REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

09.04.2019 18:06 #opos
Takie sytuacje zdarzają się coraz częściej a będą się zdarzać,na Targówku, jeszcze częściej. Oto bowiem, wykonywany jest remont małej obwodnicy Targówka(ciąg Handlowa-Ossowskiego), w ramach którego, dzieli się dotychczas istniejący, szeroki chodnik, na którym wszyscy się mieścili, na trzy części;pieszą, rowerową i "zieloną". Część przeznaczona dla rowerzystów została tak zaprojektowaną,że UNIEMOŻLIWIA WYMINIĘCIE SIĘ ROWERZYSTÓW JADĄCYCH Z PRZECIWNYCH KIERUNKÓW. Jest, po prostu, za wąska. Ktoś to zaprojektował, ktoś się pod tym podpisał, ktoś to zatwierdził do realizacji. To jest zwykły sabotaż, złodziejstwo, brak wyobraźni i hucpa.
09.04.2019 21:09 #Hasło na dziś
Łamiąc przepisy łamiesz kończyny.

73/1443 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Targówek

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (tj. adresu IP, który zapisze się automatycznie) przez Echo Media Plus sp. z o.o. z siedzibą w Legionowie, ul. Wspólna 3.
Niniejsza zgoda jest warunkiem koniecznym do skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.
Dane osobowe są przetwarzane w sposób zapewniający ich bezpieczeństwo i poufność. Z Inspektorem Ochrony Danych można kontaktować się mailowo pod adresem poczty elektronicznej: rodo@gazetaecho.pl.
Dane osobowe są przetwarzane wyłącznie w zakresie celu ich podania, tj. skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl.
W tym wypadku nie jest możliwe wycofanie zgody na przetwarzanie danych osobowych w postaci adresu IP.
Mają Państwo prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych w zakresie naruszenia prawa do ochrony danych osobowych lub innych praw przyznanych na mocy RODO.

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 

REKLAMA

Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ogłoszenia drobne

Nauka
 Nauczę Cię angielskiego na żywo przez Skype Czy przeszło Ci przez głowę, żeby po prostu mówić po angielsku? I nie chodzi mi o to, żeby myśleć co powiedzieć tylko po prostu mówić. Daj mi 3 minuty i zobacz jak w prosty sposób pomogę Ci przez Internet. Ja nazywam się Joanna i po prostu LUBIĘ UCZYĆ angielskiego. Zanim na prawdę pomyślisz jak to będzie kiedy wreszcie zaczniesz dobrze mówić po angielsku... Zobacz sama: 1. Motywacja - raz ją miałam a raz nie, 2. Czas - najczęściej go nie miałam, 3. Zmęczenie - ciężko uczyć się po pracy, kiedy człowiek jest zmęczony, 4. Mistrzyni wymówek - tutaj znalazłam zawsze coś, żeby jednak się nie uczyć, np., nie mam czasu, nie chce mi się, pracuję na zmiany, przecież już próbowałam już i nic z tego nie wyszło... W czasie naszej pierwszej rozmowy poproszę Cię o jedną rzecz, Wiesz jaką? Joanna Mój mail: joanna.angielski@interia.pl Tel: 575 249 030 Wejdź na mają stronę: www.angielski-skype.pl

Oddam za darmo
 Oferta pożyczkowa Witaj panie i mistrzu Uczciwość i uczciwość to dwie rzeczy, których brakuje. Oferuję pożyczki poważnym osobom, które mogą mi zapłacić 3% rocznie. Moje warunki kredytowe są bardzo jasne i proste. Dziękujemy za skontaktowanie się ze mną, aby uzyskać więcej informacji PS: korema96@gmail.com

Finanse
 24 godzinny serwis kredytowy zapewnia prostą i skuteczną obsługę pożyczek dla osób na całym świecie poszukujących pożyczek. Możesz pożyczyć na dowolny okres od 1 do 25 lat i pożyczyć dowolną kwotę od 2000 GBP do 50 000 000,00 GBP w dowolnym celu. Przy niskim oprocentowaniu 3% we wszystkich częściach świata. Aplikacja jest dostępna dla osób, które ukończyły 18 lat. Aby uzyskać więcej informacji, prosimy o kontakt poprzez e-mail: larryfox2017@outlook.com

Turystyka
 Wypoczynek za granica w okolicach Wezuwiusza okolice Salerno 7 km zaraz przy zjezdzie z bezplatnej autostrady w prywatnym klimatyzowanym mieszkaniu skladajacym sie z: w pelni wyposazonej kuchni z salonem, dwňch sypialni max ilosc poslan 6 , lazienki i dwoch balkonow, miejsce spokojne i ekskluzywne stanowni doskonala baze do urzadzania jednodniowych wycieczek do slynnych wykopalisk Pompejňw i Herculanum, Paestum, a takze na wybrzeze Amalfi. Ceny pozywienia w miescie bardzo dobre, parkowanie oraz miejska plaza darmo. Przewodnik na zadanie, jak rňwniez osoba, ktňra moze pobyt ten zorganizowac, ceny za sam pobyt od 20 euro za osobe i noc, zostawic adres poczty na 00393408072980 kontakt z wyprzedzeniem mozna po polsku

TU dodaj swoje ogłoszenie
ZA DARMO w necie
ZA GROSZE w gazetach lokalnych
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
oprawki-50%
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
REKLAMA
REKLAMA