REKLAMA

Forum › Wawer

REKLAMA

# wawa

14.10.2013 10:51

Przedłużenie jest ważne dla mieszkańców Wesołej, a nie Wawra!!! Dla Wawra byłoby najlepiej gdyby na granicy zaorano tą ulicę :).

# Gościu

14.10.2013 11:58

Ta ulica ma sens tylko wtedy, gdy będzie tunel?wiadukt w Międzylesiu i dogodna nowa ulica Nowozwoleńska do Wału. Inaczej wprowadzicied ruch ze wschodu na małe ulice, nieprzygotowane do tego, i będzie tak jak dziś na Przygodnej. DNO i 6 metrów mułu...

# pitupitu

14.10.2013 12:06

Zgadzam się w100% z uzytkownikiem "wawa" dla Wawra ta ulica nie ma żdnego znaczenia a co wiecej po jej zaoraniu Lublin, Garwolin i Siedlce wróciliby na ulicę Czech gdzie ich miejsce a nie korkowali Międzylesie.

REKLAMA

# Anna

14.10.2013 22:03

Ta droga to dramat!!!
Jeśli, któryś z Panów musiałby jeździć codziennie z Miłosnej do Międzylesia inaczej by się wypowiadał... tego nawet drogą nie można nazwać....

# ben

16.10.2013 19:31

Nie potrzebna jest ulica Nowozwoleńska i ruch trazytowy przeż środek Wawra. Mam nadzieję że budowa tunelu bedzie się ślimaczyła a może nawet wogóle nie powstanie, bo jezeli tak sprowokuje do zrobienie al. Dzieci Polskich.
Nie wiem czy jest jeszcze czas ale słyszałem o propozycji budowy wiaduktu w innym miejscu, który służyłby przedewszyskim mieszkańcom w przeprawie na drugą stronę torów.

# nick

22.10.2013 23:48

Całe szczęście. Ulica ta dla nas mieszkańców Międzylesia wprowadzałaby tylko niepotrzebne natężenie ruchu. A nie chcemy tego. Niech zostanie tak jak jest.
:)

REKLAMA

Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuWawer

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break