REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

# kurs1974

18.12.2013 14:59

Science fiction - zarówno wydanie pozwolenia od ręki jak i metro na Białołękę. Ale cóż za pieniądze podatników nieźle się zabawili. Możemy liczyć na cud Bożego Narodzenia :) żeby faktycznie tak było.

# Dziadek Mróz

18.12.2013 15:53

Mają wysokie pensje, dostaną nagrody świąteczne to i się bawią urzędnicy w godzinach pracy / za oknem widno/ a petenci czekają w długich kolejkach. Na filmiku widać jedną pracującą osobę/ Oni sobie robią kpiny z mieszkańców

# mieszkanieeec

18.12.2013 16:17

Zatkało mnie. Żeby burmistrz i jego świta tyle energii wkładali w sprawy ważne dla mieszkańców, a nie usilne i nieudolne promowanie swojego wizerunku to Białołęka byłaby naprawdę CUDowną dzielnicą..

REKLAMA

# sierpien2011

18.12.2013 16:48

To genialna autoparodia....Mieszkańcu wiedz, ze raz w roku możesz zostać potraktowany po ludzku... A siła przebicia Dzielnicy... jak na załączonym obrazku...

# Frustrat

18.12.2013 17:05

Frustracja powoduje impotencja.

# elo :D

18.12.2013 17:26

Burmistrz źle trzyma gardę i jak uderza jedną ręką, to drugą opuszcza. Dziękuję za takiego "walczaka". Oni muszą odejść! Z takimi ciosami, to z muchą nawet nie wygrają.
Pozdrawiam.

REKLAMA

# mieszkaniec Białołęki

18.12.2013 17:40

Nie lepiej byłoby przeznaczyć te fundusze na szczytne cele np. do domów dzieka czy innym potrzebującym. To jest powrostu arogancja władzy!!!!!!!!!

# sierpien2011

18.12.2013 17:50

Raczej nieudolnosc - jesli autoparodia jest zamierzona... to przynajmniej trzeba oddać poczucie humoru. Jesli nie - tp opadają nie tylko dzwoneczki...

# yes

18.12.2013 18:41

Dlaczego wcześniej nie ogłoszono tej "promocji"! Gdybym o niej wiedziała, zaoszczędziła bym czasu i zdrowia walcząc prawie rok o pozwolenie na budowę.

REKLAMA

# biało

18.12.2013 20:44

Żenada, wstyd. Ciekawe kiedy film po-ficzny nakręcą ?

# arti

18.12.2013 21:54

Jesteście żałośni z tymi komentarzami- życiowi frustraci którzy nie potrafią cieszyć się ze świąt.

# Foreman

18.12.2013 22:21

arti - pewnie występujesz w tym dziele filmowym i nie obrażaj ludzi.

REKLAMA

# ula

18.12.2013 23:54

fajne brawo :)

# Matka z Gdańska

19.12.2013 00:26

No cóż obecny poziom zarządzania dzielnicą jest mniej więcej adekwatny do poziomu prezentowanego Filmiku. Mam nadzieję że burmistrz nie wydał na to ani złotówki bo jeśli wydał to świadczy o jego niegospodarności - porównał bym to z tymi filmikiem
Burmistrz - jak wyżej.
Profesjonaliści - www.youtube.com/watch?v=Qb-yJ5sUW98
Studenci - www.youtube.com/watch?v=j4EsHlppqkY
Który film waszym zdaniem jest lepszy Burmistrza czy Studentów ?
Odpowiadajcie w komentarzach...............

# TamMasz

19.12.2013 00:46

Czy "Matka z Gdańska" jest tożsama z "Matka_Sławka_z_Gdańska" ?

REKLAMA

# Zadowolona

19.12.2013 08:56

A mi się podoba. Jest to miłe i sympatyczne. Fajnie, że włodarze i urzędnicy mają dystans do siebie i poczucie humoru. Wolę takich niż nadętych, sfrustrowanych i zakompleksionych, którzy zamiast iść do przodu ciągle rozliczają poprzedników i węszą spisek dookoła.
Zresztą wybór kolędy chyba nie przypadkowy - "cuda, cuda ogłaszają" - sami dworują sobie z czasu oczekiwania na wydanie pozwolenia na budowę, z przepychanek o metro na Białołękę...

# kowal

19.12.2013 10:49

Widać znowu radny Korowaja szalał z kamerą po ratuszu, ale przyznam szczerze BARDZO mi się podoba! :)

# wars

19.12.2013 11:36

Trzeba przyznać, że dziewczyny tam pracują ładne.
A Pan, panie Burmistrzu, niech się weźmie za robotę. Nie rozumiem, ska ten uśmieszek samozadowolenia. Przecież na Białołęce wszystkiego brakuje i w wielu obszarach sytuacja jest katastrofalna.

REKLAMA

# zombiak45

19.12.2013 14:57

No i właśnie dlatego nie płacę podatków w Warszawie

# KIWI

19.12.2013 15:45

A ja właśnie dlatego płacę!

# Kinga

19.12.2013 17:42

SUPER !!! Naprawdę bardzo mi się podoba. Wszystkim pracownikom i zarzadowi na te Święta i Nowy Rok życzę zdrowia i cierpliwości dla nas petentówi , bardziej życzliwego spojrzenia na nasze sprawy które załatwiamy w Urzędzie. Cudnie byłoby widzieć tak uśmiechnięte buzie na co dzień.
WESOŁYCH Świąt dla wszystkich.

# Romsonowski

19.12.2013 19:26

Tylko "cuuuudaaaa" oooogłaaaaszaaaają :)

# Sting

19.12.2013 20:12

ale rozpisali się na forum uczestnicy filmiku - rozkaz służbowy wydał Burmistrz

# Romsonowski

19.12.2013 20:37

Chyba zostanę politykiem... xD, albo urzędnikiem... xD

# Agus

19.12.2013 20:41

100% plagiat z Ambasady USA! Żenujące i kompromitujące zachowanie urzędników z Białołęki! Urzędnicy nie popisali się ani własnym pomysłem, ani nawet dobrą kopią (tego też nie umieją zrobić porządnie). ,,Powalająca" kreatywność władz Białołęki. Szkoda tylko, że Białołęcki Ośrodek Kultury brał udział w tej szopce.
Zostawiam link do oryginału- do oceny własnej
www.youtube.com/watch?v=xm-iuIdp4vg

# Marta

22.12.2013 00:33

mają czas to nagrywają..

 Matka_Sławka_z_Gdańska

22.12.2013 11:35

#TamMasz napisał(a) 19.12.2013 00:46
Czy "Matka z Gdańska" jest tożsama z "Matka_Sławka_z_Gdańska" ?

Nie

# TamMasz

22.12.2013 12:33

Matka_Sławka_z_Gdańska napisał(a) 22.12.2013 11:35

Nie

Jakiż nick zwodzącyn czytelnika. To zupełnie podobnie jak z podróbkami np. kokakoli. ;-)
Prawdziwa "Matko..." dawno nie było Twoich celnych komentarzy.
Czym była spowodowana tak długa przerwa ?

# GOSKA

23.12.2013 21:41

Mieszkam na Tarchominie - od 27 lat. Kiedy się sprowadziłam z Ochoty- gdzie się urodziłam, to tu pod moim balkonem chodziły lisy, kuropatwy. Błoto po kostki - 1 autobus 178 do Żerania. Syn do szkoły, kilka przystanków. A potem ja dalej do pracy w Śródmieściu.Telefon na poczcie - na Modlińskiej - trzy przystanki. Jacy byliśmy szczęśliwi z mężem. Mąż już nie żyje, syn mieszka na Ochocie.
A ja cieszę się z tego jak zmienił się Tarchomin. To "słoiki" wciąż narzekają, ale mieszkają tu, bo jest taniej.
W Urzędzie załatwiam wszystko "od ręki", a urzednicy - budżetówka - zarabiają na przeżycie. Jak my wszyscy - "szaraki".
Zdrowych i wesołych Świąt oraz Szczęśliwgo Nowego Roku życzy mieszkanka Tarchomina.

# Łolaboga

03.01.2014 16:05

BLA BLA BLA

# Ber

04.01.2014 13:47

#GOSKA napisał(a) 23.12.2013 21:41
Mieszkam na Tarchominie - od 27 lat. Kiedy się sprowadziłam z Ochoty- gdzie się urodziłam, to tu pod moim balkonem chodziły lisy, kuropatwy. Błoto po kostki - 1 autobus 178 do Żerania. Syn do szkoły, kilka przystanków. A potem ja dalej do pracy w Śródmieściu.Telefon na poczcie - na Modlińskiej - trzy przystanki. Jacy byliśmy szczęśliwi z mężem. Mąż już nie żyje, syn mieszka na Ochocie.
A ja cieszę się z tego jak zmienił się Tarchomin. To "słoiki" wciąż narzekają, ale mieszkają tu, bo jest taniej.
W Urzędzie załatwiam wszystko "od ręki", a urzednicy - budżetówka - zarabiają na przeżycie. Jak my wszyscy - "szaraki".
Zdrowych i wesołych Świąt oraz Szczęśliwgo Nowego Roku życzy mieszkanka Tarchomina.

A skąd wiesz ze to Słoiki narzekają ? Pytasz każdego skąd pochodzi i robisz sondaż ?
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024