REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Wynajem autokarów z kierowcą

24.11.2016 06:01 #floriantravelPL
Do dyspozycji nowy autokar turystycznego z 2016 roku, marki Irizar Integral I6, 55 +1 +1
Nasze usługi:
Transfery z/na lotnisko w Krakowie, Katowicach
Wynajem transport dla grup turystycznych
Międzynarodowe i krajowe przewozy osobowe
Przewozy okolicznościowe
Autokary do wynajęcia Katowice, Krakow
Zagraniczny wyjazd wakacyjny,
Przewozy autokarowe,
Wynajem autokarów turystycznych na potrzeby biur podróży

Wystawiamy rachunek lub FV VAT.

Kontakt +48 530 177 811
www.floriantravel.com
04.10.2017 21:00 #ink
A ja lubię mojego lokalnego przewoźnika z Rzeszowa. Jakby ktoś chciał to nie ma lepszego operatora na podkarpaciu oferującego takie przewozy autokarami i busami. Polecam autokary-lancut.pl (słoneczko)
05.10.2017 10:05 #syfiassta reklama
co za debbbbil od syfiastej reklamy sze.ptanej

ludzie tu reklamują się same najgorsze firmy, na darmowym portalu, reklamowane przez chyba uchodźców
masakra, co za poziom... ,...... ,.,
25.10.2017 13:57 #Jancio
Ja szukałem ostatnio wynajem autokarów turystycznych warszawa i znalazłem fajną ofertę na http://autokary-zaczynski.pl/oferta. Mają chyba najtaniej na rynku, a autokary też spoko. Wszystkim się podobała ta wycieczka do Gdańska.
25.10.2017 14:03 #Kauczer
Niestety problem z urwanym klockiem dopadł i mnie. Pomocy forumowicze, ktoś coś?
Czy spece od reklamy ssssz.eptanej coś poradzą? Może też macie problem z urwanym klocem?

Myślę, że to własnie gotowanie na parze powoduje problemy z urwanym klockiem

nie polecam
REKLAMA
11.12.2017 16:17 Sylwek800
Wynajmę autokarów to fajna sprawa, szczególnie jak organizuje się jakąś imprezę. Nie musisz się martwić o odpoczynek, czy możesz pić alkohol. Pozwala to po imprezie spokojnie wypocząć nie martwić się o trasę do domu. Jeżeli chodzi o wynajem autokarów, ostatnio korzystałem z firmy, która posiada bardzo rozbudowaną flotę autokarów i rozumie potrzeby klienta. A nie tylko jak najtaniej byle jakim pojazdem. Dzięki czemu nie muszę się bać o swój komfort i bezpieczeństwo.
wpis modyfikowany 1 raz, 11.12.2017 16:18 
12.12.2017 09:06 #przykre to
To bardzo przykre i smutne, że ludzie muszą uciekać się do zarobkowania w tak podły i poniżający sposób.
Nigdy nie widzieli na oczy danej firmy czy produktu, a polecają, wychwalają.
Jak to łatwo się zeszma.cić dla paru srebrników, żałosne. .... .

114/914 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Wola

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

Jak chcesz autoryzować ten wpis?

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ogłoszenia drobne

Kursy, szkolenia
 Chemia : przygotowuje profesjonalnie do matury, uzupelniam braki na tudiach równiez w gimnazjum . Doswiadczony pedagog . Tel. 600 857 841.

Różne
 Pożyczki dla wszystkich bez stresu i zabezpieczenia (hopkinsonloan@hotmail.com)

Sprzedam
 Sprzedam lek przeciwpasożytniczy Yomesan Niklozamid Niclosamide Devermin Radeverm Teniarene Trédémine Odstąpie tabletki Niclosamide 500mg na pasożyty, tasiemce. Lek jest w oryginalnym opakowaniu, zawierającym 100 tabletek. Termin ważności 9.2020. Cena za tabletkę 2.5zł plus 20zł koszt lotniczej wysyłki rejestrowanej z Tajlandii lub 4zł plus 25zł pobraniowej z Polski. Mogę wysłać opakowanie 100 tabletek za 200zł. Jan Krongboon massagewarsaw@gmail.com www.facebook.com/kurs.tajski

Finanse
 Szukasz szybkiej chwilówki przez internet, trafiłeś/aś na odpowiednią firmę. To już tu możesz otrzymać pożyczkę gdzie pieniądze będziesz mógł wydać na dowolny cel. Takie usługi stale zyskują na popularności, ponieważ są przystępne i coraz tańsze, a ponadto pozwalają pozyskać gotówkę w bardzo szybkim czasie bez niepotrzebnych formalności. Skorzystaj z tych pożyczek http://superchwilowki.pl/ już dziś, ponieważ wymogi nie są za bardzo skomplikowane.

TU dodaj swoje ogłoszenie
ZA DARMO w necie
ZA GROSZE w gazetach lokalnych
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.