Białołęccy urzędnicy nagrali kolędę dla mieszkańców
18 grudnia 2013
Białołęka powoli przyzwyczaja nas do nieszablonowego marketingu. Były już rocznice wprowadzenia stanu wojennego, był film reklamowy, proekologiczny film szpiegowski - teraz lokalni urzędnicy śpiewają kolędę!
Wypadek na Kobiałce - dlaczego tu nie ma chociaż lustra?
W poniedziałek 14 kwietnia na ulicy Kobiałka osobówka zderzyła się z samochodem dostawczym. Strażacy musieli pociąć subaru, żeby wydostać ze środka kobietę i dziecko.
. Zresztą, całkiem niedawno Hanna Gronkiewicz-Waltz była już liczona, ale wstała i podniosła gardę.
Pozostaje tylko życzyć sobie, aby sielskie widoki w ratuszu były codziennością, a nie tylko odświętnym dodatkiem.
(red)
.







































