REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

# kurs1974

18.12.2013 14:59

Science fiction - zarówno wydanie pozwolenia od ręki jak i metro na Białołękę. Ale cóż za pieniądze podatników nieźle się zabawili. Możemy liczyć na cud Bożego Narodzenia :) żeby faktycznie tak było.

# Dziadek Mróz

18.12.2013 15:53

Mają wysokie pensje, dostaną nagrody świąteczne to i się bawią urzędnicy w godzinach pracy / za oknem widno/ a petenci czekają w długich kolejkach. Na filmiku widać jedną pracującą osobę/ Oni sobie robią kpiny z mieszkańców

# mieszkanieeec

18.12.2013 16:17

Zatkało mnie. Żeby burmistrz i jego świta tyle energii wkładali w sprawy ważne dla mieszkańców, a nie usilne i nieudolne promowanie swojego wizerunku to Białołęka byłaby naprawdę CUDowną dzielnicą..

REKLAMA

# sierpien2011

18.12.2013 16:48

To genialna autoparodia....Mieszkańcu wiedz, ze raz w roku możesz zostać potraktowany po ludzku... A siła przebicia Dzielnicy... jak na załączonym obrazku...

# Frustrat

18.12.2013 17:05

Frustracja powoduje impotencja.

# elo :D

18.12.2013 17:26

Burmistrz źle trzyma gardę i jak uderza jedną ręką, to drugą opuszcza. Dziękuję za takiego "walczaka". Oni muszą odejść! Z takimi ciosami, to z muchą nawet nie wygrają.
Pozdrawiam.

REKLAMA

# mieszkaniec Białołęki

18.12.2013 17:40

Nie lepiej byłoby przeznaczyć te fundusze na szczytne cele np. do domów dzieka czy innym potrzebującym. To jest powrostu arogancja władzy!!!!!!!!!

# sierpien2011

18.12.2013 17:50

Raczej nieudolnosc - jesli autoparodia jest zamierzona... to przynajmniej trzeba oddać poczucie humoru. Jesli nie - tp opadają nie tylko dzwoneczki...

# yes

18.12.2013 18:41

Dlaczego wcześniej nie ogłoszono tej "promocji"! Gdybym o niej wiedziała, zaoszczędziła bym czasu i zdrowia walcząc prawie rok o pozwolenie na budowę.

REKLAMA

# biało

18.12.2013 20:44

Żenada, wstyd. Ciekawe kiedy film po-ficzny nakręcą ?

# arti

18.12.2013 21:54

Jesteście żałośni z tymi komentarzami- życiowi frustraci którzy nie potrafią cieszyć się ze świąt.

# Foreman

18.12.2013 22:21

arti - pewnie występujesz w tym dziele filmowym i nie obrażaj ludzi.

REKLAMA

# ula

18.12.2013 23:54

fajne brawo :)

# Matka z Gdańska

19.12.2013 00:26

No cóż obecny poziom zarządzania dzielnicą jest mniej więcej adekwatny do poziomu prezentowanego Filmiku. Mam nadzieję że burmistrz nie wydał na to ani złotówki bo jeśli wydał to świadczy o jego niegospodarności - porównał bym to z tymi filmikiem
Burmistrz - jak wyżej.
Profesjonaliści - www.youtube.com/watch?v=Qb-yJ5sUW98
Studenci - www.youtube.com/watch?v=j4EsHlppqkY
Który film waszym zdaniem jest lepszy Burmistrza czy Studentów ?
Odpowiadajcie w komentarzach...............

# TamMasz

19.12.2013 00:46

Czy "Matka z Gdańska" jest tożsama z "Matka_Sławka_z_Gdańska" ?

REKLAMA

# Zadowolona

19.12.2013 08:56

A mi się podoba. Jest to miłe i sympatyczne. Fajnie, że włodarze i urzędnicy mają dystans do siebie i poczucie humoru. Wolę takich niż nadętych, sfrustrowanych i zakompleksionych, którzy zamiast iść do przodu ciągle rozliczają poprzedników i węszą spisek dookoła.
Zresztą wybór kolędy chyba nie przypadkowy - "cuda, cuda ogłaszają" - sami dworują sobie z czasu oczekiwania na wydanie pozwolenia na budowę, z przepychanek o metro na Białołękę...

# kowal

19.12.2013 10:49

Widać znowu radny Korowaja szalał z kamerą po ratuszu, ale przyznam szczerze BARDZO mi się podoba! :)

# wars

19.12.2013 11:36

Trzeba przyznać, że dziewczyny tam pracują ładne.
A Pan, panie Burmistrzu, niech się weźmie za robotę. Nie rozumiem, ska ten uśmieszek samozadowolenia. Przecież na Białołęce wszystkiego brakuje i w wielu obszarach sytuacja jest katastrofalna.

REKLAMA

# zombiak45

19.12.2013 14:57

No i właśnie dlatego nie płacę podatków w Warszawie

# KIWI

19.12.2013 15:45

A ja właśnie dlatego płacę!

# Kinga

19.12.2013 17:42

SUPER !!! Naprawdę bardzo mi się podoba. Wszystkim pracownikom i zarzadowi na te Święta i Nowy Rok życzę zdrowia i cierpliwości dla nas petentówi , bardziej życzliwego spojrzenia na nasze sprawy które załatwiamy w Urzędzie. Cudnie byłoby widzieć tak uśmiechnięte buzie na co dzień.
WESOŁYCH Świąt dla wszystkich.

# Romsonowski

19.12.2013 19:26

Tylko "cuuuudaaaa" oooogłaaaaszaaaają :)

# Sting

19.12.2013 20:12

ale rozpisali się na forum uczestnicy filmiku - rozkaz służbowy wydał Burmistrz

# Romsonowski

19.12.2013 20:37

Chyba zostanę politykiem... xD, albo urzędnikiem... xD

# Agus

19.12.2013 20:41

100% plagiat z Ambasady USA! Żenujące i kompromitujące zachowanie urzędników z Białołęki! Urzędnicy nie popisali się ani własnym pomysłem, ani nawet dobrą kopią (tego też nie umieją zrobić porządnie). ,,Powalająca" kreatywność władz Białołęki. Szkoda tylko, że Białołęcki Ośrodek Kultury brał udział w tej szopce.
Zostawiam link do oryginału- do oceny własnej
www.youtube.com/watch?v=xm-iuIdp4vg

# Marta

22.12.2013 00:33

mają czas to nagrywają..

 Matka_Sławka_z_Gdańska

22.12.2013 11:35

#TamMasz napisał(a) 19.12.2013 00:46
Czy "Matka z Gdańska" jest tożsama z "Matka_Sławka_z_Gdańska" ?

Nie

# TamMasz

22.12.2013 12:33

Matka_Sławka_z_Gdańska napisał(a) 22.12.2013 11:35

Nie

Jakiż nick zwodzącyn czytelnika. To zupełnie podobnie jak z podróbkami np. kokakoli. ;-)
Prawdziwa "Matko..." dawno nie było Twoich celnych komentarzy.
Czym była spowodowana tak długa przerwa ?

# GOSKA

23.12.2013 21:41

Mieszkam na Tarchominie - od 27 lat. Kiedy się sprowadziłam z Ochoty- gdzie się urodziłam, to tu pod moim balkonem chodziły lisy, kuropatwy. Błoto po kostki - 1 autobus 178 do Żerania. Syn do szkoły, kilka przystanków. A potem ja dalej do pracy w Śródmieściu.Telefon na poczcie - na Modlińskiej - trzy przystanki. Jacy byliśmy szczęśliwi z mężem. Mąż już nie żyje, syn mieszka na Ochocie.
A ja cieszę się z tego jak zmienił się Tarchomin. To "słoiki" wciąż narzekają, ale mieszkają tu, bo jest taniej.
W Urzędzie załatwiam wszystko "od ręki", a urzednicy - budżetówka - zarabiają na przeżycie. Jak my wszyscy - "szaraki".
Zdrowych i wesołych Świąt oraz Szczęśliwgo Nowego Roku życzy mieszkanka Tarchomina.

# Łolaboga

03.01.2014 16:05

BLA BLA BLA

# Ber

04.01.2014 13:47

#GOSKA napisał(a) 23.12.2013 21:41
Mieszkam na Tarchominie - od 27 lat. Kiedy się sprowadziłam z Ochoty- gdzie się urodziłam, to tu pod moim balkonem chodziły lisy, kuropatwy. Błoto po kostki - 1 autobus 178 do Żerania. Syn do szkoły, kilka przystanków. A potem ja dalej do pracy w Śródmieściu.Telefon na poczcie - na Modlińskiej - trzy przystanki. Jacy byliśmy szczęśliwi z mężem. Mąż już nie żyje, syn mieszka na Ochocie.
A ja cieszę się z tego jak zmienił się Tarchomin. To "słoiki" wciąż narzekają, ale mieszkają tu, bo jest taniej.
W Urzędzie załatwiam wszystko "od ręki", a urzednicy - budżetówka - zarabiają na przeżycie. Jak my wszyscy - "szaraki".
Zdrowych i wesołych Świąt oraz Szczęśliwgo Nowego Roku życzy mieszkanka Tarchomina.

A skąd wiesz ze to Słoiki narzekają ? Pytasz każdego skąd pochodzi i robisz sondaż ?
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe