REKLAMA

Forum › Targówek

REKLAMA

# Gość

22.03.2015 17:25

Na bazarku coraz mniej ludzi bo większość wybiera hipermarkety,które kuszą promocjami,ludzie jednak nie widzą tego,że na takich bazarkach te same rzeczy są nieraz o połowę tańsze i mają je pod samym nosem.
Gdyby więcej ludzi przychodziło na ten bazarek,sprzedawcy mieliby większy ruch,więcej pięniędzy w efekcie czego pojawiłoby się więcej budek,ceny byłyby jeszcze niższe i każdy byłby zadowolny.

# Gość

22.03.2015 17:41

Dziwicie się czemu jest tak mało budek,czemu większość została usunięta?
Stare rozwalające się budki zostały usunięte ze względów bezpieczeństwa i estetyki ogólnej.
Na bazarku działa nadal około 10 budek,których właściciele są od niemalże początku istnienia bazarku.Większość ludzi z zewnątrz nie wyobraża sobie nawet jaki jest koszt prowadzenia i utrzymania takiej budki.

# Gość

22.03.2015 17:42

Czynsz waha się w granicach 800-1700 zł MIESIĘCZNIE! Jak taki sprzedawca ma się utrzymać skoro ma kilku stałych klientów i dzienny utarg wynosi przykładowo 300 zł? A skąd brać pieniądze na produkty?

REKLAMA

# klient

22.03.2015 21:55

Nie robię zakupów w marketach, kupuję dużo warzyw i owoców, ale na tym bazarku nigdy nie było ładnego towaru. Dlatego wolę pojechać nieco dalej na bazarek przy Kondratowicza.

# alex

23.03.2015 10:51

Idzie się rano zamknięte idzie się po południu zamknięte. Sprzedawcy maja wieczne problemy o wszystko. Płaczą tylko, że nie ma klientów. Gdyby budki było po otwierane tak jak ludzie potrzebują a nie kiedy sprzedawcy łaskawie się wyśpią. Najczęściej otwierają o 11 a zamykają o 16 więc nie dziwię się, że nikt tam nie kupuje.

# marcin

23.03.2015 15:37

Jak dla mnie miejsce potrzebuje pomocy, czyt. doinwestowania. Dlaczego? Bazarek jest położony tuż obok pętli autobusowej, dzięki czemu jak bolą nas nóżki, możemy się przejechać autobusem. Idąc bardziej w ta myśl jest to świetne miejsce by po pracy albo nawet w czasie dnia zrobić TANIE zakupy. Rynek powoli jest przejmowany przez gigantyczne koncerny, które mamią nas wszelkiego rodzaju promocjami, które i tak nie są do końca takie atrakcyjne. Pragnę przypomnieć że większość takich miejsc jest otwarta do 16, dlatego argument dotyczący godzin otwarcia jest nietrafiony (prostym przykładem jest bazarek na Kondratowicza, który mimo godziny otwarcia do 18, świeci pustkami już 2 godziny wcześniej).

REKLAMA

# Kasiek

28.05.2015 15:08

Dokładnie @alex - bazarek umiera niejako chyba na własne życzenie. Przed pracą nic nie kupię, bo JESZCZE zamknięte. Po pracy też nic nie kupię, bo JUŻ zamknięte. W takiej sytuacji ja też wolę pofatygować się na bazarek na Kondratowicza - jakoś tam mogę zrobić zakupy po pracy.
Niby mam bazarek pod samym domem, a jednak go nie mam...

# renata

02.05.2016 22:35

#Kasiek napisał(a) 28.05.2015 15:08
Dokładnie @alex - bazarek umiera niejako chyba na własne życzenie. Przed pracą nic nie kupię, bo JESZCZE zamknięte. Po pracy też nic nie kupię, bo JUŻ zamknięte. W takiej sytuacji ja też wolę pofatygować się na bazarek na Kondratowicza - jakoś tam mogę zrobić zakupy po pracy.
Niby mam bazarek pod samym domem, a jednak go nie mam...

No to już masz. Od mniej więcej 4.05.2016 r bazarek zacznie się ożywiać. Powoli, mam nadzieję, odżyje. Biorą go we władaie kupcy z Trockiej. Tylko do tanga trzeba dwojga. Jak przyjdą kupujący , to i handlarze się będą starali.

# Marzena123

04.05.2016 20:22

Byłam dzisiaj na Krasnobrodzkiej, bazarek zaczyna odżywać. Coraz więcej sprzedających to będzie po co przyjeżdżać, rozkręcą to handlarze z Trockiej.

REKLAMA

Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuTargówek

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy