REKLAMA

Forum › Wola

REKLAMA

# Chłopak

05.05.2014 17:44

Wystawcy tak dbają o środowisko naturalne, że obce są im kasy fiskalne, nie mówiąc już o takich banałach jak wydawanie paragonów czy odprowadzanie podatków od sprzedaży. Lemoniad pod dostatkiem zawsze na Woly.

# Kaska45

21.07.2014 18:05

Tu: http://www.tradzikowinie.pl/ mają dobre preparaty na skórę. Warto spróbować.

# zosia

28.07.2014 18:42

Drogo i nieuczciwie.Jestem od poczatku klientem Biobazaru ale niestety jest coraz gorzej drogo i wielu naciągaczy .UWAGA bo wiele osób sprzedających nie ma certyfikatów na sprzedawane produkty.

REKLAMA

# ola

21.01.2015 19:46

Byłam dziś na tym bazarku i rozczarowałam się.Panuje tam nie ład , żle opisane hale , sprzedawcy nie wystawiają kartek z cenami o wszystko trzeba pytać.Jak mam płacić to wymagam czytelności i paragonu.Pan z drobiem ma po paczkowane w lodówce części różnego ptactwa ale cen nie ma. Męczy mnie pytanie o cenę każdego kawałka.Pani od pieczywa ma bardzo wygórowane ceny. Czy nie można by było urządzić ten bazarek ze smakiem estetycznie i czytelnie?

# Janvsz

22.01.2015 11:41

Ciekawe jak długo? Bo podobno chcą tam budować kolejne centrum handlowe
- pozdrawiam, Janusz, http://www.zzaobiektywu.com.pl/

# martaaaa

17.09.2015 13:05

Chciałam tylko zwrócić uwagę , że ci ludzie oddają 1/4 ceny za swoje produkty fabryce, wystawiając rachunki płaca od nich bazarowi. No i jeszcze za stanowisko bulą....

REKLAMA

# sam rolnik

06.07.2016 13:48

Sam jestem wystawcą na obecnym biobazarze i dziwię się ile w tym temacie padło krytyki. Widać osoba pisząca ten artykuł nie ma pojęcia o różnicy na linii produkcji między produktem ekologicznym a naszpikowanym chemią. Narzekacie na ceny jednak różnica ceny jest adekwatna do tego ile pracy włożył ktoś by produkt powstał.

# jam_jest

01.10.2016 10:47

#Chłopak napisał(a) 05.05.2014 17:44
[...] jak wydawanie paragonów czy odprowadzanie podatków od sprzedaży

I bardzo dobrze. Wole zeby kasa zostala im w portfelu niz poleciala na zatracenie do skarbówki.
Nie nauczyli w szkole, ze miara bogactwa narodu jest bogactwo obywateli. Wlacz myslenie, wylacz TV mistrzu.
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuWola

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe