REKLAMA

Bielany

kronika policyjna »

 

Kradł samochody i rowery. Jak długo posiedzi?

  21 marca 2024

alt='Kradł samochody i rowery. Jak długo posiedzi?'
źródło: policja.pl

Bielańscy policjanci zatrzymali 38-latka, który usłyszał zarzuty kradzieży dwóch samochodów i roweru. Jak się okazuje, sprawa ma charakter rozwojowy.

REKLAMA

Kilka dni temu uwagę stołecznych policjantów zwrócił mężczyzna nerwowo chodzący wokół zaparkowanego samochodu. Szybko wyszło na jaw, że mężczyzna powodów do zdenerwowania miał co najmniej kilka.

Kradzieże na Bielanach

- 38-latek posiadał przy sobie niewielką ilość środków odurzających, a samochód, przy którym stał, miał założone tablice rejestracyjne od innego pojazdu. Pod nimi znajdowały się te właściwe, auto marki BMW było kradzione. 38-latek został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie - informuje podinspektor Elwira Kozłowska. Policjanci ustalili, że to nie była jedyna kradzież pojazdu, jaką miał na swoim koncie.

- 38-latek na początku stycznia z parkingu niestrzeżonego przy ulicy Literackiej ukradł peugeota wraz z znajdującymi się tam laptopami, ekspresem do kawy, skrzynką z narzędziami oraz dokumentami. Z kolei z garażu podziemnego przy ulicy Potockiej zabrał rower o wartości 5 tys. zł - dodaje policjantka.

Zapraszamy na zakupy

Na "lipnych" tablicach mogło dojść do innych przestępstw

Zgromadzony materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie mężczyźnie sześciu zarzutów, w tym dwóch za kradzież z włamaniem do samochodu, kradzież roweru, posiadanie narkotyków oraz poruszanie się pojazdami z kradzionymi tablicami rejestracyjnymi.

Sąd na wniosek prokuratora aresztował 38-latka na trzy miesiące. Mężczyzna działał w warunkach recydywy, więc grozi mu nawet 15 lat pozbawienia wolności. Policjanci ustalają teraz, czy w ostatnim czasie na "lipnych" tablicach rejestracyjnych nie dochodziło do innych przestępstw, w tym do kradzieży paliwa. - Sprawa ma charakter rozwojowy - wyjaśniają.

JR

 

REKLAMA

Komentarze (1)

# Zadowolony

21.03.2024 11:45

Obecnie miłościwie nam panująca władza podobno ma wypuścić około 20 tysięcy skazanych na przedterminowe, bo podobno na wolności lepiej się resocjalizuja. Zatem takich przypadków kradzieży będzie tylko więcej. Ale co tam - przecież teraz wszyscy mają być szczęśliwi i uśmiechnięci oraz przepojeni tzw. europejskimi wartościami. Poza tym podobno własność to źródło wszelkiego zła i patologii i z tej przyczyny w taki właśnie sposób następuje transfer własności do grup potrzebujących. Zatem jest dobrze.
więcej na forum

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBielany

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

City Break
City Break

Misz@masz

Artykuły sponsorowane

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024