REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Wynajem autokarów z kierowcą

24.11.2016 06:01 #floriantravelPL
Do dyspozycji nowy autokar turystycznego z 2016 roku, marki Irizar Integral I6, 55 +1 +1
Nasze usługi:
Transfery z/na lotnisko w Krakowie, Katowicach
Wynajem transport dla grup turystycznych
Międzynarodowe i krajowe przewozy osobowe
Przewozy okolicznościowe
Autokary do wynajęcia Katowice, Krakow
Zagraniczny wyjazd wakacyjny,
Przewozy autokarowe,
Wynajem autokarów turystycznych na potrzeby biur podróży

Wystawiamy rachunek lub FV VAT.

Kontakt +48 530 177 811
www.floriantravel.com
04.10.2017 21:00 #ink
A ja lubię mojego lokalnego przewoźnika z Rzeszowa. Jakby ktoś chciał to nie ma lepszego operatora na podkarpaciu oferującego takie przewozy autokarami i busami. Polecam autokary-lancut.pl (słoneczko)
05.10.2017 10:05 #syfiassta reklama
co za debbbbil od syfiastej reklamy sze.ptanej

ludzie tu reklamują się same najgorsze firmy, na darmowym portalu, reklamowane przez chyba uchodźców
masakra, co za poziom... ,...... ,.,
25.10.2017 13:57 #Jancio
Ja szukałem ostatnio wynajem autokarów turystycznych warszawa i znalazłem fajną ofertę na http://autokary-zaczynski.pl/oferta. Mają chyba najtaniej na rynku, a autokary też spoko. Wszystkim się podobała ta wycieczka do Gdańska.
25.10.2017 14:03 #Kauczer
Niestety problem z urwanym klockiem dopadł i mnie. Pomocy forumowicze, ktoś coś?
Czy spece od reklamy ssssz.eptanej coś poradzą? Może też macie problem z urwanym klocem?

Myślę, że to własnie gotowanie na parze powoduje problemy z urwanym klockiem

nie polecam
REKLAMA
11.12.2017 16:17 Sylwek800
Wynajmę autokarów to fajna sprawa, szczególnie jak organizuje się jakąś imprezę. Nie musisz się martwić o odpoczynek, czy możesz pić alkohol. Pozwala to po imprezie spokojnie wypocząć nie martwić się o trasę do domu. Jeżeli chodzi o wynajem autokarów, ostatnio korzystałem z firmy, która posiada bardzo rozbudowaną flotę autokarów i rozumie potrzeby klienta. A nie tylko jak najtaniej byle jakim pojazdem. Dzięki czemu nie muszę się bać o swój komfort i bezpieczeństwo.
wpis modyfikowany 1 raz, 11.12.2017 16:18 
12.12.2017 09:06 #przykre to
To bardzo przykre i smutne, że ludzie muszą uciekać się do zarobkowania w tak podły i poniżający sposób.
Nigdy nie widzieli na oczy danej firmy czy produktu, a polecają, wychwalają.
Jak to łatwo się zeszma.cić dla paru srebrników, żałosne. .... .
11.06.2018 00:00 #anka343
Jak dla mnie, to tutaj http://www.emkatrans.com.pl jest ciekawa propozycja. Oczywiście zawsze należy przejrzeć kilka ofert i wybrać taką, która najbardziej przypadnie nam do gustu oraz zmieści się w naszych możliwościach finansowych. Autokar musi być przede wszystkim bezpieczny.
12.06.2018 15:08 #syfff reklama
sprzedam temperówki stalowe po 7

polecam wspaniale się nimi temperuje

dobrze tesz wpływają na porost cyckuf
ja jestem bardzo, ale to bardzo zadowolona
REKLAMA
30.10.2018 13:23 daminowa
ja tam wynająłem dla naszej ekipy na koncert busa z tej stronki i byliśmy wszyscy zadowoleni :D A koncert był przedni ;p http://www.wynajemautokarkielce.pl/
14.02.2019 20:33 #Gość656
Ja mogę polecić nieco inną firmę Warszawską, która ma w swoim asortymencie kilka bardzo dobrych busów. Tutaj można przejrzeć ich ofertę: http://www.autobuswynajem.pl/ Poza busami można również zatrudnić kierowcę, który przewiezie grupę osób w odpowiednie miejsce i następnie odwiezie ich z powrotem, jeżeli tak się z nim ustali. Serdecznie polecam !
21.02.2019 14:42 LukashSavitsky
Zauważyłem, że ich ceny wzrosły, ale nadal można znaleźć dobrych kierowców tutaj. Jeśli masz wątpliwości, zawsze możesz sprawdzić tutaj: https://kursy-euro.pl/ i przekonać się sam.
wpis modyfikowany 1 raz, 21.02.2019 14:51 
12.03.2019 00:07 #Gość656
Ja mam bardzo dobrą sprawdzoną firmę wynajmującą autokary. Tutaj wklejam link do ich strony internetowej: http://www.autobuswynajem.pl/ Warto zadzwonić do nich wcześniej, aby mieć pewność, że możliwe będzie wynajęcie busa w ustalonym terminie.
29.03.2019 09:13 Welper
Jeśli potrzebujesz pomocy w transporcie i dostawie, zasugeruj skorzystanie z usług specjalistów z DHL. Ponadto gorąco polecam, abyś otrzymał usługi śledzenia przez poczta śledzenie
01.04.2019 12:27 #Derrils
Ponadto gorąco polecam, abyś otrzymał usługi https://pkge.net/pl

66/1116 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Wola

Trwa cisza wyborcza.
Dodawanie nowych wpisów zostało zablokowane.

REKLAMA

Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
oprawki-50%
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ogłoszenia drobne

Zdrowie i Uroda
 Burmistrz Dzielnicy Mokotów Rafał Miastowski zaprasza na zajęcia: NORDIC WALKING dla seniorów Od KWIETNIA do LISTOPADA z przerwą wakacyjną w lipcu i sierpniu. GRAFIK: WTORKI - godz. 9.30 - Dolina Służewiecka - zbiórka przed domkiem literackim S.D.K. PIĄTKI - godz. 12.00 - Królikarnia - zbiórka przy wejściu głównym do Parku (brama) vis a vis ul. Woronicza PIĄTEK - godz. 13.30 - Pola Mokotowskie - zbiórka przy parkingu od ul. Batorego ZAJĘCIA BEZPŁATNE Zapewniamy kijki Zapisy pod numerem telefonu - 733-412-477 Ilość miejsc ograniczona

Gastronomia
 Witam, Zapraszamy do skorzystania z usług naszej firmy. Od lat produkujemy szeroki wybór garmażerki ( od klusek przez pierogi, naleśniki, krokiety, gołąbki itp ) bez konserwantów i sztucznych barwników! Zaopatrujemy przedszkola, szkoły, stołówki, bufety oraz cateringi a także lokalne sklepy na terenie Warszawy i okolic. Możliwość zamówienia prywatnego! Zamówienia realizujemy z dnia na dzień, ponieważ produkcja odbywa się w godzinach nocnych.Produkt jest świeży ( nie mrożony ) i trafia do Państwa prosto z produkcyjnego stołu. ZADZWOŃ - 731500460 a nasz przedstawiciel przyjedzie do ciebie z ofertą i bezpłatnymi próbkami do degustacji !!! Nasza siedziba mieści się w Warszawie na ulicy Annopol 6. Dostawy realizujemy od poniedziałku do piątku. ZADZWOŃ - SPRÓBUJ - ZAMÓW

Usługi inne
 Oferujemy pożyczki i pomoc finansową tylko dla poważnych osób, które nie mają dostępu do kredytów bankowych. Możesz otrzymać pożyczkę w wysokości 3000 EUR / GBP do 850 000 000 EUR / GBP. Roczna stopa procentowa wynosi 2,5% i oferujemy okres spłaty, który wynosi od 5 lat do 35 lat. Nasze warunki są bardzo korzystne w porównaniu z warunkami dla banków, a procedura trwa najwyżej 72 godziny. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji. Skontaktuj się z e-mailem: pamelarosaflores11@gmail.com

Finanse
 Aby otrzymać pożyczkę na oświadczenie, chwilówkę, kredyt, leasing, faktoring zapraszam do Biura Kredytowego: ul. Magiera 15. Warszawa Bielany www.finansewpigulce.pl Tel. 500-723-730

TU dodaj swoje ogłoszenie
ZA DARMO w necie
ZA GROSZE w gazetach lokalnych
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Wyprzedaż -55%!
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
REKLAMA
REKLAMA