REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

# Liwa

22.05.2019 11:45

Mam psy, ale mam też rozsądek... Jestem przeciwna wprowadzaniu psów do galerii, dużych sklepów i wszędzie tam, do zamkniętych pomieszczeń gdzie są ważniejsi przede wszystkim ludzie.
Poza tym, to stres dla psa.

# wyr

22.05.2019 15:46

#Liwa napisał(a) 22.05.2019 11:45
Mam psy, ale mam też rozsądek... Jestem przeciwna wprowadzaniu psów do galerii, dużych sklepów i wszędzie tam, do zamkniętych pomieszczeń gdzie są ważniejsi przede wszystkim ludzie.
Poza tym, to stres dla psa.

Jeżeli wychowuje się psa pod kloszem to z pewnością...

 Pani Wiosna

24.05.2019 20:25

Zwycięstwo #Wiosny w wyborach to łatwiejszy dostęp do pigułek dzień po. #wiosna #wiosnabiedronia #KGawkowski
https://imgbbb.com/image/emzjZ

REKLAMA

# bzm

16.06.2019 23:31

Prawdą jest że z psem nie powinno się chodzić do sklepów,po to wychodzi się ze zwierzętami,aby mogły się wybiegać i zrobić swoje potrzeby,a nie z jednego pomieszczenia do innego.Ostatnio coraz częściej ludzie posiadający zwierzęta za bardzo pozwalają sobie na wchodzenie gdzie się da z psem zapominając o przepisach jak również o ludziach i dzieciach-te ostatnie coraz częściej są alergikami.A co na to SANEPID-przepisy zmieni tylko dlatego że obecnie jest moda na wpuszczanie zwierząt.Wszyscy dobrze wiedzą że np do sklepów spożywczych czy mięsnych niewolno wprowadzać psów,a co robią właściciele pupilów,właśnie do takich sklepów się pakują.Szkoda słów po prostu nie myślą patrzą tylko na siebie,a nie na otoczenie.
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break