REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Wynajem autokarów z kierowcą

24.11.2016 06:01 #floriantravelPL
Do dyspozycji nowy autokar turystycznego z 2016 roku, marki Irizar Integral I6, 55 +1 +1
Nasze usługi:
Transfery z/na lotnisko w Krakowie, Katowicach
Wynajem transport dla grup turystycznych
Międzynarodowe i krajowe przewozy osobowe
Przewozy okolicznościowe
Autokary do wynajęcia Katowice, Krakow
Zagraniczny wyjazd wakacyjny,
Przewozy autokarowe,
Wynajem autokarów turystycznych na potrzeby biur podróży

Wystawiamy rachunek lub FV VAT.

Kontakt +48 530 177 811
www.floriantravel.com
04.10.2017 21:00 #ink
A ja lubię mojego lokalnego przewoźnika z Rzeszowa. Jakby ktoś chciał to nie ma lepszego operatora na podkarpaciu oferującego takie przewozy autokarami i busami. Polecam autokary-lancut.pl (słoneczko)
05.10.2017 10:05 #syfiassta reklama
co za debbbbil od syfiastej reklamy sze.ptanej

ludzie tu reklamują się same najgorsze firmy, na darmowym portalu, reklamowane przez chyba uchodźców
masakra, co za poziom... ,...... ,.,
25.10.2017 13:57 #Jancio
Ja szukałem ostatnio wynajem autokarów turystycznych warszawa i znalazłem fajną ofertę na http://autokary-zaczynski.pl/oferta. Mają chyba najtaniej na rynku, a autokary też spoko. Wszystkim się podobała ta wycieczka do Gdańska.
25.10.2017 14:03 #Kauczer
Niestety problem z urwanym klockiem dopadł i mnie. Pomocy forumowicze, ktoś coś?
Czy spece od reklamy ssssz.eptanej coś poradzą? Może też macie problem z urwanym klocem?

Myślę, że to własnie gotowanie na parze powoduje problemy z urwanym klockiem

nie polecam
REKLAMA
11.12.2017 16:17 Sylwek800
Wynajmę autokarów to fajna sprawa, szczególnie jak organizuje się jakąś imprezę. Nie musisz się martwić o odpoczynek, czy możesz pić alkohol. Pozwala to po imprezie spokojnie wypocząć nie martwić się o trasę do domu. Jeżeli chodzi o wynajem autokarów, ostatnio korzystałem z firmy, która posiada bardzo rozbudowaną flotę autokarów i rozumie potrzeby klienta. A nie tylko jak najtaniej byle jakim pojazdem. Dzięki czemu nie muszę się bać o swój komfort i bezpieczeństwo.
wpis modyfikowany 1 raz, 11.12.2017 16:18 
12.12.2017 09:06 #przykre to
To bardzo przykre i smutne, że ludzie muszą uciekać się do zarobkowania w tak podły i poniżający sposób.
Nigdy nie widzieli na oczy danej firmy czy produktu, a polecają, wychwalają.
Jak to łatwo się zeszma.cić dla paru srebrników, żałosne. .... .
11.06.2018 00:00 #anka343
Jak dla mnie, to tutaj http://www.emkatrans.com.pl jest ciekawa propozycja. Oczywiście zawsze należy przejrzeć kilka ofert i wybrać taką, która najbardziej przypadnie nam do gustu oraz zmieści się w naszych możliwościach finansowych. Autokar musi być przede wszystkim bezpieczny.
12.06.2018 15:08 #syfff reklama
sprzedam temperówki stalowe po 7

polecam wspaniale się nimi temperuje

dobrze tesz wpływają na porost cyckuf
ja jestem bardzo, ale to bardzo zadowolona
REKLAMA

66/978 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Wola

Trwa cisza wyborcza.
Dodawanie nowych wpisów zostało zablokowane.

LINKI SPONSOROWANE

Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ogłoszenia drobne

Lokal użytkowy do wynajęcia
 Informujemy, że posiadamy do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni 150 m2 przy ulicy Światowida 60b w Warszawie. Oferty należy składać w zamkniętych kopertach w biurze Spółdzielni przy ulicy Odrowąża 9, do dnia 30 listopada 2018 roku. Oferty powinny zawierać: 1. proponowany czynsz za 1 m2, 2. forma działalności i opis dotychczasowej działalności. Lokal dostępny od stycznia 2019 roku Dodatkowe informacje: sbm.imperium@vp.pl

Kursy, szkolenia
 Anglistka po pobycie W.Brytanii, ODKRYTA 40 zł/60 min, 603- 291-651

Wypoczynek
 Sylwester w Bartlowiźnie nad Biebrzą 29.12.2018 - 1.01.2019 Sobota, 29 grudnia od 14:00 - przyjazd i zakwaterowanie 18:00 - kolacja regionalna Niedziela, 30 grudnia 8:00 - 10:00 -śniadanie 11.00- 13.30 - W poszukiwaniu tropów biebrzańskiego zwierzyńca - autokarowa wyprawa na Bagna z przewodnikami 14:00- obiad w Dworze Bartla 20:00 - rozgrzewka przed Sylwestrem - kolacja, muzyczne przeboje Poniedziałek, 31 grudnia 8:00 - 10:00 -śniadanie 10.30 - Wycieczka do Twierdzy Osowiec 14.00 - obiad grillowy w Altanie nad brzegiem Biebrzy 20.00 Bal Sylwestrowy - oprawa muzyczna DJ Kriss ,pokaz sztucznych ogni, bogate menu, 0,5l alkoholu na parę Wtorek, 1 styczeń Śniadanie Noworoczne wyjazd Cennik: Pakiet Sylwestrowy - koszt 830 zł/os. w pokoju 2 osobowym Dopłata do pokoju 1os. - 100 zł www.biebrza.com.pl Rezerwacja: recepcja@biebrza.com.pl Tel: 85 738 06 30 do 32 Kom.502 772 594 Dla naszych Gości bezpłatnie: Sauna, Jacuzzi, Sala fitnes Bilard, ping pong Wi-Fi, Parking.

Budowlane
 Prawdziwy piec kaflowy z widocznym ogniem za szybą? Ależ tak. Nie wysusza powietrza, nie podrażnia błony śluzowej oczu i gardła. Nie brudzi ścian i sufitu przypieczonym kurzem, nie wzbudza kurzu-nie alergizuje. Przyjazne ciepło emituje w postaci promieniowania podczerwonego-tożsamego z promieniowaniem cieplnym Słońca-bardzo łatwo przyswajalnego przez człowieka. To delikatne aksamitne ciepło postrzegane jest jako niezwykle przyjemne. Do rozpalonego kaflowego pieca chętnie się tulimy. Na rozgrzanym kaflowym przypiecku regenerujemy swoje siły witalne. Piec kaflowy zapewnia relaksacyjny wypoczynek, swobodę oddychania i smakowity sen. Budowany jest także w domach energooszcz. z rekuperacją. Współpracujemy z architektami. Piece stawiamy w kraju i za granicą. Wykonujemy projekty. Kafle z 20 kaflarni. Więcej: 68 3273341, 606756498, www.salonsobkowiak.pl

TU dodaj swoje ogłoszenie
ZA DARMO w necie
ZA GROSZE w gazetach lokalnych
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
REKLAMA
REKLAMA