanie pierwotnym...

REKLAMA

# eRDe

17.10.2014 19:21

Co by nie mówić to szkoda warsztatów z Szarych Szeregów. Może nie wyglądają jak z obrazka, ale w większości jest tam porządne rzemiosło.

# emka

18.10.2014 22:04

Jak Żydki chcą ziemi w Polsce to niech dadzą w zamian ziemie w Izraelu! Wara od Polskiej ziemi. Gdzie ja żyję?! Żeby Polak Polaka kopał, bo Żyd tak chce... Wstyd!

# strefakomputerow

20.10.2014 21:22

#eRDe - porządne rzemiosło? Stary, przejechałem się na obu warsztatach jak tam byłem. Omijać z daleka lakiernika Omieciński K. - naciągacz i na mechanika ADCAR - wymiana tarcz i klocków konieczna - inny warsztat powiedział że mnie naciągali, przejechałem jeszcze 30 tys. Pozdrawiam. PS: Powinni tam nakręcić kolejny odcinek "Będzie Pan zadowolony". A co do artykułu: Przykre, ale to Polska właśnie. Prawo nie jest za człowiekiem. Liczy się kasa.

REKLAMA

# strefakomputerow

20.10.2014 21:22

@eRDe - porządne rzemiosło? Stary, przejechałem się na obu warsztatach jak tam byłem. Omijać z daleka lakiernika Omieciński K. - naciągacz i na mechanika ADCAR - wymiana tarcz i klocków konieczna - inny warsztat powiedział że mnie naciągali, przejechałem jeszcze 30 tys. Pozdrawiam. PS: Powinni tam nakręcić kolejny odcinek "Będzie Pan zadowolony". A co do artykułu: Przykre, ale to Polska właśnie. Prawo nie jest za człowiekiem. Liczy się kasa.

# strefakomputerow

20.10.2014 21:22

eRDe - porządne rzemiosło? Stary, przejechałem się na obu warsztatach jak tam byłem. Omijać z daleka lakiernika Omieciński K. - naciągacz i na mechanika ADCAR - wymiana tarcz i klocków konieczna - inny warsztat powiedział że mnie naciągali, przejechałem jeszcze 30 tys. Pozdrawiam. PS: Powinni tam nakręcić kolejny odcinek "Będzie Pan zadowolony". A co do artykułu: Przykre, ale to Polska właśnie. Prawo nie jest za człowiekiem. Liczy się kasa.

# warszawianka

25.10.2014 18:20

No niestety, jest w mieście bardzo wielu ukrytych Żydów i zawsze w każdej sprawie warszawiak przegrywa. Coraz więcej się słyszy, że spadkobiercy sprzedają domy developerom, a oni już nie mają litości. Tak podnoszą czynsze, że trzeba się wyprowadzać.

REKLAMA

# oss

28.08.2015 14:03

znaczy ze mozna Zydowi odebrac a Polakowi dac w prezencie to za co Zyd kiedys zaplacil ?? Problem w tym ze ten Zyd to byl tak samo Polak jak Polakiem jest ten dzielny , polski rzemieslnik . Pan Wieslaw zlekcewazyl totalnie fakt uzytkowania terenu , ktory zostal komus skonfiskowany . Innymi slowy Pan Wieslaw oraz paru innych dyskutantow tutaj domagaja sie krzywdzenia juz pokrzywdzonych .

# Patriota

21.12.2015 16:54

Gmina,mieszkańców "Perły Woli"też chce wyd...ć!!!Co mamy robić,skoro dostaliśmy od gminy mieszkanie 30lat temu,a teraz oddali nas "spadkobiercom" i mają wszystkich lokatorów w d..?Czy urząd nie powinien nam pomóc?
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuWola

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA