REKLAMA

Białołęka

kronika policyjna »

 

Wpadli z narkotykami na Tarchominie

  12 czerwca 2023

alt='Wpadli z narkotykami na Tarchominie'
źródło: KRP VI

Dwie osoby zatrzymane na Tarchominie to efekt prowadzonych ostatnio działań policji ukierunkowanych na zwalczanie przestępczości narkotykowej.

REKLAMA

Policjanci operacyjni z komisariatu na Białołęce ustalili, że na Tarchominie ma pojawić się mężczyzna z narkotykami. - W rejonie ulicy Maciejewskiego zatrzymali pojazd, w którym jechały dwie osoby. Jedna z nich odpowiadała rysopisowi 27-latka, którego szukali - informuje komisarz Paulina Onyszko. Była z dzieckiem w Galerii Północnej. Po jej wizycie zginęło kilka rzeczy Była z dzieckiem w Galerii Północnej. Po jej wizycie zginęło kilka rzeczy
Kobieta z małym dzieckiem w wózku widoczna na opublikowanych zdjęciach jest podejrzewana o wyniesienie z Galerii Północnej w Warszawie asortymentu o wartości prawie 800 złotych. Policjanci z Białołęki proszą o pomoc w ustaleniu podejrzanej.

Niespodziewana kontrola na Białołęce

Zarówno mężczyzna, jak i towarzysząca mu 39-letnia kobieta zachowywali się nerwowo.

- W trakcie kontroli znaleźliśmy przy mężczyźnie cztery torebeczki z białym i szarym proszkiem. Żadne z nich nie chciało wyjaśnić, w jakim celu pojawili się pod wskazanym adresem. Oboje zostali zatrzymani - dodaje Paulina Onyszko.

Zapraszamy na zakupy

Przeszukali mieszkania zatrzymanych

Podczas prowadzonych czynności policjanci przeszukali miejsca zamieszkania zatrzymanych. W lokalu 27-latka nie znaleziono żadnych nielegalnych środków. Natomiast w znajdującym się na Ochocie mieszkaniu 39-latki, w którym mieszkała z młodszym partnerem, operacyjni znaleźli narkotyki oraz wagę apteczną. Jak ustalili, wszystko to miało należeć do 27-latka.

Badania wykonane przez policyjnego technika wykazały, że zabezpieczoną substancją jest mefedron. Za posiadanie znacznej ilości tego "króla dopalaczy" grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

(jr)

.
 

Komentarze (3)

# Drak

13.06.2023 11:06

Gnoje powinni być przmuszeni do zeżarcia całego tego towaru na miejscu.

# Narkotarcho

25.08.2023 19:04

Narkotarcho

# Fndofo

30.08.2023 20:48

Tarchonarko, Tarchomin to stan umysłu jak cała bialomeka! Ćpuny, alkoholicy! Cała warszaffka tu przyjeżdża się bawić!!!

REKLAMA

więcej na forum

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Najchętniej czytane na TuBiałołęka

Artykuły sponsorowane

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Zima 2023/2024
Zima 2023/2024