REKLAMA

Tu Stolica › budżet obywatelski


znaleziono: 560
234528

Artykuły sponsorowane

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

Inwestycje w ramach budżetu obywatelskiego w Warszawie

Budżet obywatelski to środki, które miasto przeznacza na realizację projektów zgłaszanych przez mieszkańców i wybieranych przez głosujących jako najbardziej pożądane inwestycje. Jeśli chcesz zagłosować na budżet obywatelski w Warszawie, możesz to zrobić w wyznaczonym terminie. Poinformujemy Cię o terminach zgłaszania projektów, głosowania i ogłoszenia wyników. Dzięki nam poznasz wszystkie newsy dotyczące inicjatyw, które realnie wpływają na Twoje codzienne życie w stolicy.

Remonty i inwestycje na warszawskich osiedlach

Jeśli chodzi o budżet obywatelski Warszawa daje możliwość głosowania na inwestycje na każdym osiedlu. Projekty zgłaszają mieszkańcy, rady osiedla i inne instytucje z Bielan, Wawra, Białołęki i nie tylko. Na naszym portalu poznasz najciekawsze pomysły na przebudowę dróg, chodników i ścieżek rowerowych, stworzenie nowych boisk, czy też zagospodarowanie terenów rekreacyjnych.

Miejska zieleń i tereny rekreacyjne w budżecie obywatelskim

Chcesz walczyć z betonozą w Warszawie? Sprawdź, jakie projekty w ramach budżetu obywatelskiego dotyczą miejskiej zieleni i terenów rekreacyjnych. Poznaj pomysły, dzięki którym w Twojej okolicy pojawią się nowe drzewa i inne nasadzenia oraz tereny zielone przeznaczone dla spacerowiczów i rowerzystów. Budżet obywatelski obfituje w projekty dotyczące zazieleniania Warszawy, dlatego wskażemy Ci liczne pomysły, na które możesz zagłosować w bieżącym roku. Dowiesz się, gdzie mogą powstać nowe nasadzenia i miejsca wypoczynku na Targówku, Bemowie i Mokotowie.

Sprawdź, na jakie projekty głosować w swojej okolic

Z nami będziesz na bieżąco z projektami budżetu obywatelskiego dotyczącymi Twojej dzielnicy. Dowiesz się, gdzie w Twojej dzielnicy mogą pojawić się nowe boiska do piłki nożnej i siatkówki oraz trasy rowerowe po terenach rekreacyjnych. Poznasz pomysły na przebudowę newralgicznych skrzyżowań, rozmieszczenie dodatkowych przejść dla pieszych i sygnalizacji świetlnych. Nie przegapisz żadnego pomysłu, który podniesie jakość życia na Twoim osiedlu. Coroczne głosowania w budżecie obywatelskim z naszą pomocą są łatwiejsze. Podpowiadamy, które projekty uzyskały akceptację samorządu, a które zostały odrzucone jeszcze przed rozpoczęciem głosowania. Poznasz wysokość grantów na poszczególne działania i liczbę projektów, które mogą być zrealizowane po zebraniu wszystkich głosów. Dzięki temu dokonasz rozsądnego wyboru, a my poinformujemy na łamach portalu, czy oddałeś głos na zwycięski pomysł.

Budżet obywatelski z Wawra, Woli, Mokotowa i Legionowa

Głosuj na projekty w budżecie obywatelskim i realnie wpływaj na jakość życia w Twojej okolicy. Zadbaj o rozwój lokalnej społeczności i nowe atrakcje w Legionowie, Białołęce, Bemowie i innych dzielnicach Warszawy. Swój głos możesz oddać w każdym roku, a następnie prześledzić postęp prac nad zwycięskim projektem.

REKLAMA