REKLAMA

Białołęka

kronika policyjna »

 

Łagodna kara za wielokrotnie okradane sklepy

  7 czerwca 2023

alt='Łagodna kara za wielokrotnie okradane sklepy'
zdjęcie poglądowe, źródło: policja.pl

63-latek z Warszawy notorycznie okradał sklepy na terenie Białołęki. Jego łupem padły opakowania z kapsułkami do prania warte ponad 7 tysięcy złotych. Podczas ostatniej "akcji" mężczyzna próbował wyjechać ze sklepu wózkiem wypełnionym... wiertarkami. Czy to ostatecznie go pogrążyło?

REKLAMA

Policjanci z Białołęki w ciągu niespełna dwóch miesięcy trzykrotnie zatrzymali 63-latka, który dopuścił się kradzieży sklepowych w popularnych dyskontach na terenie dzielnicy. Jego łupem padały kartony z kapsułkami do prania warte kilka tysięcy złotych. 5 czerwca złodziejaszek postanowił przerzucić się na inny asortyment. Darmowy shopping w Galerii Północnej Darmowy shopping w Galerii Północnej
Policjanci z Białołęki prowadzą śledztwo w sprawie kradzieży asortymentu o wartości prawie 700 złotych, do której doszło w jednym z butików w galerii handlowej przy ul. Światowida 17 w Warszawie. Śledczy wytypowali podejrzane. Rozpoznajesz te kobiety?

Ponownie zatrzymany na Białołęce

Znany dzielnicowym 63-latek wywiózł w sklepowym wózku pięć sztuk wiertarek i damską sukienkę. Nie zdążył oddalić się z towarem, gdyż zareagował pracownik ochrony. Przedmioty, które ukradł były warte ponad 1 500 złotych. Wezwani policjanci przewieźli mężczyznę do komisariatu przy ulicy Myśliborskiej. Podczas zbierania dowodów okazało się, że mieszkaniec Pragi Północ kradł również w sklepach w innych częściach Warszawy.

Zapraszamy na zakupy

Policyjny dozór

6 czerwca prokurator przedstawił 63-latkowi zarzut za kradzież zuchwałą, za co może grozić mu kara do 8 lat pozbawienia wolności. Póki co, wobec złodzieja zastosowano dość łagodną sankcję - policyjny dozór. 63-latek dwa razy w tygodniu będzie musiał meldować się w komisariacie.

(jr)

.
 

Komentarze (3)

 Erneścio

27.07.2023 22:52

Po tych szczepionkach mentalność yepppła w grunt całkowicie...
Przecież, 1500 można za dnia zarobić na byle giełdzie legalnymi wiertarkami, o ile zwieziemy je z zachodu (oczywiście legalnie). Brak słów!

# Tarcho

25.08.2023 19:04

No taki stary juz

# Fndofo

30.08.2023 20:49

Bialomeka bialomeka bialomeka stan umysłu!!!!!

REKLAMA

więcej na forum

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Najchętniej czytane na TuBiałołęka

Artykuły sponsorowane

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Wakacje wrzesień i październik 2023
Wakacje wrzesień i październik 2023

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024