REKLAMA

Białołęka

kronika policyjna

 

Darmowy shopping w Galerii Północnej

  5 czerwca 2023

Darmowy shopping w Galerii Północnej
źródło: KRP VI

Policjanci z Białołęki prowadzą śledztwo w sprawie kradzieży asortymentu o wartości prawie 700 złotych, do której doszło w jednym z butików w galerii handlowej przy ul. Światowida 17 w Warszawie. Śledczy wytypowali podejrzane. Rozpoznajesz te kobiety?

REKLAMA

W Galerii Północnej na Białołęce doszło do kradzieży towaru o wartości prawie 700 złotych. - Jeśli wiesz, kim są kobiety widoczne na opublikowanych zdjęciach, skontaktuj się z policjantami z komisariatu przy ulicy Myśliborskiej. Gwarantujemy anonimowość - informuje policja. Profesjonalna drukarnia - czym powinna się charakteryzować i co oferować? Profesjonalna drukarnia - czym powinna się charakteryzować i co oferować?
Druk czasopism, broszur i katalogów stał się nieodłączną częścią strategii marketingowej każdej firmy. Promocyjne materiały drukowane spełniają swoją rolę efektywniej, niż ulotne reklamy w sieci. Mają one formę fizyczną, a co za tym idzie, przeciętny odbiorca może wrócić do ich przeglądania w dowolnym momencie. Jednocześnie, by przygotować tego typu materiały niezbędny jest nie tylko projekt graficzny, ale także jego wykonawca, czyli drukarnia. Oferta tego typu placówek może być jak najbardziej zróżnicowana. Jednak czym powinna charakteryzować się profesjonalna drukarnia i jaka powinna być jej oferta?

Szukają kobiet, które były na "zakupach"

Pierwsza z kobiet ma około 28 lat, włosy w ciemnym kolorze związane w kucyk. Tego dnia ubrana była w długą ciemnozieloną kurtkę, czarne spodnie oraz czarne buty, na ramieniu nosiła dużą beżową torbę. Druga z kobiet może być rówieśnicą, ma czarne i związane włosy, prostą grzywkę. Tego dnia ubrana była w czarną skórzaną kurtkę, białą koszulkę, niebieskie spodnie dżinsowe oraz białe sportowe buty, na ramieniu nosiła jasną torbę.

Kup bilet

Policjanci z Białołęki czekają na informacje

Jeśli masz jakiekolwiek informacje, które pomogą w ustaleniu tożsamości kobiet ze zdjęć, skontaktuj się z policjantami w komisariacie przy ul. Myśliborskiej 65 lub zadzwoń pod numer tel. 47 723-51-30, 47 723-52-20, powołując się na sprawę: KP-D-II-2411/23. Informacje można też przesyłać na adres e-mail: kp-bialoleka.wk@ksp.policja.gov.pl.

(jr)

.
 

Komentarze (1)

# wdsfdsgdrg

05.06.2023 17:12

Kolejny geniusz zbrodni, ta baba
więcej na forum

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Najchętniej czytane na TuBiałołęka

Artykuły sponsorowane

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy